معرفی و دانلود PDF کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟

عکس جلد کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟
قیمت:
2000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟

کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟ نوشته‌ی زانل دلامانی، ماجرای پرندگانی در یک جنگل را به تصویر می‌کشد. مامان پرنده هر روز صبح آوازهای قشنگی می‌خواند تا اینکه روزی در جنگل خشکسالی شد و او به دنبال کرم جادویی باران به آسمان پرواز کرد. این اثر دوست داشتنی باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار می‌کنند. زانل دلامانی (Zanele Dlamini) داستان چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟ را برای خردسالان و کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات19
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟

برای دریافت کتاب چرا پرنده‌ها صبح زود آواز می‌خوانند؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.