معرفی و دانلود PDF کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه

عکس جلد کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه

کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه به قلم پدرام حکیم زاده، همراه با 350 اثر هنری، هفت روش خلاقانه برای افزایش قدرت تخیل در گرافیک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب هنر خلاق می‌خوانیم:

در سال 1926 گراهام والاس، یکی از بنیان‌گذاران روانشناسی اجتماعی و از مؤسسان مدرسه‌ی اقتصاد لندن، در کتاب «هنر تفکر، نظریه‌ی خود را دربارهی خلاقیت بیان کرد. او در این کتاب چهار مرحله‌ی خلاقیت، یعنی آماده سازی»، «رشد نامحسوس»، «کشف» و «بررسی و آزمایش» و ارتباط متقابل آن‌ها را این گونه توضیح داد.

با هجوم افکار روزانه، همان گونه که با مسائل مختلف روبه رو می‌شویم، این چهار مرحله هم دائما با هم تداخل می‌کنند. اقتصاددانی که یک کتاب آبی (کتابی که شامل اطلاعات آماری، دستورالعمل‌ها و یا گزارش‌های کاری است و به صورت دوره‌ای و سالیانه منتشر می‌شود) می‌خواند، فیزیولوژیستی که یک آزمایش را بررسی می‌کند یا تاجری که نامه‌های روزانه‌اش را بررسی می‌کند، ممکن است هم زمان برای مشکلی که چند روز قبل با آن مواجه شده، د مرحله‌ی «رشد نامحسوس» باشد، در حال جمع آوری اطلاعات و در مرحله‌ی «آماده سازی» برای مسئله‌ی دیگری باشد و نتایج مسئله‌ی سومی را «بررسی و آزمایش کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۳۴
زبانفارسی
شابک978-622-625066-5
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه

برای دریافت کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.