معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی

عکس جلد کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی

کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی، به ماجراجویی‌های آریل دختر پادشاه دریا می‌پردازد و دوست دارد در خشکی زندگی کند و عاشق یک انسان می‌شود. آریل در راه این عشق فداکاری‌های بسیاری انجام می‌دهد و با سختی‌های بسیاری مواجه می‌شود.

موضوع کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی چیست؟

آریل کوچک‌ترین دختر پادشاه دریا است و صدای زیبایی دارد. آریل داستان‌های بسیاری از انسان‌های ساکن خشکی شنیده است و تمایل دارد آنجا زندگی کند. شبی به خشکی نزدیک می‌شود و پسر جوانی را سوار بر کشتی می‌بیند. او عاشق پسر جوان می‌شود و او را از غرق شدن نجات می‌دهد. آریل که دیگر نمی‌تواند آن پسر جوان را فراموش کند برای رسیدن به عشق خود معامله‌ی سنگینی با جادوگر می‌کند و... .

داستان پری دریایی (The Little Mermaid) حکایت جذابی دارد و یکی از داستان‌های محبوب اروپایی محسوب می‌شود. مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی این داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد.

کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان 3 تا 7 سال آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی می‌خوانیم:

روزی، خواهرانش درباره دنیای خشکی بالای دریا برایش تعریف کردند. آریل با صدای آرامی گفت: «باید جالب باشد. من دوست دارم به آن‌جا بروم و انسان‌ها را ببینم.»

آریل که به زندگی در خشکی فکر می‌کرد، پیش پدرش رفت و گفت: «پدر، به من اجازه بدهید بروم و این سرزمین شگفت‌انگیز را ببینم.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی
مترجمحوا میر محمدیان
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات35
زبانفارسی
شابک978-622-6580-12-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی

برای دریافت کتاب قصه‌های شیرین جهان: پری دریایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.