معرفی و دانلود کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا

عکس جلد کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا
قیمت:
50000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا

کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا اثری از فرزاد گندمی است که چگونگی شروع و مدیریت یک حرفه‌ی شخصی را آموزش می‌دهد. این کتاب راهنمای مناسبی برای ورود به دنیای کارآفرینی است و همزمان با شرح مفاهیم پایه، جنبه‌های گسترده‌ای از این پدیده مهم را بررسی می‌کند.

درباره‌ی کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا

در زمان‌هایی نه چندان دور، کنترل مشاغل اغلبْ در دست حاکمان بود و کشورهای سلطنتی با توجه به علایق پادشاهان محدوده‌ی فعالیت مردم را مشخص می‌کردند. سایر حرفه‌ها نیز اگر تحت سیطره‌ی حاکمان قرار نداشت، خانوادگی اداره می‌شد که همین موضوع ورود به آن را دشوار می‌ساخت. اما ظهور رسانه‌های جمعی و اینترنت فضای کار را مانند دیگر بخش‌های زندگی اجتماعی دگرگون کرد. حالا شهروندان دنیای امروز می‌توانند در یک سرزمین زندگی و در قاره‌ی دیگری کار کنند یا حتی بدون تأمین فضای فیزیکی، مدیر شرکت باشند! کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا از فرزاد گندمی نیز درباره‌ی همین موضوع است.

نویسنده این اثر به شغل‌هایی می‌پردازد که به واسطه‌ی تغییرات فرهنگی و پیشرفت تکنولوژی پدید آمده‌اند. ماهیت این کارها به شیوه‌ای است که معمولاً به بودجه‌، امکانات و مجوزهای گوناگون نیاز ندارند در نتیجه نه توسط نهادها، بلکه به وسیله‌ی اشخاص حقیقی خلق و معمولا به کارآفرینی منجر می‌شوند. در چنین فضایی افراد با مهارت، تحصیلات، سن و نژادهای مختلف به راحتی وارد دنیای گسترده کار شده و ممکن است در مدتی کوتاه خود کسب‌وکاری جدید را به راه بیاندازند.

کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا روش‌های کسب موفقیت در این دنیای جدید را آموزش می‌دهد. چگونه می‌توان یک تجارت کوچک را آغاز کرد؟ چه چیزهایی برای خلق شغلی جدید مورد نیاز است؟ آیا شما هم می‌توانید یک کارآفرین باشید؟ آیا تمام کسب‌وکارها به موفقیت‌های مالی می‌رسند؟ چگونه کار شخصی‌تان را در فضای مجازی مدیریت کنید؟

کارآفرینی امروز یکی از ارکان مهم معادلات اقتصادی است و با این حال چندان که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرد. با در نظر گرفتن این وضعیت، جای خالی آثاری برای هدایت افراد مشتاق - به ویژه جوانانی که کسب‌وکار خود را به تازگی آغاز کرده‌اند - به شدت ملموس است. فرزاد گندمی این اثر را با بهره‌گیری از تجربیات خود تألیف کرده است تا ابهامات موجود در این زمینه را برای فارسی‌زبانان برطرف کند.

البته لازم به توضیح است که کارآفرینی مفهومی جدید نیست و اقتصاددانان قرن شانزدهم اولین افرادی بودند که به آن پرداختند. ژوزف شومپیتر نیز در نظریه توسعه اقتصادی (1934) کارآفرینان را موتور محرکه توسعه اقتصادی نامید که این موضوع توجه پژوهشگران متعددی را به خود جلب کرد. همچنین اندیشمندان حوزه‌ی مدیریت این پدیده‌ی متفاوت دنیای تجارت را از نظر دور نداشته‌ و به شکل‌های مختلف به آن پرداخته‌اند. اما دایره‌ی علاقه‌مندان به مباحث کارآفرینی تنها به علوم مطرح‌شده محدود نمی‌شود؛ جامعه‌شناسان، روان‌شناسان، سیاستمداران و گروه‌های دیگر نیز هر کدام به روشی این موضوع را بررسی می‌کنند که این مسأله نشان‌دهنده‌ی اهمیت کسب‌وکارهای شخصی و کارآفرینی در دنیای مدرن است.

کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این اثر به تمامی افراد که قصد آغاز کاری جدید را دارند یا هم‌اکنون مشغول مدیریت کسب‌وکار خود هستند پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا می‌خوانیم

در چند سال اخیر، به دلیل نیاز مالی چند کسب‌وکار را تجربه کرده‌ام و هر کدام را با میل و رغبت پرورش داده‌ام. من به‌عنوان شریک یا زیرمجموعه فعالیت داشتم، ولی به دلیل علاقه‌ و انرژی زیادم، به توسعه و پیشرفت آن کسب‌وکارها کمک زیادی کرده‌ام. هر روز با این امید از خواب برمی‌خواستم که با تمام وجود کاری که هرچند برایم دشوار است، متعهدانه انجام دهم. اشتیاق به هدفم، خستگی را در من محو می‌کرد و دلیل انجام وظایف و تفکر خلاقم می‌شد، این عشق و علاقه به کار است که در تک‌تک سلول‌های شما نفوذ می‌کند و درواقع، سوخت شما برای انجام دقیق وظایف بوده و عزم و اراده کاری شما را چندین برابر می‌کند.

یکی از دلایل اهمیت کارآفرینی همین است. وقتی به دنبال علائق خود می‌روید و کسب‌وکاری را به میل خود راه‌اندازی می‌کنید، درست همانند نهالی که از ابتدا به دست خود کاشته‌اید و هر روز آن را آبیاری می‌کنید، به پایش کود می‌ریزید و از هر آسیبی حفظش می‌کنید، برای کسب‌وکارتان نیز دلسوزی می‌کنید. آیا این کسب‌وکار لایق موفقیت و خلق ثروت نیست؟

عشق فقط به خود کسب‌وکار محدود نمی‌شود، ممکن است شما عاشق ماهیت و کاربرد کسب‌وکارتان باشید یا اینکه چگونگی انجام آن برایتان لذت‌بخش باشد و در برخی موارد هم شخص یا اشخاصی که بخاطر ایشان وارد کار شده‌اید، شور و شوق نامتناهی در شما ایجاد می‌کنند.

به‌عنوان مثال، یکی از دوستانم که در صنعت چرم (کیف و کفش) فعالیت داشت، از من خواست که در توسعه کسب‌وکار به ایشان کمک کنم. با توجه به ارزیابی‌ای که از بازار و نیاز جامعه داشتم و اینکه کار ایشان را در فضای مجازی به خوبی توسعه داده بودم به چند ایده پول آفرین دست یافتم؛ یک نمونه ارزشمند آن تولید و فروش ملزومات چرمی مربوط به حیوانات خانگی بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. من از دوران کودکی به صنعت چرم علاقه داشتم، هرگاه کیف پولی در دست می‌گرفتم، آن را از نزدیک و خیلی عمیق استشمام می‌کردم و کارشناسانه نظر می‌دادم که این کیف تهیه شده از چرم طبیعی است یا خیر.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
1. مدیریت کارآفرینی
2. منزلت عشق در کارآفرینی
3. دانشگاه، آفرینشگاه کسب‌وکار
4. معرفی مدیریت کارآفرینی و پول‌آفرینی
5. شخصیت یک پول‌آفرین
6. نقش مؤثر یک مدیر پول‌آفرین
7. مسیر موفقیت یک پول‌آفرین
8. جذب نیروی درآمدساز
9. همواره اطلاعات خود را به‌روز کنید
10. مدیر پرچمدار
11. زمان تبلیغات فرا رسیده
12. خلق یک کسب‌وکار مجازی
13. خلق ثروت و پول‌آفرینی
14. تولید محتوای ارزشمند آموزشی و نشر آن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات اندیشه عصر
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات61
زبانفارسی
شابک978-600-421-461-2
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک
50000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا

برای دریافت کتاب پول آفرینی در کسب و کار نوپا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.