معرفی و دانلود PDF کتاب تام و جری و رویای پند آموز

عکس جلد کتاب تام و جری و رویای پند آموز
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تام و جری و رویای پند آموز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تام و جری و رویای پند آموز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تام و جری و رویای پند آموز

کتاب تام و جری و رویای پند آموز اثر والت دیزنی، همراه با آموزش زبان انگلیسی و تصویرگری‌های جذاب، رویای تام را به تصویر کشیده و نکات ارزشمندی را به کودکان یادآور می‌شود.

در کنار متن فارسی کتاب تام و جری و رویای پند آموز (Tom and jerry and advicer dream)، جملات کوتاه و لغات انگلیسی مرتبط به وسیله تصویرگری‌های مناسب برای کودکان قرار گرفته است تا در کنار یکدیگر به آموزش بهتر زبان انگلیسی به کودکان کمک کند.

کتاب تام و جری و رویای پند آموز مناسب چه کسانی است؟

والت دیزنی (Walt Disney) این کتاب را برای تمام کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های جذاب به رشته‌ی تحریر در آورده است.

والت دیزنی را بیشتر بشناسیم:

والت دیزنی در سال 1901 دیده به جهان گشود. او کاریکاتوریست، تهیه کننده، کارگردان و صداپیشه آمریکایی بود که در صنعت انیمیشن‌سازی در گروه چهره‌های معروف آمریکا قرار می‌گیرد. والت دیزنی همراه با برادرش روی اولیور بنیان‌گذار شرکت والت دیزنی بودند که به عنوان یکی از بهترین و مشهورترین شرکت‌های تولید انیمیشن و فیلم شناخته می‌شود.

او خالق یکی از شخصیت‌های معروف کارتونی میکی ماوس است که صداپیشگی‌اش را خودش بر عهده گرفت و انجام داد. شرکت او انیمیشن‌های بسیاری مانند صد و یک سگ خال‌دار، سیندرلا، میکی ماوس، دیو و دلبر، آلیس در سرزمین عجایب، پینوکیو، سفیدبرفی و هفت کوتوله و ... را ساخته است.

در بخشی از کتاب تام و جری و رویای پند آموز می‌خوانیم:

مسئول قطار یک گربه‌ی پیر با لباس آبی زیبا بود که صورت جذابی هم داشت. او پرونده‌ی همه را بررسی می‌کرد و با صدای بلند آن را می‌خواند. چند گربه در صف ایستاده بودند که هر کدام به خاطر کارهای بدشان تنبیه شده بودند. در ته صف هم چند بچه گربه‌ی بازیگوش در کیسه‌ی زرد رنگی زندانی بودند که وقتی آزاد شدند؛ با خوشحالی به طرف قطار دویدند و رفتند.

رئیس پیر به گربه‌ها نگاهی انداخت و با تأسف گفت: «نچ نچ نچ.. چرا گربه‌ها وقتی زنده هستند کارهای بد می‌کنند که اینجا گرفتار باشند؟ در این میان تام، دزدکی می‌خواست رد شود که گربه‌ی پیر فهمید و با صدای بلند گفت: «تام، بایست!» تام ترسید و سر جایش میخکوب شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تام و جری و رویای پند آموز
نویسنده
مترجممریم فلاح
ناشر چاپیانتشارات مرسل
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-964-972-285-6
موضوع کتابکتاب آموزش زبان کودک، کتاب‌های چند زبانه
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تام و جری و رویای پند آموز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تام و جری و رویای پند آموز

برای دریافت کتاب تام و جری و رویای پند آموز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.