معرفی و دانلود PDF کتاب قصر فرانتس کافکا

عکس جلد کتاب قصر فرانتس کافکا
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصر فرانتس کافکا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصر فرانتس کافکا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصر فرانتس کافکا

دیوید زین مایروویتز کتاب قصر فرانتس کافکا را با اقتباسی از رمان معروف یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان آلمانی بازنویسی کرده و به صورت تصویری درآورده است.

رمان قصر داستان مردی به نام «ک» است. او به روستایی وارد می‌شود که در بالاترین نقطه آن قصری قرار دارد و رئیس آن همه مردم را زیر نظر دارد و هیچ کدام از آن‌ها حق ورود به قصر را نداشته و نمی‌دانند در آن چه خبر است. همه می‌دانند شرط ورود به قصر دریافت جواز است اما کسی به دنبال آن نیست و حتی نمی‌دانند از چه راهی باید آن را به دست بیاورند.

با وجود شرایط بد مردم در این داستان، کسی اعتراضی نمی‌کند و همه دچار عادت و پذیرش شده‌اند. شخصیت اصلی یعنی آقای «ک» مثل کودکی می‌ماند که تازه به دنیا آمده و از شرایط ناآگاه است و به آن عادت ندارد. همین ناآگاهی او باعث می‌شود که او شجاعت پیدا کند و مدام سؤال بپرسد و در برابر قوانین نه بگوید و تسلیم نشود.

رمان قصر همانند دو کتاب دیگر کافکا یعنی محاکمه و آمریکا ناتمام مانده است. همواره دو نظریه وجود دارد: یا داستان قصر (The castle)، پیچیدگی بی‌پایان مخصوص فرانتس را دنبال می‌کند که هر خط از آن مولد پیچیدگی‌های دیگری است و هر پرسش، پاسخ و ضد پاسخی دارد که منجر به پرسشی دیگر می‌شود و فقط پایان می‌یابد، یا پایان نمی‌پذیرد بلکه از فرسودگی مطلق فرو می‌ریزد، همان طور که قصر در وسط ماجرا زوال می‌یابد.

فرانتس کافکا (Franz Kafka) یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان آلمانی زبان بود. کافکا در دوران عمر خود کتاب‌های مسخ، محاکمه، قصر، آمریکا، نامه به پدر و... را نوشت. او به دوستش ماکس برود وصیت کرد که تمامی نوشته‌هایش را قبل از خواندن بسوزاند اما ماکس از خواسته او سرپیچی کرد و تمام آثارش را منتشر کرد و او را به شهرت رساند. کافکا در سال 1924 درگذشت و در گورستان یهودی‌ها در پراگ به خاک سپرده شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصر فرانتس کافکا
نویسنده
مترجمشهناز ایلدرمی
ناشر چاپیانتشارات سپاس
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴۹
زبانفارسی
شابک978-600-6767-66-6
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصر فرانتس کافکا

Maryam Mohammadi
۱۳۹۹/۸/۸
من ابتدا فکر کردم این رمان اصلی هست اما یه کمیک بوک (کتاب تصویری) بر اساس رمان قصر کافکا هست که هم می‌تونه برای آشنایی اولیه با خود رمان مفید باشه و هم می‌تونه گیج کننده باشه چون رمان اصلی به اندازه کافی سخت‌خوان هست.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب قصر فرانتس کافکا

برای دریافت کتاب قصر فرانتس کافکا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.