معرفی و دانلود کتاب دلم پابند توست

عکس جلد کتاب دلم پابند توست
قیمت:
26000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دلم پابند توست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دلم پابند توست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دلم پابند توست

کتاب دلم پابند توست نوشته‌ی مریم جعفرنیا یزدی، درباره‌ی پسری به نام شهاب است که به رغم مشکلات بسیار با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج می‌کند. شهاب، کمک مالی پدر خود را نمی‌پذیرد و سخت کار می‌کند تا این‌که وارد دنیای بازیگری می‌شود و زندگی شخصی‌اش برای همیشه تغییر می‌یابد.

رمان احساسی و جذاب دلم پابند توست به فراز و نشیب‌های زندگی شهاب می‌پردازد که با وجود مخالفت‌های خانواده‌اش، شیفته‌ی هنر و بازیگری است. او در دانشگاه با دختری آشنا می‌شود و پس از کشمکش و درگیری با خانواده‌ی دختر موفق می‌شود با او ازدواج کند. شهاب اکنون مرد متأهلی است که نمی‌خواهد زیر بار منت خانواده‌ی خود برود؛ بنابراین، سخت تلاش می‌کند تا وضعیت مالی خود را بهبود بخشد. شهاب پس از مدت‌ها سختی کشیدن و کار کردن، راهی به سوی دنیای بازیگری می‌یابد و این اتفاق مسیر زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهد.

مریم جعفرنیا یزدی در رمان عاشقانه و جذاب دلم پابند توست در کنار روایت سرگذشت زوجی جوان و عاشق، به مشکلات فرهنگی و اجتماعی کشور نیز می‌پردازد. از میان سایر آثار این نویسنده می‌توان به رمان‌هایی مانند ماهرخ، تاوان عشق و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب دلم پابند توست می‌خوانیم:

ساعت از نیمه گذشته و شهاب به خونه برنگشته بود. هر کس ناراحت، گوشه‌ای از خونه با خودش خلوت کرده بود، مادر هم دل نگران دائم سر تا سر اتاق راه می‌رفت و زیر لب با خودش حرف می‌زد. که کلید توی در چرخید و شهاب وارد شد، از چشمای خیسش معلوم بود که حسابی گریه کرده، بدون هیچ حرفی از پله‌ها بالا رفت و خودش روی تخت انداخت.

مولایی رو به زهرا خانم کرد و گفت: پسره واقعاً دیوونه شده! زهرا خانم با اعتراض گفت: شما هم وقت گیر آوردی، ندیدی حالش رو؟! بعد به سمت آشپزخونه رفت و از یخچال نون و یه لیوان آب پرتقال برداشت که مولایی گفت: چیکار می‌کنی!

- می‌خوام واسش یه لقمه نون ببرم!
- ولش کن، بذار تنها باشه! بذار با خودش کنار بیاد! بذار خودش تصمیم بگیره، راحتش بذار!
- آخه...
- آخه نداره دیگه، یه شب غذا نخوره، نمی‌میره! بذار بفهمه که که این دختره به درد ما نمی‌خوره و واسه اون لقمه‌ی بزرگیه!
- این چه حرفیه که می‌زنی، حتی اگر اونا از ما هم سرتر باشن، تو باید کاری کنی که شهاب به خواسته‌اش برسه، نه اینکه کاری کنی که پشیمون بشه!
- به چه قیمتی؟! به قیمت ریختن آبروی چندین و چند ساله‌ی من!
- چی میشه که یکبار شما به جای آبرو به پسرت فکر کنی، به آرزو و خواسته‌هاش! مرد اونم پسرته! از گوشت و خون توئه! چطوری میتونی اینقدر نسبت بهش بی‌تفاوت باشی!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دلم پابند توست
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ندای الهی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات600
زبانفارسی
شابک978-600-6113-19-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
26000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دلم پابند توست

رقیه سلیمی
۱۴۰۱/۱۱/۱۵
عجب رمانی عالی عالی‌ی عشق جاودانه وی عشق پاک‌ی عشق فرا زمینی خیلی دوست داشتم دو روزه تمومش کردم دست مریزاد خانم جعفری نیا یعنی دستت طلا
ی جورایی شبیه زندگی ماست این رمان واقعا اتفاق افتاده برامون
همه حرفها ورفتارها وسرنوشت همه کراکتر‌ها تو زندگی وجود داره وباعث خیلی چیزها میشه تو زندگی. و مخصوصا پایان داستان ‌یه چیز دیگه بود که خیلی خوب و عالی تموم شد
سهیلا
۱۴۰۱/۱۰/۲
کتاب خوبی بود و نشون میده آدم‌ها باید دنبال چیزی برن که بهش علاقه دارن، از این طرف هم نشون میده همه چیز پول و ثروت نیست و باید در زندگی به خاطر هر چیز جنگید. ممنون از نویسنده و کتابراه.
حیات محمودی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام کتاب خیلی خوبی بودتوصیه میکنم حتمابخونین ثابت کرده اگه زن ومردپشت هم باشن وبرای داشتن هم وزندگی بهتربجنگن هرچیزغیرممکنی ممکن میشه عالی بوددست نویسندش دردنکنه واقعا
زهرا مالکی
۱۴۰۲/۶/۷
اصلا دوست نداشتم مطالب پیش پاافتاده وضعیف همه کتابها رو تاآخر می‌خونم حتی اگه داستان رو دست نداشته باشم ولی پشیمون شدم از اینکه این قدروقت برااین کتاب گذاشتم
نوشین دیندارمهر
۱۴۰۰/۷/۳
موضوع کتاب خوب بود اما زیاده گویی داشت
با آرزوی بهترین‌ها برای نویسنده محترم
لیلا سرگو
۱۴۰۰/۳/۱۴
کتاب جالبی بود حتما بخونید
M.poordeh
۱۴۰۲/۲/۵
کتاب خوبی بود اما در بعضی مواقع از حوصله بیننده خارج میشد
ساره رشیدی
۱۴۰۲/۱/۲۵
عشق اکسیر هر چیزی است. رمان جذابی بود. ممنون
منیر لویزانی
۱۴۰۱/۱۲/۲۳
خیلی عالی بود پیشنهاد می‌کنم حتما بخوانید
میترا آرانی
۱۴۰۲/۱/۱۲
رمان عاشقانه زیبای بود
فهیمه هاشم زاده
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
به نظرم کتاب متوسطی بود زیاد جالب نبود
Ali Taheri Kia⁷²¹³
۱۴۰۱/۲/۱
بهتر از این نیومده
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب دلم پابند توست

برای دریافت کتاب دلم پابند توست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.