معرفی و دانلود کتاب طلا خانم

عکس جلد کتاب طلا خانم
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب طلا خانم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب طلا خانم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طلا خانم

ریحانه آشتیانی، نویسنده‌ی نوقلم ایرانی، در کتاب طلا خانم، ماجرای پیرزنی به نام طلا را روایت می‌کند که نمی‌تواند از همسرش که مبتلا به آلزایمر است دل بکند. کتاب پیش رو داستانی سرشار از امید و انتظار است.

کتاب طلا خانم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به رمان‌های ایرانی علاقه‌مند هستید و دوست دارید از یکی از نویسندگان جوان ایرانی کتابی بخوانید، این اثر مناسب شماست.

در بخشی از کتاب طلا خانم می‌خوانیم:

باران شدید شده و تقریباً همه‌جا خیس است. خیابان‌ها ترافیک شده است. طلا خانم دل‌شوره گرفته که قبل از آمدن تورج به خانه نرسد. هرچند حدس می‌زند تا آلان زری راپورت داده باشد. تسبیحش را از داخل ساکش درمی‌آورد و مشغول فرستادن صلوات می‌شود. تقریباً هوا تاریک شده است. صدای اذان از مسجد محل می‌آید. از اتوبوس پیاده می‌شود و به سمت خانه به راه می‌افتد. کلید را می‌اندازد و وارد حیاط می‌شود.

تورج از سرکار برگشته است. با شنیدن صدای در به سمت طلا خانم می‌آید و سلام می‌کند. شروع به دادوبیداد می‌کند که مادر من معلوم هست کجایید. شب شده. آخه این چه کاریه من نمی‌فهمم. چرا هی راه میفتین میرین اونجا؟ مثلاً فکر میکنین اگه هرروز پاشین برین بابا شما رو یادش میاد؟ مادر من بابا دیگه هیچی یادش نمیاد. بمونین خونه انقدر من رو حرص ندین.

طلا خانم سعی می‌کند آرام باشد و حرفی نزند. کفشش را در می‌آورد و داخل خانه می‌شود. به سمت اتاقش که در طبقه اول است می‌رود. تورج که ول کن نیست ادامه می‌دهد که با شما هستم‌ها مادر جان. آبرو برامون نمونده. راه میفتین تو محل هی صدا ضبط می‌کنین هرروز که چی بشه؟ بابا مادر من چند سال پیش دکتر یه اشتباهی کرد به شما گفت اگه تجدید خاطرات کنین ممکنه دوباره مغزش فعال بشه. بابا دیگه آلزایمرش شدید شده هیچی یادش نمیاد. این کارها هیچ نتیجه‌ای نداره. هرروز رفتن شما دردی رو دوا نمیکنه. آخه خسته نشدین؟ چهارساله هر دوسه روز یه بار این‌همه راه رو میرین که بهش عکس نشون بدین و صدای دوست و رفیقاش رو براش بذارین که یادش بیاد کیه؟ تو رو خدا ول کن دیگه مادر. خسته‌مون کردی.

طلا خانم که تا این لحظه سکوت کرده به سمت تورج برمی‌گردد و می‌گوید من چیکار به شما دارم؟ صبح تا شب بمونم تو این خونه که بپوسم راحت شین؟ پدرت رو که برداشتی بردی آسایشگاه چهار روز نتونستی تحملش کنی خوب منم ببر همون جا. والا به خدا من راحت‌ترم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب طلا خانم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات افسانه نیاکان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۶
زبانفارسی
شابک978-622-94090-2-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب طلا خانم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب طلا خانم

برای دریافت کتاب طلا خانم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.