معرفی و دانلود PDF کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز

عکس جلد کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز
قیمت:
2000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز

کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز نوشته‌ی نوزیزیو هررو، ماجرای مرغ کوچکی را به تصویر می‌کشد که همیشه آرزوی پرواز در آسمان‌ها را داشت، اما مرغ‌های دیگر او را مسخره می‌کردند تا اینکه روزی اتفاق هیجان انگیزی برای او می‌افتد. این کتاب جذاب و سرشار از امید باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با دیدن تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار می‌کنند. نوزیزیو هررو (Nozizwe Herero) داستان مرغ نوک سفید شگفت انگیز را برای خردسالان و کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات19
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز

زهرا اکبری
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
سلام ملینا هستم
خیلی عالی بود درباره‌ی این بود که اگر تلاش کنیم به آن چیز می‌رسیم
خیلی آموزنده بود👏👏
somayeh fathi
۱۴۰۱/۹/۱۲
کتابی خوبی بود تلاش کردن و هدف آموزش می‌داد و اینکه حرف دیگران برات مهم نباشه خودت و خودت
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز

برای دریافت کتاب مرغ نوک سفید شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.