معرفی و دانلود PDF کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری

عکس جلد کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری

کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری به قلم والت دیزنی، همراه با آموزش زبان انگلیسی و تصویرگری‌های جذاب به کودکان می‌آموزد که طمع‌کاری کار پسندیده‌ای نیست و عاقبت خوشی ندارد.

علاوه بر داستان پندآموزی که کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری (tom and jerry and consequence of being greedy) در اختیار کودکان قرار می‌دهد، جملات کوتاه انگلیسی به کار برده شده در آن و همچنین استفاده از لغات انگلیسی در کنار تصاویر به آموزش زبان انگلیسی کودکان کمک شایانی خواهد نمود.

کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری مناسب چه کسانی است؟

والت دیزنی (Walt Disney) این کتاب را برای تمام کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های جذاب به رشته‌ی تحریر در آورده است.

والت دیزنی را بیشتر بشناسیم:

والت دیزنی در سال 1901 دیده به جهان گشود. او کاریکاتوریست، تهیه کننده، کارگردان و صداپیشه آمریکایی است که در صنعت انیمیشن‌سازی در گروه چهره‌های معروف آمریکا قرار می‌گیرد. والت دیزنی همراه با برادرش روی اولیور بنیان‌گذار شرکت والت دیزنی است که به عنوان یکی از بهترین و مشهورترین شرکت‌های تولید انیمیشن و فیلم شناخته می‌شود.

او خالق یکی از شخصیت‌های معروف کارتونی میکی ماوس است که صداپیشگی‌اش را خودش بر عهده گرفت و انجام داد. شرکت او انیمیشن‌های بسیاری مانند صدویک سگ خال‌دار، سیندرلا، میکی ماوس، دیو و دلبر، آلیس در سرزمین عجایب، پینوکیو، سفیدبرفی و هفت کوتوله و... را ساخته است.

در بخشی از کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری می‌خوانیم:

جری و سیل کوچولو برای اینکه تام را گول بزنند تا آن‌ها را تعقیب نکند؛ کیسه را روی تلمبه‌ی آب انداختند. تام وقتی به کیسه رسید؛ فکر کرد سیل کوچولو هنوز توی کیسه است. بنابراین دست‌هایش را باز کرد و پرید تا او را بگیرد. ولی سرش محکم به تلمبه خورد و افتاد. اما بچه‌های عزیزم! سیل کوچولوی زرنگ فورا از لوله دودکشی که نزدیک دیوار یک خانه بود، بالا رفت و به پشت بام رسید و روی سیم‌های برق بندبازی کرد و فرار کرد.

تامی هم که حالا کمی حالش بهتر شده بود از جایش بلند شد و با یک چرخ مخصوص بندبازی، سیل را دنبال کرد و با عصبانیت فریاد زد سیل کوچولوی ناقلا؛ دیگر نمی‌توانی از دست من فرار کنی.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری
نویسنده
مترجممریم فلاح
ناشر چاپیانتشارات مرسل
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-964-972-286-3
موضوع کتابکتاب آموزش زبان کودک، کتاب‌های چند زبانه
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری

maryam Tahery
۱۳۹۹/۹/۲۲
بنظر من داستان خوبی برای قصه شب هس
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری

برای دریافت کتاب تام و جری و عاقبت طمع کاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.