معرفی و دانلود PDF کتاب بال‌های دریا

عکس جلد کتاب بال‌های دریا
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بال‌های دریا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بال‌های دریا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بال‌های دریا

کتاب بال‌های دریا به قلم آن ژوناس و آلن اوسدن، ماجرای هیجان‌انگیز پسر ماهیگیری به نام دی‌لیمو را در دل اقیانوس‌ها به تصویر می‌کشد. او هر روز به ماهیگیری می‌رفت اما روزی ماجرایی اتفاق می‌افتد که به دی‌لیمو احترام به طبیعت، گوش کردن به حرف بزرگ‌ترها و قانع بودن را می‌آموزد.

موضوع کتاب بال‌های دریا (Les ailes de la mer) چیست؟

دی‌لیمو پسر یک ماهیگیر بود که از کودکی همراه پدرش برای ماهگیری به اقیانوس می‌رفت. او به خوبی با اقیانوس و دریا آشنا بود و در ماهیگیری مهارت‌های زیادی داشت. روزی پدر دی‌لیمو به دلیل تماس با باله‌های یک ماهی سمی زخمی شد و دیگر نتوانست به ماهیگیری برود. با گذشت زمان دی‌لیمو که برای خودش مردی شده بود، بیشتر از قبل به اقیانوس می‌رفت، اما روزهایی فرا رسیدند که ماهیگیرها به جای تورهایی پر از ماهی با تورهای خالی مواجه می‌شدند. وضع صید خوب نبود و دی‌لیمو مقصر این وضعیت را کوسه‌ها می‌دانست؛ به همین دلیل تصمیم به شکار آن‌ها می‌گیرد اما یک روز که دی‌لیمو تنها به اقیانوس رفته بود، طوفانی اتفاق می‌افتد که او را به ته اقیانوس و سفری عجیب می‌کشاند ... .

کتاب بال‌های دریا مناسب چه کسانی است؟

آن ژوناس (Anne Jonas) و آلن اوسدن (Elene Usdin) این داستان پرهیجان و آموزنده را همراه با تصویرگری‌های منحصر به فرد برای کودکان دبستانی تالیف کرده‌اند. همچنین این کتاب در پایان اطلاعاتی در مورد قبیله‌ی وزها (کوچ‌نشینان کنار دریا)، تور و بلم ماهیگیری و ... همراه با تصاویری واقعی و جذاب به کودکان ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب بال‌های دریا می‌خوانیم:

شبی، پس از شام، پیرمردی گفت: «دی لیمو، گوشت به قدر کافی ذخیره کرده ایم ما باید همین‌ها را بخوریم. شما هر روز برای صید به جاهای دورتر می‌روید، اما کوسه‌ها دیگر ما را تهدید نمی‌کنند. همان جاهای قبلی تور بیندازید. آن جا را ببین کوسه‌ها زیر آفتاب دارند می‌گندند. این کار درستی نیست. اقیانوس ما را رها نمی‌کند و حتما تنبیهمان می‌کند.»

دی لیمو بدون اعتنا به حرفهای پیرمرد گفت: «پدربزرگ، چیزی به زمان مرگ تو باقی نمانده است و به همین خاطر این قدر نگران و مضطرب هستی. بین، دهکده چقدر ثروتمند شده است! الآن وقت ماهیگیری نیست. ما باید باز هم کوسه صید کنیم.» هیچ کس، حتی آن‌ها که کمی دودل بودند، با دیلیمو مخالفت نکردند. روز بعد، هنگام حرکت، باد جنوبی وزید. روستاییان اعتقاد داشتند این باد خبر از مرگ یک ماهیگیر می‌دهد. به همین خاطر، این روزها در خشکی ماندند و به دریا نرفتند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بال‌های دریا
نویسنده،
مترجممهناز عسگری
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۰
زبانفارسی
شابک978-964-12-0917-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بال‌های دریا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بال‌های دریا

برای دریافت کتاب بال‌های دریا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.