معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین

عکس جلد کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین

کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین درباره‌ی پسر فقیری است که بر حسب اتفاق چراغی جادویی پیدا می‌کند و با کمک غولِ درونِ چراغ، تبدیل به مردی ثروتمند می‌شود و تصمیم می‌گیرد با دختر سلطان ازدواج کند.

موضوع کتاب علاءالدین چیست؟

علاءالدین (Aladdin) پسر فقیری است که روزی جادوگر بدجنسی او را به خدمت می‌گیرد تا وارد تنه‌ی درخت شود و از درون درخت برایش چراغی جادویی بیاورد. جادوگر می‌خواهد چراغ جادویی را از علاءالدین بگیرد و او را در تنه‌ی درخت حبس کند. علاءالدین چراغ را به او نمی‌دهد و جادوگر او و چراغ را درون درخت رها می‌کند. این جوان ناامید به طور اتفاقی چراغ را لمس می‌کند و متوجه می‌شود که داخل این چراغ، غولی زندگی می‌کند که آرزوها را برآورده می‌سازد. او با استفاده از غول چراغِ جادو تبدیل به مردی ثروتمند می‌شود. علاءالدین روزی دختر سلطان را می‌بیند و تصمیم می‌گیرد با او ازدواج کند اما... .

مجموعه‌ی قصه‌‌های قشنگ تلاش می‌کند تا با بازنویسی و تصویرسازی داستان‌های کهن، تعریفی جدید از آن‌ها ارائه دهد و به رشد و آموزش فرزندان این سرزمین یاری برساند.

کتاب علاءالدین برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان دبستانی آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب علاءالدین می‌خوانیم:

وقتی علاءالدین به کنار سوراخ رسید، جادوگر را صدا زد تا به او کمک کند و از درخت بیرون بیاید اما جادوگر با عصبانیت گفت: «چراغ را به من بده.» علاءالدین داد زد: «نه، تا وقتی که مرا بیرون نیاوری، چراغ را به تو نمی‌دهم».

جادوگر عصبانی شد و سنگ بزرگی را توی سوراخ تنه درخت فرو کرد و علاءالدین در درون تنه درخت، زندانی شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین
مترجمحسین حبیبی
ناشر چاپیانتشارات دادجو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات12
زبانفارسی
شابک978-622-6210-01-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین

برای دریافت کتاب قصه‌های قشنگ: علاءالدین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.