معرفی و دانلود PDF کتاب موش شهری و موش روستایی

عکس جلد کتاب موش شهری و موش روستایی
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب موش شهری و موش روستایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب موش شهری و موش روستایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب موش شهری و موش روستایی

کتاب موش شهری و موش روستایی اثر ازوپ، داستانی خیال‌انگیز، پندآموز با بیانی ساده و دلنشین است که به صورت مصور با تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی الف و ب ارائه شده است.

موش کوچولویی در روستای زیبایی زندگی می‌کرد روزی پسرخاله‌اش برای میهمانی از شهر به دیدن او آمد. اما با غرور و تکبر از زندگی شهری برای موش کوچولو تعریف می‌کرد و زندگی روستایی او را مورد تمسخر قرار می‌داد. این اثر تاثیر غرور و تکبر کاذب را به کودکان نشان می‌دهد.

در بخشی از کتاب موش شهری موش روستایی می‌خوانیم:

موش‌ها تا چند دقیقه مشغول خوردن بودند. ناگهان، صدای بلندِ پارس سگی، موش کوچولو را سر جایش میخکوب کرد. موش کوچولو، با ترس، به موش موشک نگاه کرد و گفت: «این دیگر صدای چی بود؟!» موش موشک، با دهان پر از کیک و با بی‌خیالی گفت: «نترس. چیزی نیست. این فقط صدای سگ صاحبِ این خانه است» موش کوچولو با ناراحتی گفت: «ولی من دوست ندارم وقتی غذا می‌خورم این صدا را بشنوم.»

قبل از اینکه موش موشک جواب پسرخاله‌اش را بدهد، در پشتی آشپزخانه باز شد؛ و ناگهان سگ بزرگی، توی آشپزخانه آمد. موش‌ها با دیدن سگ، پا به فرار گذاشتند. موش‌ها، از ترسشان، توی سوراخ دیوار، پنهان شدند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب موش شهری و موش روستایی
نویسنده
مترجمعلی محمدپور
ناشر چاپیانتشارات گنجینه دانش نوین
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-7288-07-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب موش شهری و موش روستایی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب موش شهری و موش روستایی

برای دریافت کتاب موش شهری و موش روستایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.