معرفی و دانلود کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی

عکس جلد کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی
قیمت:
38000 تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی

درک سیورز در کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی به شما می‌آموزد چگونه کسب‌وکار در حد صفر خود را به کار بزرگ چند میلیون دلاری تبدیل کنید! او در این کتاب از 10 سال تجربه‌ی خود در زمینه‌ی راه‌اندازی کسب‌وکار و یافتن ایده‌هایی برای شروع یک حرفه سخن می‌گوید.

شما به کمک کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی (Anything You Want: 40 Lessons for a New Kind of Entrepreneur) روش‌ها و راهکارها و ترفندهای خود را برای کارآفرینی و ثروت‌اندوزی می‌یابید. سیورز هرگز شما را ملزم به استفاده و پیش گرفتن یک روش خاص نمی‌کند بلکه می‌آموزد چگونه هوش اقتصادی خود را فعال و با استفاده از تجربیات او، ایده‌های شخصی‌تان را خلق و عملی کنید.

کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی همانند یک فیلم مستند و با استقاده از روایتی شیوا درباره موفقیت گام به گام در کسب‌وکار می‌گوید. سیورز با تجربه فراوان خود در حیطه کارآفرینی و موفقیت، راهکارهایی را توصیه می‌کند که در همین لحظه هم می‌توان آن‌ها را اجرا کرد.

یکی از ویژگی‌های کتاب حاضر این است که هیچ کدام از نکات آموزشی بیان شده، روایتگر زندگی و موفقیت‌های دیگران نیستند، بلکه آموزه‌هایی می‌باشند که توسط خود نویسنده تجربه و عملی شده‌اند.درک سیورز (Derek Sivers) با توجه به جزئیات، روش‌هایی را به شما می‌آموزد که در عصر حاضر و در سراسر جهان قابلیت عملی شدن را دارند.

این کتاب صوتی به شما می‌آموزد که نداشتن سرمایه را نه به عنوان عامل سکون، بلکه به چشم وسیله‌ای برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار نگاه کنید.

شما برای شروع کسب‌وکار خودتان و رسیدن به موفقیت باید هدف مشخص و درستی داشته باشید. هدف شما در ابتدا باید دستیابی به رویاها و آرزوهایتان باشد نه صرفاً کسب ثروت بیشتر. هیچ‌گاه تنها با هدف تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند کاری را آغاز نکنید. کسب‌وکاری که تنها به قصد رسیدن به منفعت باشد به شکست دچار می‌شود.

برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار طرح‌های بسیار مختلف و زیادی را می‌توان در نظر آورد. هیچ‌گاه نمی‌توان گفت فقط یک طرح برای شروع کار وجود دارد. ایده ابتدایی شما تنها یک مورد از تمام گزینه‌های موجود برای طراحی و شروع یک کار است.

داشتن یک کسب‌وکار، به معنای داشتن دنیایی با قوانین خاص خودتان است. از سوی دیگر امروزه اگر قصد دارید به انسان موفقی تبدیل شوید هیچ‌گاه نباید مانند یک شرکت بزرگ و خسته‌کننده فعالیت کنید و پول تنها باید وسیله‌ای برای شادی شما باشد.

در بخشی از کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی می‌شنویم:

سایت من حدود دو میلیون مشتری داشت. وقتی به کسی ایمیل می‌زدم اگر واضح صحبت نمی‌کردم بیست هزار نفر گیج می‌شدند و جواب می‌دادند. این باعث می‌شد که کارمندانم همه طول هفته وقت خود را صرف پاسخ به این ایمیل‌ها کنند. یعنی حداقل پنج هزار دلار برایم خرج برمی‌داشت. حتی اگر منظورم خیلی واضح بود و برای شفاف‌سازی توی چند جمله بیشتر توضیح می‌دادم باز هم هزاران نفری که ایمیل را کامل نمی‌خواندند جواب می‌دانند و باز هم سؤال می‌کردند.

وقتی می‌خواهید به مشتریانتان ایمیل بزنید خیلی دقت کنید. سعی کنید هر لغتی را که لازم نیست حذف کنید و جملات را طوری بازنویسی کنید که مطمئن شوید درست درک می‌شوید. یک جمله نامفهوم مساوی است با هزینه پنج هزار دلار.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
19 دقیقه
مقدمه
17 دقیقه
ایده‌ها باید اجرا شوند
11 دقیقه
شفاف حرف بزنید
16 دقیقه
مسئله بودن است نه داشتن!
16 دقیقه
خاتمه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهعلیرضا مبین
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
38000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی

سعید
۱۴۰۱/۷/۱۶
خیلی جالب و خوب بود. یه جوری نوشته و یه جوری گوینده بیان می‌کنه که انگار باهات رفیق شده و در انتهای کتاب متاسف میشی که باید از رفیقت دور بشی. برای کسب و کارهای کوچک خیلی خوبه. و نشون میده چطور به صورت اتفاقی یک نفر با کمترین اطلاعات میلیونر میشه. البته اینو هم می‌فهمید که چطور پدر آدم می‌تونه براحتی در حق پسرش نامردی کنه:)
mohammad sgh
۱۳۹۹/۱۰/۷
نکات آموزنده‌ی زیادی توش هست که برای کسب و کار‌های کوچک که دارند بزرگ میشند دانستنش واقعا مهم هست از استخدام گرفته تا باز گذاشتند دست کارمندا و اتفاقاتی که ممکن بیفته و...
بهزاد گلشاهين
۱۴۰۱/۱/۱۵
کتاب پر از نکات کلیدی بود که خیلی به درد اونایی میخوره که نواور هستن
اگر تازه کار هستین حتما کتاب رو گوش کنید
سهیلا خانی
۱۴۰۰/۹/۵
اولین فایل رو گوش دادم و بنظر خیلی جای میاد و آدم رو هل میده به سمت جلو راضیم از خریدم مرسی ازت کتابراه🤍
Davood Askarzadeh
۱۴۰۰/۵/۱۸
باسلام وخسته نباشید به شما عزیزان
درکل کتاب خوبی بود میشه از این کتاب بهره‌ی برد
اشکان باقریان کاشانی
۱۴۰۰/۱۲/۱
در اول خوب اما رفته رفته به سمتی رفت که انتظار نداشتم
علی مرادخانی
۱۴۰۰/۵/۱۸
جالب و صمیمی بود. یه خاطره که شاید کمکتون کنه
Mehdi Mavali
۱۴۰۰/۷/۱۰
خوب بود ولی عالی نبود
Yaghma Male
۱۴۰۰/۱/۲
پیشنهاد خواندن برای همه دارم
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی

برای دریافت کتاب صوتی 40 درس لازم برای کارآفرینی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.