معرفی و دانلود کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی

عکس جلد کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی
قیمت:
۱۷۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی

کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی نوشته دیوید باخ و جان دیوید مان، روایتی جذاب و قابل درک است که به شما نشان می‌دهد از آنچه فکر می‌کنید، ثروتمندتر هستید. در پرفروش‌ترین کتاب سال از نگاه نیویورک‌تایمز و USA TODAY، نویسندگان آموزش می‌دهند چگونه غنی‌تر زندگی کنید و رؤیاهایتان را به سرانجام برسانید.

درباره کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی:

کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی (The Latte Factor) داستان زوئی زنی بیست و چندساله را روایت می‌کند که در شهر نیویورک مشغول کار و زندگی است. مثل بسیاری از افرادی که به‌تازگی در آمریکا فارغ‌التحصیل شده‌اند، زوئی در تلاش است تا بین فشار خرج‌های روزمره، قسط‌های وام دانشجویی و زندگی تعادل برقرار کند. او به پیشنهاد رئیسش، تصمیم می‌گیرد با هنری، باریستایی مسن که در کافی‌شاپ موردعلاقه زوئی کار می‌کند در این مورد مشورت کند.

هنری «سه راز آزادی مالی» خود را برای زوئی فاش می‌کند. ابتدا ایده‌های هنری برای او قابل قبول نیستند، اما در نهایت قادر می‌شود قدرت واقعی آن‌ها را ببیند. در طول یک هفته بعد از صحبت با هنری، زوئی متوجه می‌شود که به‌اندازه کافی برای تضمین آینده مالی خود درآمد دارد و می‌تواند رؤیاهای خود را تحقق بخشد - تنها چیزی که زوئی نیاز دارد تغییر نگاهش به پول و آینده است، راه حلی که به استقلال مالی و رضایت شغلی منجر می‌شود.

جوایز و افتخارات کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز
- پرفروش‌ترین کتاب وال‌استریت ژورنال
- پرفروش‌ترین کتاب یو.اس.ای تودی
- پرفروش‌ترین کتاب بین‌المللی

نکوداشت‌های کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی:

- دیوید باخ استادانه دنیای پیچیده سرمایه‌گذاری را به زبانی ساده ترجمه می‌کند که همه می‌توانیم آن را درک کنیم. (سایمون سینک، نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز با کتاب «با چرا شروع کنید» و «رهبران آخرین بار غذا می‌خورند»)

- دیوید باخ میلیون‌ها نفر را در سرتاسر جهان تشویق کرده است تا تصمیمات بهتری برای پولشان بگیرند. این داستان عالی می‌تواند شما را برای ساختن یک زندگی بهتر ترغیب کند. شما برای شروع سرمایه‌گذاری و رسیدن به رؤیاهایتان، واقعاً نیازی به ثروتمند شدن ندارید. (ژان چاتزکی، میزبان پادکست HerMoney)

- گاهی اوقات یک داستان به‌اندازه هزار توصیه ارزش دارد. این داستان دوست‌داشتنی سرشار از حکمت می‌تواند الهام‌بخش شما برای ساختن زندگی‌ای که دوست دارید باشد. (ویکی رابین، نویسنده کتاب پول شما یا زندگی شما)

- اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت شغلی و مالی یک شاهکار است. استراتژی‌های دیوید باخ به من کمک کرد در 30 سالگی میلیونر شوم. این کتاب را بخوانید، به توصیه‌های آن عمل کنید و سپس آن را با هر کسی که می‌شناسید به اشتراک بگذارید. (گرانت ساباتیر، نویسنده آزادی مالی)

- این کتاب هدیه‌ای عالی برای افرادی است که دوست ندارند به مسائل مالی فکر کنند. یک ساعت برای خواندن این کتاب سرمایه‌گذاری کنید و اثر آن را در زندگی‌تان ببینید! (کن بلانچارد، نویسنده)

کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به تمام افرادی که قصد دارند دانش اقتصادی خود را افزایش دهند و مدیریت مالی خود را بهبود ببخشند توصیه می‌شود.

با نویسندگان کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی بیشتر آشنا شویم:

دیوید باخ (David Bach) یک سخنران انگیزشی مشهور آمریکایی است که سمینارهایی برای مخاطبان متفاوت مانند شرکت‌های خدمات مالی پیشرو در جهان، شرکت‌های Fortune 500، دانشگاه‌ها و کنفرانس‌های ملی ارائه می‌کند. دیوید باخ با کتاب‌های پرفروشی که تألیف کرده، سمینارهای FinishRich (آخرش پولدار شو) و حضور در رسانه‌های ملی، شیوه درک اقتصادی و مدیریت مالی میلیون‌ها نفر را متحول کرده است. از کتاب‌های معروف باخ می‌توان به زوج‌های باهوش آخرش پول‌دار می‌شوند، زنان باهوش آخرش پول‌دار می‌شوند، میلیونر اتوماتیک و میلیونر شو اشاره کرد.

جان دیوید مان (John David Mann) نویسنده معروفی است که کتاب رهبر هدایت‌کننده او یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز در حوزه مدیریت و رهبری است. دیوید مان در عرصه‌های گوناگونی فعالیت می‌کند و همین ویژگی او را به یک رهبر فکری در چند صنعت مختلف تبدیل کرده است.

در بخشی از کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی می‌خوانیم:

حقیقت این بود که او هیچ شبی خوب نمی‌خوابید. معمولاً ساعت دو و سه‌ صبح از خواب می‌پرید و نگرانی باعث می‌شد به سختی دوباره به خواب رود؛ دربارۀ موضوع به‌خصوصی نگران نبود؛ یک نوع نگرانی کلی داشت.

البته امشب بدتر از همیشه بود؛ امشب بعد از این‌که از خواب پرید دوباره به‌آرامی به خواب رفت؛ اما نگرانی رؤیای او را دنبال کرد.

در باشگاه؟ مشغول قدم زدن روی تردمیل بود؛ با این‌که دست به هیچ یک از دکمه‌های کنترل نزده بود، ناگهان دستگاه سرعت گرفت. مشکلی نبود؛ قدم‌هایش را با سرعت دستگاه همگام کرد. دستگاه دوباره سرعت گرفت؛ او شروع به دویدن کرد تا قدم‌هایش به پای دستگاه برسد. دیوانه‌وار تلاش می‌کرد دکمۀ down دستگاه را بزند تا سرعت تردمیل را کم کند؛ اما درعوض سرعت دوباره و دوباره و دوباره زیاد می‌شد؛ و او تندتر و تندتر می‌دوید؛ انگار داشت با ماشین مسابقه اتومبیل‌رانی می‌کرد. ضربان قلبش به حدی زیاد بود که قلبش داشت از سینه بیرون می‌آمد؛ اما نمی‌توانست به پای سرعت دستگاه برسد.

نفس نفس‌زنان از خواب پرید. تیشرتش از عرق خیس آب شده بود. به آرامی در تختش نشست، همین که چشمانش به تاریکی عادت کرد با دستش دنبال لیوان آب روی پاتختی‌اش می‌گشت. قلبش از ترس در سینه‌اش تاپ‌تاپ می‌کرد و بالاخره ضربانش پایین آمد و به حالت نرمال برگشت.

برای تفسیر درامی که دیده بود نیازی به مدرک دکترا در رشتۀ روان‌شناسی نداشت. او در هفته پنجاه ساعت روی تردمیلی بود که کنترلی بر آن نداشت. صبح‌ها از بروکلین به منهتن عصرها از منهتن به بروکلین؛ پول می‌آمد و می‌رفت؛ البته بیشتر می‌رفت. در کنار همۀ این‌ها حسی در وجودش می‌خزید که برای زندگی‌اش در حال دویدن است؛ به سرعت به سمت هیچ کجا!

در اتاق نیمه‌تاریکش به دیوار خیره شده؛ از آن لحظه‌هایی بود که واقعاً با خودش صادق است؛ احساس کرد چیزی کم دارد. عشق؟ نه؛ او هنوز جوان بود و وقت زیادی برای آن داشت. دوست؟ نه؛ جسیکا و بقیه را داشت.

با خود فکر کرد چه چیزی در زندگی‌اش غایب است: لحظات سرزندگی.

فهرست مطالب کتاب

تمجید و تحسین دیوید باخ و اثر یک فنجان قهوه لاته
فصل اول: پنجره‌ی گرد
فصل دوم: عکس
فصل سوم: از آن چیزی که فکر می‌کنی ثروتمندتری
فصل چهارم: اول به خودت پرداخت کن
فصل پنجم: تردیدها
فصل ششم: بودجه‌بندی نکن، بگذار به صورت خودکار انجام شود.
فصل هفتم: کلاه بزرگ، بی‌گله‌ی گاو
فصل هشتم: افسانه‌هایی درباره‌ی پول
فصل نهم: اثر یک فنجان قهوه لاته
فصل دهم: راز سوم
فصل یازدهم: میلیونر در سالن
فصل دوازدهم: مامان
فصل سیزدهم: برج آزادی
فصل چهاردهم: میکناس
صحبتى با دیوید باخ
ضمائم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی
نویسنده،
مترجمفرنوش کرمی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۶
زبانفارسی
شابک978-622-7232-09-7
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی

Sadaf Akhlaghi
۱۴۰۱/۵/۲
فوق العاده هنرمندانه آموزش یک ایده مالی رو در قالب یک رمان مطرح کرده بود تا هر کسی در هر سطحی از دانش و علم بتونه از آن بهره ببرد.
در ابتدا نقش اصلی داستان که دختر ۲۷ ساله‌ای هست با دیدن یه تابلو و یک نوشته به فکر فرو میره که اگه ندونی کجا میخوای بری ممکن انتها مسیر خوشحال نشی
و این فکر که هدف و
زندگی من چیه مقصدم کجاست آیا خوشحالم یا نه تا مدتها با او هست تا با هنری هفتاد ساله آشنا میشه که گویی باتیستا است و بعد متوجه ثروت او و جایگاه او می‌شود. از طریق هنری با طرز کار ثروتمند زیستن بدون پول بیشتر آشنا میشه که سه قانون داشته: اول به خودت پرداخت کن، بودجه بندی نکن تا خودکار رخ دهد، حالا ثروتمند زندگی کن.
با این سه قانون نه تنها به هدف زندگیش که آزادی و ماجراجویی بوده میرسه بلکه زمان بیشتری برای خود و خانواده داره و حالا اون کسیه که انتخاب میکنه چه زمانی چه کاری انجام بده.
قوانین ساده باعث میشن راحت انجام بدیم تا به هدف برسیم و اثر مرکب پول رو هم خوب بیان میکند.
فوق العاده بود.
Reza Kalhor
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
این کتاب بیشتر از یک راهنما برای موفقیت مالی است ایده‌های جذاب برای هدفمند شدن زندگی دارد که میتواند در زندگی هر کس کاربردی شخصی و منحصر به فرد داشته باشد
معین مجیری
۱۴۰۱/۳/۱۹
یکی از بهترین کتاب‌هایی که تا اکنون خوانده‌ام خیلی راضی بودم از این کتاب و ممنونم لز برنامه کتابراه که با این کفیت در اختیار ما قرار میدهند
امیر دالوند
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
بدنیست، فقط بد نیست، هرچندکه زیادتکنیک به کار نبرده امایه جمله توش هست که ممکنه خیلی‌ها رو از خواب بیدار کنه
محمدرضا صولتی
۱۴۰۱/۱/۲۳
بنظر من هرکس و هرچیز که سرراه زندگی انسانها قرار میگیرند بی تاثیر در ساختار زندگی آن‌ها نیست
Mr S
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
واقعا یکی از کتاب‌هایی که میتونی توی قدرت سرمایه گذاری‌های کوچیک با نتیجه بزرگ بخونی این کتابه👌
ولی الله صباحی
۱۴۰۱/۲/۲۱
کتاب تاثیر گذاری در زمینه دانش مالی هست توصیه میشه حتما مطالعه بفرمایید
محدثه فاضلی فر
۱۴۰۱/۱/۱۳
این کتاب دیدگاه اقتصادی جدید و قشن‌ی داره.. من که خیلی خوشم اومد
رزیتا زارعی
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
به نظر من اینکار عملی هست و مهم اینه کنار کار اصلی خودت یه کار دیگه انجام بدین
پریسا امینی زاده
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
در کل سه تا هدف رو گفته بود که به نظر من باید چند نکته رو اشاره کرد
علی عبدالهی
۱۴۰۰/۱۱/۱۷
کتابه خوبیه ک دیدن رو نسبت به امورمالیت باز می‌کنه من دوسداشتم کتابو
زهرا فراهانی
۱۴۰۱/۲/۱۳
کتاب مفیدی بود ونگاه جدیدی به مسائل مالی داشت
حمیدرضا دشتی
۱۴۰۱/۲/۵
کتابی فوقالعاده در خصوص مدیریت و پیشرفت مالی
somayyeh sabouhi
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
کاملا با یک دید متفاوت از مدیریت مالی آشنا خواهید شد
علی جواهری
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
نکات مالی عالی حتی در روابط زناشویی میگه، عالی بود👌🏻💫
مشاهده همه نظرات ۱۹

راهنمای مطالعه کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی

برای دریافت کتاب اثر یک فنجان قهوه لاته در موفقیت مالی و شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.