معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو

عکس جلد کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو
قیمت:
17100 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو

شهرام شفیعی در کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو، ماجرای پدری را به تصویر می‌کشد که با زبانی طنز اتفاقات روزمره‌ی خانواده 4 نفر خود را شرح می‌دهد. این اثر دوست داشتنی به آموزش مسائل اجتماعی می‌پردازد.

موضوع کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو چیست؟

شما در این کتاب آموزنده با داستان یک خانواده آشنا می‌شوید؛ ماجرای پدر و پسری که بدون فکر دست به رفتارهای عجیب و حتی غلط می‌زنند. این اثر دلنشین به کودکان رفتارهای اجتماعی مانند خود مراقبتی، رفتارهای صحیح اجتماعی و مهارت‌های اقتصادی و… را آموزش می‌دهد.

نام یکی از ماجراهایی که در این جلد از مجموعه می‌خوانید، خرمالو است. روزی پدر همراه با خانواده‌اش به مهمانی رفتند. آن‌ها بعد از کمی استراحت، پشت پنجره رفتند و یک درخت خرمالوی بزرگ و زیبا دیدند، خوشحال شدند و ...

درباره مجموعه قصه‌های من و بچه‌هام:

داستان‌های این مجموعه‌ی کمیک استریپ، خاطرات پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های 70 سال بعد را خواهد ساخت؛ زیرا کودکان با خواندنشان محال است آن‌ها را از یاد ببرند و سال‌های بعد با یادآوری داستان‌های این مجموعه باز هم خواهند خندید.

کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان خنده‌دار با تصاویری دوست داشتنی برای تمامی کودکان دبستانی جذاب و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو می‌خوانیم:

آقای راننده داشت ما را می‌برد مسافرت. ظهر که شد، جلوی سالن غذاخوری نگه داشتیم. راننده به پیش خدمت گفت: «یک لیوان بزرگ دوغ می‌خواهم. خیلی بزرگ!» مامانی به من گفت: «اگر راننده دوغ بخورد، خوابش می‌گیرد. آن وقت تصادف می‌کنیم.» به پسرم گفتم یواشکی بند کفش آقای راننده را باز کن! بعد به راننده گفتم بند کفشت باز است. راننده رفت زیر میز و بند کفش را بست. من دوغش را برداشتم و خوردم! بعد یک دستمال به او دادم و گفتم: «دور دهانت دوغی شده!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سیمای شرق
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات25
زبانفارسی
شابک978-622-6093-15-6
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
17100 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو

برای دریافت کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: خرمالو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.