معرفی و دانلود PDF کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول

عکس جلد کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول
قیمت:
۱۱۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول

کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول اثر پرفروش تد آرنولد، ماجراهای دوست داشتنی ویز و ویزگول را به تصویر می‌کشد. آن‌ها اینبار می‌خواهند با همکاری هم یک داستان بنویسند. به نظر شما قهرمان داستان آن‌ها به چه شکل است؟

موضوع کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول چیست؟

ویز می‌خواست برای تکلیف مدرسه‌اش یک داستان بنویسد؛ ویزگول دوست خوب و همیشگی‌اش هم به کمکش آمد. ویز شخصیت داستان‌هایش را به ویزگول پیشنهاد می‌داد اما او از هیچکدام خوشش نمی‌آمد جز یک شاهزاده خوشگل که اسمش را خوشگول انتخاب کردند. ویز و ویزگول داستان بامزه‌ی شاهزاده را ادامه دادند اما پایان قصه‌ی آن‌ها به چه شکل بود؟ با داستان شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول (Prince Fly Guy) همراه شوید تا پاسخ این سوال را پیدا کنید!

درباره‌ی مجموعه مگسک و پسرک:

تد آرنولد (Tedd Arnold) در این مجموعه، داستان‌هایی با چاشنی طنز درباره‌ی دوستی بین یک پسر بچه و یک مگس را به تصویر کشیده است که هم کودکان را سرگرم کرده و هم مفاهیمی را به آن‌ها می‌آموزد. با خواندن قصه‌های مجموعه مگسک و پسرک (Fly Guy) کودکان یاد می‌گیرند که در هیچ موضوعی قطعیت وجود ندارد و می‌توان به هر قضیه‌ای با دیدی تازه نگاه کرد. این مجموعه همچنین مفاهیمی مانند امید، اطمینان داشتن به توانایی‌های فردی و... را به کودکان یادآور می‌شود.

کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول مناسب چه کسانی است؟

کودکان سنین 3 تا 7 سال از خواندن این داستان طنز و سرگرم کننده، لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول می‌خوانیم:

از شخصیت داستانم خوشت نیامد؟ خوب، چوپان کچل و آفتاب سوخته چطور است؟ «این هم نه؟ خوب، شاهزاده‌ی خوشگل چطور است؟ ما اسمش را می‌گذاریم خوشگول. خوشگول مثل ویرگول»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول
نویسنده
مترجمعرفان حسن زاده
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۷
زبانفارسی
شابک978-600-462-040-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول

برای دریافت کتاب مگسک و پسرک 16: شاهزاده خوشگول و ملکه گوگول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.