معرفی و دانلود PDF کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا

عکس جلد کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا

کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا نوشته‌ی سم گارتن، داستان خنده‌دار و جالب شنگ، سمور آبی است که این بار خیال یک ماجراجویی جدید به سرش زده و تصمیم گرفته تا به همراه دوستش تدی به فضا سفر کنند. این داستان نامزد جایزه بهترین کتاب مصور گودریدز در سال 2015 شده است.

موضوع کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا چیست؟

روزی شنگ، تدی و شنگبان به موزه رفتند؛ شنگ در آنجا چیزهای عجیب و جذابی دید اما قسمتی که توجهش را بیشتر از همه به خود جلب کرد، اتاقی مخصوص به فضا بود. روز بعد وقتی که شنگبان به سرکار رفت، شنگ تصمیم گرفت تا هر طور شده همراه با تدی سفینه‌اش را بسازد و به فضا سفر کنند...

درباره‌ی مجموعه شنگ و شنگبان (Otter):

سم گارتن (Sam Garton) داستان‌هایی شاد و دوست داشتنی را در این مجموعه به تصویر کشیده است. این قصه‌ها علاوه بر اینکه کودکان را سرگرم می‌کنند، مفاهیمی را نیز به آنان می‌آموزند.

کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا مناسب چه کسانی است؟

داستان شنگ در فضا (Otter in Space) همراه با تصاویری دوست داشتنی برای کودکان سنین 3 تا 7 سال سرگرم کننده بوده و آن‌ها را با مفهوم جاذبه‌ی زمین آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا می‌خوانیم:

من و تدی توانستیم یک سنگ ماه واقعی ببینیم. شنگبان گفت این سنگ از ماه تا اینجا کلی راه آمده و ماه خیلی از ما دور است. یک فیلم ویدئویی این موضوع را به ما گفت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا
نویسنده
مترجمآرزو قلی زاده
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-600-462-067-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا

برای دریافت کتاب شنگ و شنگبان: شنگ در فضا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.