معرفی و دانلود کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی

عکس جلد کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی

کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی نوشته‌ی یاسین قاسمی بجد، به شما کمک می‌کند تا تمام روزهای سال را با احساس شادمانی و خوشبختی بگذرانید و با کنترل افکار و احساسات‌تان، انرژی‌های مثبت جهان کائنات را به خود جذب کنید.

درباره کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی:

همه انسان‌ها در زندگی خود آرزو دارند که فرد شادتر و موفق‌تری باشند و هر روز خود را با حس سرزندگی پشت سر بگذارند. با این حال حتما برای شما هم پیش آمده که در طول روز احساس خستگی کنید ولی دلیل آن را ندانید و یا وقتی صبح‌ها از خواب برمی‌خیزید، گمان می‌کنید که دنیا به پایان رسیده و هیچ امیدی به ادامه زندگی و انجام کارهایتان ندارید. اما نگران نباشید! کتاب 365 راز مثبت اندیشی به شما کمک می‌کند تا توان مقابله با احساسات و افکار منفی را دریابید و به فردی با انرژی مثبت تبدیل شوید.

یاسین قاسمی بجد نویسنده کتاب حاضر به شما یادآوری می‌کند که خوشبختی را باید خودتان در درون خود بسازید و نباید گمان کنید که باید آن را در جایی دور و عجیب بیابید؛ بلکه شما در هر شرایطی می‌توانید آگاهانه عمل کرده و تصمیمی بگیرید که به خوشحالی شما منجر شود.

درواقع پرورش خوشحالی به این معنی نیست که خودتان را مجبور کنید لبخند بزنید یا احساس واقعی‌تان را نادیده بگیرید. فقط کافی‌ست ناظر بر احساسات و دنبال کننده افکار، انتخاب‌ها و اقداماتی باشید که انرژی و حس خوشایند بیشتری برای شما دارند! این رویه برای هر کسی متفاوت خواهد بود و به همین خاطر نویسنده با کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی به کمک شما می‌آید تا در طول یک سال راه و رسم شاد زیستن را یاد بگیرید.

کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید تمام روزهای سال را با انرژی مثبت بگذرانید و لحظات خوبی را سپری کنید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با یاسین قاسمی بجد بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی ایرانی در 21 دی ماه سال 1367 در استان سیستان و بلوچستان متولد شد. او در دانشگاه رشته‌ی مدیریت را خواند اما بعدها در زمینه‌ی ترجمه و نویسندگی به فعالیت مشغول شد. یاسین قاسمی بجد امروزه به عنوان مترجمی زبده در زمینه‌ی آثار موفقیت، انگیزشی و کسب و کار شناخته می‌شود و تاکنون بیش از چهل کتاب منتشر کرده است. از میان آثار تألیفی وی می‌توان به مواردی چون: چاق‌ها به بهشت نمی‌روند، وحید و یکتاپرستی (براساس منابع اهل سنت)، اقتصاد مقاومتی، در جستجوی خدا و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی می‌شنویم:

یک شهریور:

زندگیم در تعادل زیبایی قرار داره. در زندگی شخصی و حرفه‌ای تعادل وجود داره. من به خوبی برای مدیریت تغییراتی که در زندگیم نمایان میشه، آماده‌ام. جسمم با تغذیه و ورزش متوازنه. ذهنم با افکار مناسب و آرامش متوازنه. زندگی متوازنی دارم.

دو شهریور:

من طبیعت آسوده خاطرم رو می‌پذیرم. بخشی از من کاملا آسوده خاطره. امروز تصمیم دارم این بخش روشن‌تر از خودم رو کشف کنم. کمی فراتر رفتن چه حسی داره؟ چطور می‌تونم تسلیم بشم؟ کجا می‌تونم جهشی همراه با ایمان داشته باشم؟

سه شهریور:

من پذیرفته شدم و تعلق دارم. من بخشی از کائنات بزرگم. به فضاها و روابطی که برام مهمن، تعلق دارم. به قلب‌ها و زندگی عزیزانم تعلق دارم. به این جهان تعلق دارم و بخش ارزشمندی از جهان هستم. من ارزش تعلق داشتن رو دارم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فروردین
۱۴ دقیقه
اردیبهشت
۱۴ دقیقه
خرداد
۱۳ دقیقه
تیر
۱۳ دقیقه
مرداد
۱۲ دقیقه
شهریور
۱۲ دقیقه
مهر
۱۲ دقیقه
آبان
۱۲ دقیقه
آذر
۱۳ دقیقه
دی
۱۲ دقیقه
بهمن
۱۱ دقیقه
اسفند

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی
نویسنده
گویندهلیلا ولی پور
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی

دلبر خاتون
۱۴۰۰/۶/۱۵
امروز صبح تو مسیر شرکت یه فصل از کتاب رو گوش دادم، انرژی مثبت خالص
روحیه گرفتم واقعا.. صدای گوینده فقط بعضی جاها گرم نیست که به مرور خوب میشه
elmira tehrani
۱۴۰۰/۷/۲
فوق العاده انرژی بخش... انگیزه میده به آدم واقعا
ممنون از شما🧡
Sara A
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
این فایل تاکیدی ومثبت هرروز گوش بدین نتابج مثبتی داره👌
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی

برای دریافت کتاب صوتی 365 راز مثبت اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.