معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن

عکس جلد کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن

کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن، درباره‌ی پسری به نام پیتر پن است که هیچ‌وقت بزرگ نمی‌شود و در سرزمینی به نام نورلند زندگی می‌کند. یک شب، پیتر پن به سراغ فرزندان خانواده‌ی دارلینگ می‌رود و آن‌ها را با خود به نورلند می‌برد.

موضوع کتاب پیتر پن چیست:

پیتر پن (Peter Pan) پسری است که هیچ‌گاه بزرگ نمی‌شود و شبی که پدر و مادر وندی، مایکل و جان خانه نیستند، از پنجره وارد اتاق بچه‌ها می‌شود و آن‌ها را به سرزمین نورلند دعوت می‌کند. آن‌ها پروازکنان به همراه پیتر پن به جزیره‌ای می‌روند که همان نورلند است و با پسرانی که گمشده‌اند، زندگی می‌کنند. وندی برای این پسربچه‌ها مادری می‌کند و برایشان قصه تعریف می‌کند تا این‌که ... .

مجموعه‌ی قصه‌‌های قشنگ تلاش می‌کند تا با بازنویسی و تصویرسازی داستان‌های کهن، تعریفی جدید از آن‌ها ارائه دهد و به رشد و آموزش فرزندان این سرزمین یاری برساند.

کتاب پیتر پن برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان دبستانی آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب پیتر پن می‌خوانیم:

وقتی که نزدیک جزیره شدند، انفجاری بزرگ همه جا را تکان داد. بچه‌ها فریاد زدند: «چه اتفاقی افتاد؟» پیتر پن گفت: «این‌ها دزدان دریایی هستند که رهبرشان کاپیتان هوک است. کاپیتان هوک از من متنفر است، زیرا من دست او را قطع کرده‌ام و یک تمساح آن را برداشته است.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن
مترجمحسین حبیبی
ناشر چاپیانتشارات دادجو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲
زبانفارسی
شابک978-622-6210-08-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن

solin Sh
۱۴۰۰/۱۲/۱
خیلی مختصر شده داستان
اراد اموده
۱۴۰۰/۶/۲۳
کتاب اموزنده‌ای بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن

برای دریافت کتاب قصه‌های قشنگ: پیتر پن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.