معرفی و دانلود کتاب عشق بره‌ها

عکس جلد کتاب عشق بره‌ها
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب عشق بره‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عشق بره‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عشق بره‌ها

کتاب عشق بره‌ها نوشته‌ی میترا مجموعه، رمانی عاشقانه، اما در عین حال آموزنده‌ است، که در گیر و دار نشان دادن معضلات ازدواج جوانان، عشق پاکی را به تصویر کشیده که قابل ستایش است.

در بخشی از کتاب عشق بره‌ها می‌خوانیم:

روزها گذشت و من تقریباً هر روز جواد را می‌دیدم، ولی دیگر در آنسوی خیابان نمی‌ایستاد بلکه پشت ماشین‌ها یا درخت‌ها در انتهای خیابان دیده می‌شد و اگر هم دنبالمان می‌آمد با فاصله‌ای زیاد این کار را می‌کرد طوری که هیچ‌کس جز من و آفرین متوجه نمی‌شد که این رهگذر دل در گرو دختری دارد که صدها متر جلوتر از او حرکت می‌کند.

نزدیک عید بود و خانه تکانی‌های منزل شروع شده بود. پرده‌ها، ملافه‌ها و روتختی اتاق من شسته شده بود و روی طناب آویزان بود.

مادرم هر روز برنامه‌کاری از پیش تعیین شده‌ای برای هر یک از ما داشت. در مدرسه همچون دبیران خودشان هم به این رسوم آشنایی داشتند کمی از حجم درس‌ها کاسته بودند تا ما بتوانیم برای کمک به خانواده وقت داشته باشیم.

دو روز تا تعطیلی مدارس مانده بود که از حالت مضطرب و این پا و اون پا کردن‌های جواد فهمیدم از چیزی نگران است. روز آخر وقتی با آفرین به خانه می‌آمدیم دوباره جواد جلو آمد و با گفتن ببخشید خانم می‌شه چند لحظه مزاحمتون بشم، مرا صدا زد. برگشتم و گفتم: مگه پدرم با شما صحبت نکرده چطور دوباره به خودتان اجازه دادید در مسیر خانه مزاحمم شوید؟

جواد سرش را پایین انداخت و گفت: ببخشید ولی دست خودم نیست، اصلاً قصد مزاحمت ندارم ولی باید قبل از تعطیلات باهاتون حرف بزنم. بخدا چند شبه از غصه‌ی اینکه مدتی نمی‌تونم شما را ببینم خواب و خوراک ندارم. چرا قبول نمی‌کنید چند دقیقه با هم گفتگو کنیم شاید به نتیجه خوبی برسیم. خانم راستیان شما را بخدا قسم میدم قبول کنید. اگر ذره‌ای احساس کردید که من مناسب شما نیستم خودم می‌روم و قول می‌دهم که دیگه منو نبینید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عشق بره‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۶۸
زبانفارسی
شابک978-600-96621-7-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عشق بره‌ها

تارا رستگار
۱۳۹۹/۲/۶
واقعا برایم خواندن این کتاب و کلمه به کلمه ان لازم بود... سپاس البته ایراداتی داشت یکی اینکه محاله عشقی به نفرت تبدیل بشه بعد دوباره به عشق و بهتر بود در برگشت دوباره سمن و علی به زندگی به صورت مسالمت آمیز باشه نه عاشقی، چون یک شبه عشقی به نفرت وونفرتی به عشق تبدیل نمیشه!!دوم اینکه خیلی به جزئیات پرداخته بود و کمی حوصله سر بر ولی در کل عالی بود
Mhrnz S
۱۳۹۹/۴/۵
پایان خیلی خیلی خوش
شاید اواسط داستان ناامید کننده و کسل کننده بود ولی بعضی جاها اونقدر هیجانتو میبره بالا که تمام اون ناامیدی‌ها و کسل کنندگیا از بین میره
بهترین رمان برای یه عشق واقعی بود
توصیه میکنم که حتما بخونیدش
null null
۱۳۹۹/۷/۱۸
اصلا رمان خوبی نبود
باز جلد اول بهتر بود ولی این یکی نه
من ک هرکاری کردم نتونستم تا آخر بخونمش
انیا پروین
۱۳۹۹/۶/۷
خانمى که هنوز جدا نشده چطور میتواند با مرد دیگری بیرون رود؟ بعضی از قسمتها غیر واقعی و به دل نمیچسبد
شیما عموزاده
۱۳۹۹/۹/۲۲
قلم نویسنده‌ی رمان در صف حالات شخصیت‌ها خوب وچیره است
مهسا بابایی
۱۳۹۹/۳/۱۲
کتاب خیلی قشنگی بود رمانی جذاب و خواندنی وبدون هیچ گذافه گویی
yeganeh jahani
۱۳۹۸/۱۱/۹
من عاشق این کتاب شدم
خیلی خوب بود
حتما خریداری کنیدو بخونید
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب عشق بره‌ها

برای دریافت کتاب عشق بره‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.