معرفی و دانلود کتاب گام‌های ثروت آفرینی

عکس جلد کتاب گام‌های ثروت آفرینی
قیمت:
49900 تومان - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گام‌های ثروت آفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام‌های ثروت آفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام‌های ثروت آفرینی

کتاب گام‌های ثروت آفرینی به قلم علی شاه حسینی، با استفاده از امثال و حکایت‌ها، شما را به طور کامل، درست و دقیق با الفبای ثروت آفرینی آشنا می‌کند. اگر شما الفبای زبانی را به این صورت فرا بگیرید قادر خواهید بود آن زبان را صحبت کرده و با آن ارتباط برقرار کنید.

با بررسی زندگینامه و احوالات ثروت آفرینان دنیا به این نکته پی خواهید برد که آن‌ها از گام‌های کوچک و بسیار ساده شروع کرده و کم کم به یک فرد ثروت‌آفرین تبدیل شده‌اند. علی رغم اینکه این افراد در ذهن بسیاری به نوعی انسان‌های استثنا به نظر می‌رسند اما مطالعات نشان می‌دهد که آن‌ها از افراد معمولی جامعه و با ضریب هوشی متوسط هستند.

یکی از ویژگی‌های افراد ثروت آفرینان این است که الفبای ثروت آفرینی را به دقت بررسی کرده و آن را فراگرفته‌اند. برای یادگیری الفبای امور مالی، مدیریت مالی و گام‌های ثروت ‌آفرینی تنها لازم است همین فرمول‌های ساده بیان شده در این کتاب را استفاده کرد و به قله‌ی ثروت و خدمت دست یافت.

بدون شک با توانایی‌های فراوانی که هر یک از شما دارید، می‌توانید به همه این خواسته‌ها دست یابید؛ اما پرسش‌های مهمی که به ذهن خطور می‌کنند این است که آیا در حال حاضر، ابزار لازم برای رسیدن به خواسته‌های خود را دارید؟ آیا می‌دانید چگونه در کارهایتان تواناتر شوید؟ در مقام یک انسان چگونه می‌توانید به خرد و ژرف‌نگری بیشتر دست یابید؟ چگونه می‌توانید بر موانع چیره شوید؟ آیا باید سخت‌تر کار کنید، طولانی‌تر کار کنید یا منتظر از راه رسیدن چیزهایی باشید که شما را به ‌سوی بهتر شدن سوق می‌دهند؟

بسیاری از نوشته‌های این کتاب را از پیش شنیده‌اید و می‌دانید اما آنچه اهمیت دارد عمل کردن به این دانسته‌هاست لذا این کتاب در تلاش است تا شما را در جهت سوق دادن به‌ سمت عملگرایی یاری دهد. پس از پایان این کتاب تحول عظیمی که در احوالات، درآمد و کسب و کارتان ایجاد شده را به وضوح حس خواهید کرد.

تعریف شما از موفقیت هرچه که باشد، مطالعه این کتاب زندگی‌تان را دگرگون کرده و کمکتان می‌کند آن موفقیت را در آغوش بگیرید.

جملات برگزیدۀ کتاب گام‌های ثروت آفرینی:

- تو باید پولت را مدیریت کنی، نه اینکه پولت تو را مدیریت کند.
- برخی خواب موفقیت را می‌بینند، برخی هم از خواب بیدار می‌شوند و برای موفقیت می‌کوشند.
- پول قدرت و ابزاری برای تبادل خدمات است. مقدار دارایی شما به این بستگی دارد که چقدر خود را لایق ثروت بدانید.
- موفقیت کلید شادمانی نیست؛ شادمانی کلید موفقیت است. اگر کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید، موفق خواهید شد.
- چشم‌انداز بدون عمل فقط یک رؤیاست؛ عمل بدون چشم‌انداز وقت‌گذرانی است؛ اما وقتی چشم‌انداز و عمل توأم باشند، جهان را تغییر می‌دهند.

در بخشی از کتاب گام‌های ثروت آفرینی می‌خوانیم:

تمام آدم‌ها خودشان را فردی شایسته، توانمند و با لیاقت می‌دانند؛ اما این‌طور نیست. برای شایستگی ارزیابی داریم و باید این ارزیابی را انجام دهیم تا متوجه شویم شایسته هستیم یا نه. آیا برای جایگاهی که داریم، مهارت، فنون و تجربه کافی را داریم؟ آیا فقط می‌توانیم خوب حرف بزنیم یا خوب هم می‌توانیم عمل کنیم؟ یکی از ویژگی‌های آدم‌های شایسته این است که می‌خواهند جای خودشان باشند. این تفکر اشتباه است که فکر کنیم می‌توانیم جای همه باشیم. ما مهره گِردی هستیم که فقط می‌توانیم در خانه‌های گرد قرار بگیریم. اگر بخواهیم در خانه‌های چهار گوش یا سه ‌گوش قرار بگیریم، به خودمان صدمه خواهیم زد.

از دیگر ویژگی‌های افراد شایسته، ایمان و توکلی است که همواره آنان را در مسیر درست قرار می‌دهد. اگر بودجه، وقت و انرژی مردم را هدر دهیم، بدهکار آن‌ها خواهیم شد و نمی‌توانیم نام خود را آدم شایسته بگذاریم. امروزه تمام مهارت‌ها آموختنی است. شایستگی هم باید یاد گرفته شود. باید یاد بگیریم که چطور یک فرد شایسته شویم. وقتی کودکی که از مطب دکتر برمی‌گردد، می‌گوید دوست دارد دکتر شود، یعنی آن پزشک رفتار و برخوردش با این کودک شایسته بوده و مهارت‌های برقراری ارتباط را می‌دانسته است؛ اما گاهی پس از رفتار با یک انسان فرهیخته می‌گوییم نمی‌خواهیم تحصیلات بالا داشته باشیم و این یعنی او تمام معیارها را نداشته است.

برای شایسته بودن باید تمام معیارهای انسانی را داشته باشیم. انسانی باشیم کمال‌گرا. کمال‌گرایی به‌ سمت بهتر زیستن و بهتر بودن را باید در رأس امور خود قرار دهیم. یک انسان ابعاد گوناگون دارد، پس باید به سمتی برویم که روی تمام ابعاد خود کار کنیم و از هر نظر شایسته باشیم.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: چگونه موفقیت را ماندگار کنیم؟
فصل دوم: چطور فرایند هدف‌گذاری را کاربردی‌تر کنیم؟
فصل سوم: چگونه از ثروت‌ آفرینی لذت ببریم؟
فصل چهارم: چه کسب‌ و کار پایداری داشته باشیم؟
فصل پنجم: چگونه مدیریت مالی را اجرا کنیم؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام‌های ثروت آفرینی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات240
زبانفارسی
شابک978-964-236-989-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه الکترونیک
49900 ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گام‌های ثروت آفرینی

A Arani
۱۳۹۸/۷/۱۷
استاد شاه حسینی خودشون بینظیرن، کتابهاشون هم قطعا همینطوره.. خردی که با عشق و تجربه آمیخته شده رو از دست ندین
امیرمحمد اسدنیا
۱۴۰۰/۱۲/۲۴
سلام واقعا تمامی کتاب‌های استاد شاه حسینی عالی هستند و پر فروغ مخصوصا این کتاب امیدواریم روز‌های عالی تری داشته باشیم و توفیق روز افزون
الهه قاسمی
۱۴۰۱/۱/۷
با عرض سلام
این کتاب بینظیر است، توصیه می‌کنم حتما بخوانید🌹🌷
میلاد سلیمانی
۱۴۰۱/۶/۱۲
انگیزه خوبی میده
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب گام‌های ثروت آفرینی

برای دریافت کتاب گام‌های ثروت آفرینی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.