معرفی و دانلود PDF کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز

عکس جلد کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز
قیمت:
۱۱۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز

کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز نوشته‌ی تد آرنولد، ماجرای مگسی به نام ویزگول را به تصویر می‌کشد که با قایق، قطار، هواپیما و حتی موشک به یک ماجراجویی پرهیجان و بامزه می‌رود!

موضوع کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز چیست؟

روزی پدر به ویز و ویزگول می‌گوید: آماده شوید تا با ماشین یک دور کوچولو بزنیم. آن‌ها با خوشحالی سوار ماشین می‌شوند اما در یک اتفاق خنده‌دار، ویزگول از ماشین به بیرون پرت شده و از یک کامیون سر در می‌آورد. راننده کامیون ویزگول را به بیرون ماشین می‌اندازد ولی این تازه شروع ماجراهای مفرح داستان بزززن بریمزززز (Ride, Fly Guy, Ride) است.

درباره‌ی مجموعه مگسک و پسرک:

تد آرنولد (Tedd Arnold) در این مجموعه، داستان‌هایی با چاشنی طنز درباره‌ی دوستی بین یک پسر بچه و یک مگس را به تصویر کشیده است که هم کودکان را سرگرم کرده و هم مفاهیمی را به آن‌ها می‌آموزد. با خواندن قصه‌های مجموعه مگسک و پسرک (Fly Guy) کودکان یاد می‌گیرند که در هیچ موضوعی قطعیت وجود ندارد و می‌توان به هر قضیه‌ای با دیدی تازه نگاه کرد. این مجموعه همچنین مفاهیمی مانند امید، اطمینان داشتن به توانایی‌های فردی و... را به کودکان یادآور می‌شود.

کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز مناسب چه کسانی است؟

این داستان طنز همراه با تصویرگری‌های دوست داشتنی برای کودکان سنین 3 تا 7 سال خنده‌دار و سرگرم کننده خواهد بود.

در بخشی از کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز می‌خوانیم:

به ویز که حسابی خوش می‌گذشت. دستش را مثل بال هواپیما باز کرده بود و باد قلقلکش می‌داد. اما یکدفعه، باد هوهوکنان پیچید توی ماشین و ویزگول را از پنجره پرتاب کرد بیرون... کجا؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز
نویسنده
مترجمعرفان حسن زاده
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-462-032-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز

برای دریافت کتاب مگسک و پسرک 11: بزززن بریمزززز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.