معرفی و دانلود کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم

عکس جلد کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم

کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم نوشته‌ی ابراهیم رها، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه و طنز است که همه ماجراها به لحاظ زمانی در نصف شب و به لحاظ مکانی در هواپیما اتفاق می‌افتد. کتاب رویکردی سیاسی-اجتماعی دارد و این از نقاط قوت آن محسوب می‌شود.

در پشت جلد این اثر آمده است: «قصه‌های هزار و یک نصف شب» خنده‌دارترین مجموعه داستان تاریخ بشریت و حومه است. یا لااقل خنده‌دارترین مجموعه داستان حال حاضر جهان و یا حداقل ایران و یا احتمالا تهران. شاید هم خنده‌دارترین مجموعه داستانی است که در این کتاب‌فروشی موجود است! شاید هم نباشد. تنها راه برون‌ رفت از جهل و گمراهی و یافتن پاسخ این سوال حیاتی این است که خود «قصه‌های هزار و یک نصف شب» را بخوانید.

در بخشی از کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم می‌خوانیم:

او و مادرش نشستند و میان همهمه و بحث‌های مسافرین هواپیما، قدری فکر کردند. می‌شد به آینده فکر کرد. می‌شد به اینکه وقتی طرفین شناختی از هم ندارند چه مخاطراتی زندگی‌شان را تهدید خواهد کرد اندیشید، می‌شد به شرایط عجیبی که پیش آمده بود فکر کرد، می‌شد... اما آن‌ها هر دو فقط داشتند به گل و شیرینی فکر می‌کردند و اینکه در هواپیما گل و شیرینی پیدا نمی‌شود!

مادر قدری بیشتر فکر کرد اما چون به نتیجه‌ی خاصی نرسید دست کمک به سمت خدمه پرواز دراز کرد. خدمه‌ی پروازی هم که گویا از شنیدن ماجرا سر ذوق آمده بودند در سریع‌ترین زمان ممکن رفتند سراغ بسته‌های خوراکی هواپیما و چهارتا و نصفی از آن‌ها را گشودند. در هر بسته یک کیک کوچک دوقلو کاکائویی بود که درآوردند و روی هم هفت، هشت ده تا کیک مقبول جور کردند به عنوان شیرینیِ ماجرا و چیدند در یک بسته‌ی خالیِ بزرگ‌تر. بدین ترتیب گام بزرگی در رسیدن این زوج جوان برداشتند و بخش عمده‌ی مشکلات زندگی آن‌ها را حل کردند. مانده بود گل تا تمام مشکلات زندگی آن‌ها حل بشود به همین خاطر و از روی خیراندیشی همه با هم شور کردند و ناگهان یکی مثل ترقه از جا پرید که:

- خلبان به کتش گل زده بود، خودم دیدم!
هرچند گل خلبان طبعاً کمی کج و معوج شده بود و یک شاخه هم بیشتر نبود و تازه خود شاخه را هم نداشت فقط گلبرگ‌ها بودند که روی کت رخ‌نمایی می‌کردند، اما همین، خیرالموجودین بود و آن‌قدری هم بود که تتمه‌ی مشکلات یک زوج را حل و فصل کند! یکی به سرعت رفت و ماجرا را با کاپیتان در میان گذاشت و کاپیتان هم که قلبی از طلا داشت فی‌الفور گل را با بخشی از یقه قلوه‌کن کرد و تحویل داد!

فهرست مطالب کتاب

زن درمانی
سرقت
کمربند ایمنی
فیلم سینمایی
عاشق

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نقش و نگار
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۲
زبانفارسی
شابک978-964-700-296-7
موضوع کتابکتاب‌های طنز، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم

برای دریافت کتاب قصه‌های هزار و یک نصفه شب - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.