معرفی و دانلود کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن

عکس جلد کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن

کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن نوشتۀ گرنت کاردون، با راهکارهایی بسیار ساده و اثربخش به شما می‌آموزد که چگونه انگیزه و هیجان را در خود و اطرافیانتان پرورش دهید و با انرژی بیشتری به سراغ کارهایتان بروید.

درباره‌ی کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن:

گرنت کاردون (Grant Cardone) در این کتاب بیان می‌کند که شما با خواستن و توانایی می‌توانید هر روز و هر ساعت دست به ایجاد تغییرات مثبت و مفید در زندگی‌تان بزنید. شاید بپرسید چطور باید این کار را انجام داد؟ چطور ممکن است زندگی‌ای متفاوت از دیگران ساخت؟

ارسطو برای اینگونه سؤالات پاسخ‌های مناسب و خوبی دارد، او می‌گوید مهم‌ترین چیز حرکت کردن است. در حقیقت کاردون در کتاب صوتی صد راه برای باانگیزه بودن به شما توصیه می‌کد که در وجود خود و دیگران میل به انجام دادن کارها را ایجاد کنید. چرا که تمایل درونی هم روی کیفیت کارتان و هم احساساتتان نسبت به خود و در نتیجه سلامتی‌تان تأثیر زیادی دارد.

کتاب صوتی 100 راه برای باانگیزه بودن (100 Ways To Stay Motivated) سؤلی را در وجود شما برمی‌انگیزاند و آن سوال این است که چگونه می‌توان پرانرژی و هیجان‌زده بود؟ و چطور می‌توان با انگیزه روی کاری تمرکز کرد؟

با گذشت زمان بی‌انگیزگی باعث افسردگی در فرد می‌شود و برعکس داشتن انگیزه نیروی محرکه شما برای دست یافتن به خواسته‌ها و هدف‌هایتان است. یکی از ویژگی‌های مهم و اصلی که مدیران و رهبران کسب‌وکارها باید دارا باشند توانایی ایجاد انگیزه در کارکنانشان است. این کار موجب بالا رفتن کارکرد و بهره‌وری در آنان می‌شود.

با گرنت کاردون بیشتر آشنا شویم:

گرنت کاردون نویسندۀ نشریۀ مشهور نیویورک‌تایمز، متخصص در فروش جهانی و مجری رادیو The Cardone Zone محسوب می‌شود و تاکنون سه شرکت با نام‌های کاردون، کاردون املاک و گروه کاردون را بنا کرده است. او تخصص خود را به عنوان سخنران انگیزشی و نویسندۀ پنج کتاب دربارۀ کسب و کار به اشتراک می‌گذارد.

کاردون برنامه‌های آموزشی فروش برای شرکت‌های مطرحی چون گوگل و شرکت بیمه افلک تهیه کرده است و برای سایت‌هایی مانند fox news ،cnbc ،fox business ،msnbc مقاله می‌نویسد. از دیگر آثار او می‌توان به اگر اول نباشی آخر هستی، قانون ده برابر، فروش برای زنده ماندن و... اشاره کرد.

کتاب صوتی 100 راه برای باانگیزه بودن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به تمامی افرادی که دوست دارند با انگیزه بیشتری به انجام کارها بپردازند و تمام مدیرانی که به دنبال بهبود عملکرد خود و کارمندانشان هستند توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی 100 راه برای باانگیزه بودن می‌شنویم:

زندگی‌تان را به بخش‌های مختلف و تکه‌های مختلف اولویت‌بندی کنید. مثلاً بخش مالی، ازدواج، بچه‌ها و بخش جسمی. می‌دانید این یعنی از بدنتان مراقبت کنید از بُعد عاطفی، روحی، اقتصادی و چیزهایی که برایتان مهم هستند. وقت غیرکاری‌تان، کشفیات یا ماجراجویی‌های جدید.

زندگی‌تان را به دسته‌بندی‌هایی تقسیم کنید و بعد می‌خواهم این کاری را که می‌گویم انجام دهید. در تک‌تک‌شان پیروز شوید و در همۀ آن‌ها برنده شوید. در هر بخشی یک قهرمان باشید. به عنوان تمرین این بخش کاری که می‌خواهم بکنید این است. می‌خواهم زندگی‌تان را به این بخش‌ها که اولویت هستند و مهم‌اند و برایتان ارزش دارند تقسیم کنید. بخش‌هایی که هر روز دارید برایشان می‌جنگید. آن‌ها را به بخش‌هایی تقسیم کنید و بعد می‌خواهم از یک تا ده به آن‌ها نمره بدهید.

ده یعنی در آن حوزه یک قهرمان هستید و یک یعنی عملکردتان خیلی خوب نیست. می‌خواهم به این بخش‌ها نمره بدهید و ببیند در چه سطحی قرار دارید. بعد می‌خواهم یک تعهد بدهید که «من قهرمان می‌شوم» «من تو این حوزه عملکردم را عالی می‌کنم»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
قسمت اول
۱۱ دقیقه
قسمت دوم
۱۲ دقیقه
قسمت سوم
۸ دقیقه
قسمت چهارم
۱۱ دقیقه
قسمت پنجم
۹ دقیقه
قسمت ششم
۹ دقیقه
قسمت هفتم
۷ دقیقه
قسمت هشتم
۹ دقیقه
قسمت نهم
۱۰ دقیقه
قسمت دهم
۸ دقیقه
قسمت یازدهم
۱۰ دقیقه
قسمت دوازدهم
۸ دقیقه
قسمت سیزدهم
۸ دقیقه
قسمت چهاردهم
۹ دقیقه
قسمت پانزدهم
۷ دقیقه
قسمت شانزدهم
۱۰ دقیقه
قسمت هفدهم
۹ دقیقه
قسمت هجدهم
۷ دقیقه
قسمت نوزدهم
۸ دقیقه
قسمت بیستم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهبسام قیدی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن

Fateme Gha
۱۴۰۰/۱/۷
خیلی خوب بود. میدونید خیلی سریع بهتون راهکار میده مثل بعضی از کتابای خودیاری نیست که طرف بیاد زندگیه خودش که اصلا به ما مربوط نیست بریزه روی دایره و داستان سر هم کنه و حوصله‌ی ادم سر بره. خیلی سریع و رک راهکار میده و این عالیه. صداییی که متن رو هم میخونه فوق العاده با این کتاب جور شده
کلثوم نیک اندام
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
بسیار عالی و زیبا بیان کردید. مطمئنا راههای موفقیت با
توجه و گوش دادن به کتاب‌های خوب بهتر می‌شود در این
کتاب صوتی ۱۰۰ نکته میگه و هر کدام یک راه و روش هست از موفقیت‌ها بر روی کاغذ نوشتن می‌گوید. با
انگیزه بودن واراده و تلاش و بسیار نکته‌های عالی دارد
حتما گوش بدید خیلی خوبه.
احمد کتافی
۱۴۰۱/۱/۵
واقعا فوق العاده بود
من ترجیح میدم که این کتاب صوتی رو برای چند بار بخونم و هر ماه به طور مکرر تا تمام ۱۰۰راه و روش رو اجرا کنم و وارد ذهن ناهود آگاهم کنم و من تو صیه میکنم که این کتاب فوق العاده رو بخونید و برا دوستانتان ارسال کنید تا آن‌ها هم استفاده کنند...
F Soltani
۱۴۰۰/۶/۲۸
کتاب خوبی بود، خیلی از قسمت‌ها رو باید شنونده بود و تطبیق داد با زندگی و وضعیت مالی خودتون، بیان گوینده بخاطر انرژی بالای ک داشت بسیار انگیزشی و مناسب بود. برای افرادی که انگیزه کمی دارن بهتره به صورت کوتاه کوتاه در اوایل روز گوش بدن تا اثر بهتری داشته باشه
babak nourbakhsh
۱۴۰۰/۶/۱۹
بنظر من خیلی مفهوم‌های مفید و با ارزشی درون هریک از این راهکارهای انگیزشی وجود داره که باید با دقت به تک تک اونها گوش جان بسپاریم و با اجرای اونها زندگی خودمون رو تغییر بدیم.
☺️
صدای گوینده عالی هستش.
پارسا سلطانی
۱۳۹۹/۹/۲۴
کتاب انگیزه بخش بود ولی بیشترش قسمت هاش برای سبک زندگی بود کلا کتاب‌هایی که تعداد مطالب اصلیشون یک عدد رند هست یا چند تا چیز کم کرده یا چند قسمت زیادی گفته خوب بود ارزش خرید داره.
امیر سنگک خاص
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
فوقالعاده ارزشمند بود ونکته‌های مفیدی داشت 2 بارگوش کردم وباز هم مایلم بالذت گوش بدم صدای گوینده هم نامبروان وپرانرژی است ممنون از کتابراه وتیم قدرتمندش که فرهنگ کتابخانی را گسترش میدهید
mehdi abbasi
۱۴۰۰/۳/۷
برای با انگیزه بودن نیاز به یه محرک و انرژی هست که این کتاب راهکار‌ها و روش هاییی را برای این مهم ارایه میده و باعث میشه دیدگاه نسبت به پیدا کردن انگیزه عوض بشه
نیما مرادی
۱۳۹۹/۱۲/۸
این کتاب با لحن صمیمیش باعث میشه شما صد گام به هدفتون نزدیک تر بشین. اگه انگیزه برای کار‌های بلند مدت می‌خواین توصیه می‌کنم این کتاب رو گوش بدید
الناز افشاری
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
کتاب خوبی بود... بعضی از بنده‌اش باعث شد تا من متوجه شم که برخی حوزه‌ها کاملا اشتباه عمل میکردم... ناخواسته به ضرر خودم رفتار میکردم... خیلی خوب بود.
رضا کاظمی
۱۴۰۱/۱/۱۷
کامل گوشش نکردم ولی همون اول کار بهتون چند تا تکنیک میگه که انجام بدید تکنیکش‌ها خوبه مثلا بین کارهاتون حداکثر ۴۰ثانیه فاصله بزارید که کاراییتون را می‌بره بالا
mahdi ✔️
۱۴۰۰/۵/۷
من تونستم از اکثر راه‌های این کتاب استفاده کنم✔️
و اگر شوما در کار و یا زندگی شخصی خدتون حس میکنید
انگیزه تون کم شده ➖
باید این کتاب را داشته باشید✔️🙌
جمال قربانی
۱۴۰۱/۲/۱۸
مطالب کتاب عالی است و پربار
گوینده عالی است
فقط گوینده در بخش‌های خیلی محکم نفس گیری میکند با دهان این مورد حل شود در این گوینده عالی میشود
طاها حسینی
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
واقعا عالی بود
من در ماه شاید یک کتاب میخوندم اما الان در هفته ۵کتاب گوش میدم
حس خوبی به مغزت غذا میدی😊
AMIR ARIYAMANESH
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
این کتاب عالی بود. در ضمن کتابهای گرنت کاردون همشون عالین و تو هر زمینه‌ای که کتاب بنویسه هیچ کتابی بهتر از کتابای این اقا نیست...
مشاهده همه نظرات ۵۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن

برای دریافت کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.