معرفی و دانلود PDF کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟

عکس جلد کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟
قیمت:
۲۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟

کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟ نوشته‌ی شبنم مینوالا، با تصاویری زیبا اطلاعات زیادی در مورد دنیای شگفت انگیز ربات‌های دریایی به کودکان آموزش می‌دهد. این کتاب با اطلاعات مفیدش می‌تواند برای پروژه‌ی تحقیقی کودکان ابتدایی در مورد انواع ربات‌های دریایی مفید باشد.

موضوع کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟ چیست؟

ماهی‌های جدید و عجیب و غریبی در دریا شنا می‌کنند. آن‌ها درست مثل ماهی‌های معمولی حرکت و رفتار می‌کنند. اما بعضی از آن‌ها ماهی نیستند، ربات‌هایی هستند که از فوم، فلز، پارچه و پلاستیک ساخته شده‌اند و هر کدام کارایی خاص خود را دارند. ربات ماهی تُن، ربات عروس دریایی، ربات مار ماهی و ... از جمله‌ی آن‌ها هستند.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با به تصویر کشیدن موضوعات بسیار متنوع و جذاب، قدرت تخیل کودکان را تقویت می‌کند. از خصوصیات بارز مجموعه حاضر این است که با استفاده از تصاویرشان می‌توانید داستان را برای کودک خود تعریف کنید و یا از او بخواهید تا با نگاه کردن به تصاویر و بهره‌گیری از قوه‌ی تخیلش داستان را از زبان خودش برایتان تعریف کند.

در هنگام مطالعه‌ی کتاب‌های این مجموعه حتماً از کودک خود در مورد تصاویر سوال بپرسید و تخیلش را به چالش بکشید تا تقویت شود. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» لحظه‌هایی شیرین برای کودکانتان به ارمغان آورید.

کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟ مناسب چه کسانی است؟

شبنم مینوالا (Shabnam Minwalla) این کتاب را برای کودکان بالای 2 سال که به دنیای ربات‌ها و موجودات دریایی علاقه دارند، نوشته است.

در بخشی از کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟ می‌خوانیم:

ربات مار ماهی بدنی بلند، سیاه و چشم‌های قرمزی دارد. این ربات می‌تواند یک روز تمام در کف دریا زندگی کند. او می‌تواند لوله‌های شکسته شده و لوازم غرق شده در زیر آب را تمیز و جابجا کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آیا تو یک ماهی هستی؟
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۱
زبانفارسی
شابک978-622-7493-75-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟

برای دریافت کتاب آیا تو یک ماهی هستی؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.