معرفی و دانلود PDF کتاب درس جادوگری سوفیا

عکس جلد کتاب درس جادوگری سوفیا
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب درس جادوگری سوفیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب درس جادوگری سوفیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درس جادوگری سوفیا

کتاب درس جادوگری سوفیا به قلم سارا نی تن، ماجرای آزمون جادوگری شاهزاده سوفیا را در دبستان سلطنتی، به تصویر می‌کشد. او برای این آزمون به کمک نیاز دارد، بنابراین نزد مردی به نام سدریک می‌رود.

موضوع کتاب درس جادوگری سوفیا چیست؟

سوفیا به سدریک قول می‌دهد که در ازای کمک سدریک برای آزمون جادوگری، خانه او را تمیز ‌کند. سدریک نیز به سوفیا کمک می‌کند تا یک تکه سنگ را به یاقوت تبدیل کند.

پادشاه رولاند از سدریک می‌خواهد که به قصر بیاید تا او را ببیند. زمانی که سدریک به قصر می‌رود پادشاه به او می‌گوید که سنگ را به یک اسب طلایی تبدیل کند اما سدریک با جادویش سنگ را به یک اسب بالدار تغیر می‌دهد و اسب پرواز می‌کند و می‌رود.

هنگام جادوگری سدریک با شکستن بطری طلسم، سوفیا به یک مارمولک تبدیل می‌شود. اما دوباره به کمک سدریک به حالت اولیه‌ی خود برمی‌گردد. سوفیا کم کم جادوگری را از او می‌آموزد و آزمون را با موفقیت پشت سر می‌گذارد.

کتاب درس جادوگری سوفیا مناسب چه کسانی است؟

سارا نی تن (Sarah Nathan) کتاب درس جادوگری سوفیا (Sofia's Magic Lesson) را برای کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی به رشته تحریر در آورده است. او در این کتاب در تلاش است تا اهمیت بازی و هم‌بازی خوب را به کودکان بیاموزد. او همچنین به کودکان می‌آموزد که باید خطاها و اشتباهات خود را بپذیرند و برای جبران آن تلاش کنند.

در بخشی از کتاب درس جادوگری سوفیا می‌خوانیم:

رولاند به سدریک می‌گوید که پادشاه مگنوس می‌خواهد برای دیداری بیاید. پادشاه رونالد می‌گوید: «او همیشه در مورد پادشاهی خودش لاف می‌زند. او به سنگ کار گویل اشاره می‌کند: «شاید بتوانی این کار گویل تیره را به اسب طلایی تغییر دهی؟ این کار او را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

سدریک چوب خود را بلند می‌کند و کار گویل را به یک اسب بالدار تبدیل می‌کند، اما اسب پرواز می‌کند. پادشاه رولاند سرش را تکان می‌دهد. او می‌گوید: «هیچ جادوگر سلطنتی، به اندازه پدرت استعداد نداشت.»
سدریک بیچاره!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب درس جادوگری سوفیا
نویسنده
مترجمهادی علم باز
ناشر چاپیانتشارات دلفین آبی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-964-8210-62-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب درس جادوگری سوفیا

ستایش حسنی
۱۳۹۹/۹/۱۷
عالییییییییییییییییییی ولی از کتابراه میخواهم کتاب‌های بیشتری درمورد سوفیا بزارد
۰۰۰ ۰۰۰۰۰
۱۳۹۹/۵/۸
خیلی داستان زیبا و جذابی دارد برای نواجوانان توصیه می‌کنم که بخوانید. ❤
هلنا حسن پور
۱۳۹۹/۶/۹
داستان عالییییی بود خیلیییییییی
noor mog
۱۳۹۹/۴/۷
سلام واقعا کتاب خیلی خوبی هست اما مثل داستان واقعیش نیست
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب درس جادوگری سوفیا

برای دریافت کتاب درس جادوگری سوفیا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.