معرفی و دانلود کتاب ابر قدرت

عکس جلد کتاب ابر قدرت
قیمت:
۹۹۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ابر قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ابر قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ابر قدرت

کتاب ابر قدرت نوشته‌ی حامد صادقی، از قدرت شگفت‌انگیز باورها و اعتقادات شما سخن به میان می‌آورد؛ قدرتی که تا قبل از این بر شما پوشیده بوده و نمی‌دانستید که چقدر قدرتمند است و چه انسان "ابر قدرتی" می‌توانید باشید.

موضوع اصلی کتاب ابر قدرت (Super Power) در زمینه تغییر فکر و باورهای انسانی است که در آن راهکارها، دلایل و آموزش‌هایی قرار داده شده که هر شخص می‌تواند با خواندن آن باورها و افکار محدود کننده‌ای که زندگی او را در بر گرفته از بین برده و مهم‌ترین ابزار و توانایی برای رسیدن آرزوها و رویاهایش که همان باور به موفقیت است را برای خود بسازد.

«اگر باور داشته باشی که کاری را می‌توانی انجام دهی یا نمی‌توانی، در هر دو صورت درست فکرده‌ای.»

ما انسان‌ها برای اینکه بتوانیم زندگی خود را به آن شکلی که آرزویش را داریم بسازیم قبل از تلاش و حرکت به سوی آن، ابتدا نیاز داریم باورهای غلط خود را که باعث به وجود آمدن محدودیت‌هایی در فکر و زندگی‌مان شده از بین ببریم و سپس باورهای سازنده‌ای که باعث ساخت آن زندگی رویایی و دست یابی ما به آرزو‌های‌مان می‌شود را بسازیم.

مطمئنم شما هم با من هم عقیده‌اید که انسان چیزی جز باورهای خویش نیست، پس ما هر چقدر باور‌های قدرتمندتری داشته باشیم قدرتمندتر خواهیم بود و زندگی بهتری خواهیم داشت.

حامد صادقی در کتاب ابر قدرت می‌گوید: «هیچ چیز در دنیا مرا به اندازه خوشحال کردن دیگران خوشحال نمی‌کند و به همین سبب همیشه در تلاش بودم که به انسان‌ها کمک کنم. در بین تلاش‌هایم با مسیری آشنا شدم که دیدم هیچ راهی و هیچ کمکی تاثیرگذارتر و تعیین کننده تر از آموزش نیست. پس تصمیم گرفتم تا آموزش آموزش ببینم تا زندگی خودم تغییر کند و این آموزش را با همه‌ی انسان‌ها تقسیم کنم تا زندگی آن‌ها نیز تغییر کند و راهی برای رسیدن به آرزوها و رویاهایشان بیابند.»

در بخشی از کتاب ابر قدرت می‌خوانیم:

من دوران کودکی را با ورزش فوتبال شروع کردم و به مدت هفت سال این ورزش را ادامه دادم اما از جایی تصور کردم که من استعداد این ورزش را ندارم، مسحتضر هستید که آن زمان درباره‌ی استعداد و مسیر عصبی چیزی نمی‌دانستم و خب این فکر نداشتن استعداد باعث شد از این ورزش دل بکنم و به ورزش دیگری به اسم والیبال رو بیاورم، ابتدای کار بسیار عالی و پرقدرت شروع کردم و طوفان استعداد را در خود میدیدم اما بعد از مدتی این باور محدود کننده که خب من در فوتبال نتوانستم به آن جایی که میخواستم برسم و قطعا در والیبال هم نمیتوانم و نکند در این ورزش نیز استعداد ندارم؟ باعث شد رفته رفته تلاشم کمتر شده و آنقدر مورد هجوم افکار منفی و باور‌های محدود کننده قرار بگیرم که از این ورزش نیز جداشده و زانویِ، من نمی‌توانم، بغل بگیرم. در آن زمان هیچ آموزشی ندیده بودم و نمی‌دانستم که استعداد و مسیر و عصبی چیست و از همه مهم تر بلد نبودم چطور باور‌های محدود کننده را از بین ببرم و به راهم ادامه دهم. اما خوشحالم حال که شما دارید این کتاب را می‌خوانید آن را فرا می‌گیرید و در زندگیتان استفاده می‌کنید.

من ورزش‌هایی را که عاشقانه دوسشان داشتم به خاطر یک باور غلط کنار گذاشتم، باوری که در آن زمان منطقی به نظر میرسید و نهی و نفی‌ای برای آن نبود. اما از زمانی که یادگرفتم این تنها یک باور محدود کننده است و آینده میتواند با گذشته متفاوت باشد و فقط کافیست خودم تلاش کنم دیگر هیچ گاه این فکر نمی‌تواند به من صدمه بزند و مانع من شود.

واقع بین بودن: مردم معمولا درباره خود و توانایی‌های خود، باور‌های محدود کننده و متوقف کننده‌ای دارند. به این علت که در گذشته موفقیت چشم گیری نداشته‌اند و این امر باعث شده که باور کنند در آینده نیز هیچ موفقیتی به دست نخواهند آورد در نتیحه به علت ترسی که از شکست دوباره دارند می‌خواهند به قول خودشان واقع بین باشند،. کسانی که دائما میگویند بگذارید واقه بین باشیم، معمولا کسانی هستند که می‌ترسند باز هم ناامید و سر خورده شوند، به خاطر همان ترس باور‌هایی را میپرورانند که آن‌ها را محتاط تر یا به اصطلاح دست به عصاتر می‌کند و چون از تمام توان خود استفاده نمبکنند نتایج چشمگیر زیادی به دست نمی‌آورند.

انسان‌های بزرگ و مردان موفق دنیا آدم‌های واقع بینی به شمار نمی‌آیند. آن‌ها غالبا کار‌هایی انجام می‌دهند که از نظر انسان‌های دیگر غیر ممکن و غیر واقع بینانه است. مگر میشود چیزی اختراع کرد که بتوان از آن ور دنیا با کس دیگری تصویری صحبت کرد؟ واقع بین باش.

مگر میشود در جام جهانی مقابل اسپانیا بازی کنیم و چندین گل نخریم؟ مکر این تیم آنقدر خوب است؟ واقع بین باش

گاندی معتقد بود که می‌شود بدون اعمال خشونت، هندوستان را از زیر سلطه استعمار انگلیس نجات داد. این کار هرگز قبل از این انجام نشده بود و به همین دلیل واقع بینانه نبود. اما آیا نشد؟

یادتان باشد یکی از افکاری که انسان‌های خوش بین و موفق دارند باور داشتن مهارت در انجام کارها بیش از میزان توانایی خودشان است. انسان‌های واقع بین معمولا سعی می‌کنند در برآورد توانایی‌های خود واقع بین باشند و به همان میزان که هست ببیند اما انسان‌های موفق مهارت‌های خود را چیزی بیشتر از میزان واقعی می‌بینند و همین باور باعث شده است که چندین پله از سایر انسان‌ها پیش بیوفتند. بله! این کار بسیار سختی است و نیاز به تمرین و ساخت مسیر عصبی دارد اما یکی از چیزهاییست که میتوانید با استفاده از آن معیار‌ها و توانایی‌های هود را افزایش دهید و به همان میزان دستاورد‌ها و موفقیت‌های بزرگی کسب کنید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
هدایا
فصل اول
اما اصلاً باور و ایمان چیست؟
باور چرا مهم است؟
استعداد
فصل دوم: باورهای محدود کننده
عوامل سازنده باور‌های محدود کننده
تجربیات گذشته
شرایط موجود یا محیط
از بین بردن باورهای محدود کننده
رنج نسبت دهیم
داشتن تجربه خلاف اون باور
فصل سوم: قدرتمند‌ترین ابزار انسانی
باور‌های سازنده
فصل چهارم: ساختن باور
راه‌های ساخت باور
اولین راه ساخت باورها: محیط
دومین راه: علم و آگاهی
مبنا قرار دادن نتایج پیشین/ دیگران
یک بار انجام دادنش
فصل پنجم: موفقیت
قدرت باور / باور به موفقیت
3 عنصر وجودی ما
طرز فکر رشد و ایستا
فصل ششم: اعتقاد یک انتخاب است
باور‌های خاموش
کلمات
اعجاز کلمات
تصویر سازی
تصور کن تا دیده شود
فصل هفتم: راه‌های نهادینه کردن باور ها
تک کلمه‌ای
سه کلمه‌ای
یک عبارتی
باور‌های مشروح
تصویر ذهنی
حال چگونه تصویر سازی کنیم؟
باور‌های ضبط شده
فصل هشتم: تزریقات سمی
یادتان باشد
فصل نهم: مثبت باشید
خوش شانسی
فرمول خوش شانسی
آمادگی
باور
فرصت
اقدام
فصل دهم: باور در مورد شکست و اتفاقات
فصل یازدهم: زندگی شخصی
ناتوانی آموخته شده
گفتگو‌های ذهنی
فصل دوازدهم: سلامتی
تزریقات سمی در سلامتی
بدن ابر قدرت ما
مادربزرگ
آخرین مطلب
راه‌های ارتباطی با من
تقدیر و تشکرها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ابر قدرت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پارسیان البرز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۵
زبانفارسی
شابک978-622-6364-05-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۹۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ابر قدرت

مانی نادری
۱۳۹۸/۵/۶
این کتاب فوق العادست، کاملا کاربردی و تکان دهنده، وقتی متوجه میشی چیزی به اسم استعداد وجود نداره و همش مسیر عصبی ساخته شده و امادست که می‌تونی هر لحظه اراده کنی خودت تووی مغزت بسازی میفهمی تا این لحظه از عمرت تووی چه اشتباهی زندگی کردی، صحبتاش کاملا با علوم روانشناسی و نوروبیک تطابق داره و صرفا یک کتاب تجاری و شعاری نیست.
بهار عبدالوند
۱۳۹۸/۷/۲۸
کتاب خوبیه و مباحث کاربردی در مورد رسیدن به اهداف دارد و متاسفانه اشتباه تایپی زیادی دارد البته بخاطر ارزش محتوایی بالایی دارد و ارزش خوندن داره
موفقیت من
۱۳۹۸/۴/۲۷
من این کتاب رو قبلا خوندم
فوقوالعادستتتتت
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب ابر قدرت

برای دریافت کتاب ابر قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.