معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی

کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی نوشته‌ی نیل مک دونالد به علاقمندان شطرنج که به دنبال درک اصول شروع انگلیسی هستند کمک خواهد کرد تا با مجموعه قوانین این بازی جذاب آشنا شده و از آن‌ها در مقابل حریفان خود استفاده کنند.

شروع انگلیسی به عنوان یکی از گشایش‌های پیچیده و محبوب برای تمامی بازیکنان در سطوح مختلف مناسب است و می‌تواند بازی را به وسط بازی‌های پوزیسیونی و تاکتیکی هدایت نماید. بسیاری از بازیکنان سطح برتر جهان مانند کاسپاروف و کرامنیک شروع انگلیسی را در جنگ افزار گشایشی خود قرار داده‌اند. در کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی (Starting Out: The English)، استاد بزرگ نیل ‌مک ‌دونالد (Neil McDonald) اصول پایه‌ای شروع انگلیسی و بسیاری از واریانت‌های آن را مورد ارزیابی قرار داده است.

شما با استفاده از نکات، راهنمایی‌ها و هشدارهای آموزشی این کتاب استراتژی‌های کلیدی، ایده‌ها و تاکتیک‌های حرفه‌ای را برای هر دو طرف بازی به روشنی فرا می‌گیرید. کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی بدون شک برای آنان که در مسیر پیشرفت هستند بسیار ایده آل است.

نیل مک دونالد بازیکنی زبده و با تجربه در عرصه شطرنج دنیا محسوب می‌شود که مجموعه‌ای از افتخارات شطرنجی را با خود دارد. ایشان یکی از مربیان کارآزموده‌ی شطرنج هستند که بسیاری از شطرنج‌بازان جوان انگلستان را آموزش داده‌اند. مک دونالد همچنین نویسنده‌ای ماهر است که تالیفات برجسته‌ای نیز دارند.

فهرست مطالب کتاب

ترتیب حرکات در گشایش انگلیسی
انگلیسی متقارن 1: فیانکتوی سیاه در جناح شاه
انگلیسی متقارن 2: واکنش فوری در مرکز
انگلیسی متقارن 3: جوجه تیغی
نیمزو انگلیسی
واریانت چهار اسب
دراگون وارونه
سیاه چیدمان هندی شاه بازی میکند
خطوط رتی
سایر گزینه‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام: گشایش انگلیسی
نویسنده
مترجمخلیل حسینی، غلامرضا رنجگر، آرش شاه زمانی، غلامرضا رنجگر
ناشر چاپیانتشارات کیان نشر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸۴
زبانفارسی
شابک978-964-7552-41-7
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی

alborz davtalab
۱۴۰۱/۴/۳۱
کتاب خوبی بود.
مشکل خاصی نداشت.
اگر به دنبال متعجب کردن حریف و تغییر شاخه و بازی انعطاف پذیر هستید دقیقا اهداف شما را بر اورده می‌کند اما با این حال سلاح عالی‌ای برای بردن است.
به خصوص در سطوح متوسط به بالا.
parsa naserifard
۱۳۹۹/۲/۵
کتاب عالی هست. درحدی که تا سوپر استاد بزرگی در شطرنج هم به کارت میاد!!!!!این گشایش فقط وقتی خوبه که شما قصد بردن حریف را درشطرنج دارید.
مهدی بیات
۱۳۹۹/۱/۱۷
ای کاش میشد بعضی از کتاب‌ها رو به صورت کاغذی خوند
یاسان داودی
۱۴۰۰/۱۲/۱
عالی بود. لطفا کتاب‌های شطرنج بیشتر بزارید.
طاها عیوض نژاد
۱۴۰۱/۴/۳۰
کتاب مفیدی هست.
حامد موتاب
۱۴۰۰/۹/۲۷
بسیار زیبا لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی

برای دریافت کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.