معرفی و دانلود کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها)

عکس جلد کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها)
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها)

کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها) به قلم سایه مهری چمبلی و فاطمه نیک سیرت، به شما کمک می‌کند تا بدانید در مراسم خواستگاری چگونه رفتار کنید و چه سوال‌هایی بپرسید.

خواستگاری یک جلسه بین خانواده‌ها برای نشان دادن علاقه به ایجاد یک رابطه جدی بین پسر و دختر هر یک از خانواده‌هاست. در این جلسه یا جلسات خانواده‌ها تصمیم می‌گیرند که آیا پسر و دختر می‌توانند یک زن و شوهر خوب برای همدیگر باشند یا خیر.

معمولاً نظر خانواده دختر و پسر اهمیت زیادی برای سر گرفتن یک ازدواج دارد. چه خواستگاری سنتی باشد چه پسر و دختر از قبل با هم آشنایی داشته باشند و دلشان بخواهد که با هم زندگی مشترک تشکیل دهند.

از آن‌جا که معمولا خانواده‌ها برای شناخت یکدیگر و عروس یا داماد شروع به معرفی خانواده خود می‌کنند اینکه به بهترین نحو این معرفی را انجام دهند از اهمیت بسزایی برخوردار است.

در بخشی از کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها) می‌خوانیم:

نوع دینداری طرف و شباهتش به خود را نیز چک کنید. اگر دینداری فرد مبتنی بر رساله فقهی است، چک کنید که نظرش درباره حجاب و میزان حجاب، طرز ادای فرایض چگونه است؟ سواد دینی او را نیز چک کنید و البته خیلی غیرمستقیم. در ضمن حدس بزنید آیا این نحوه دینداری در 15 سال آینده تغییر می‌کند؟ طرف چقدر ثبات دارد؟ چقدر اهل تحقیق است؟ متعصب است یا متفکر؟

شبکه ارتباطات: سرگرمی‌ها، مطالعات، سلیقه فیلم، ورزش، مهارت‌های دیگر نظیر جک گفتن، ساز زدن، نقاشی را نیز ببینید. دوستان او را ببینید و دوستان خود را نیز به او نشان دهید تا با اتمسفر معاشرتی طرف آشنا شوید. در ضمن ببینید آیا طرف با دیدن دوستان شما واکنش نامناسب نشان دهد؟ سعی نمی‌کند، زیراب آن‌ها را بزند؟ چقدر حسادت می‌کند؟ اگر آدم دهن‌بینی هستید که نظر دوستان‌تان مهم است ببینید در برابر انتقادات آن‌ها پس از دیدار مشترک چه جواب‌هایی دارید؟ در برابر نکات مهمی که اشاره می‌کنند آیا متعصبانه دفاع می‌کنید یا بی‌تردید قبول می‌کنید؟

فهرست مطالب کتاب

اهمیت فن بیان در خواستگاری
در جلسه خواستگاری، چگونه صحبت کنیم؟
حرف‌هایتان را یکی کنید
تمامی افراد حاضر در خواستگاری را معرفی کنید
وقت خواستگاری را در نظر بگیرید
خوش رو و خوش برخورد باشید
دروغ نگویید و اغراق نکنید
جوگیر نشوید
با خواستگار در چه زمینه‌هایی صحبت کنیم؟
میزان هوش عاطفی
توقعات زناشویی
روابط خانوادگی
روابط قبلی
سلیقه فیزیکی
دیدار با خانواده طرف مقابل
دست به جیبی
وضعیت اعتقادی
این اشتباهات را مرتکب نشوید
از علایقتان دست برندارید
دروغ نگوییم
آینده روشن تر با طرح چند سوال
کم گوی و گزیده گوی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها)
نویسنده،
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴
زبانفارسی
شابک978-622-6201-57-5
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها)

برای دریافت کتاب لحن گفتار در مراسم خواستگاری (ویژه خانم‌ها) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.