معرفی و دانلود PDF کتاب بچه‌ی آدم

عکس جلد کتاب بچه‌ی آدم
قیمت:
۱۴۸۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ی آدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ی آدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بچه‌ی آدم

کتاب بچه‌ی آدم نوشته‌ی کلاس گوتمن، ماجرای پسر بچه‌ای به نام لئونارد را به تصویر می‌کشد که در جنگلی گم شده و در آنجا با حیواناتی سخنگو رو‌به‌رو می‌شود. حیوانات با مکالمه‌هایی جالب و خنده‌دار از او سوالاتی می‌پرسند ولی آیا به نظر شما لئونارد می‌تواند به سوالات آن‌ها پاسخ دهد؟!

موضوع کتاب بچه‌ی آدم چیست؟

لئونارد کودکی است که با پدر و مادرش در طبیعت زندگی می‌کند. او زندگی در شهر را دوست دارد و از بودن در طبیعت لذتی نمی‌برد. قدم زدن در جنگل و دیدن زیبایی‌های طبیعت برای او نه تنها هیجان‌انگیز نیست بلکه خسته کننده هم هست تا اینکه روزی او در جنگل گم می‌شود. در ابتدا با یک گوسفند سخنگو رو‌به‌رو می‌شود. گوسفند از لئونارد می‌‌پرسد او کیست و چطور حیوانی است. لئونارد می‌گوید که حیوان نیست و یک بچه آدم است. گوسفند سوال می‌کند که بچه‌ی آدم بودن به چه دردی می‌خورد؟ لئونارد با پاسخ‌هایی جالب سعی می‌کند تا گوسفند را قانع کند اما ناگهان خودش هم سردرگم شد و به این نتیجه رسید که به هیچ دردی نمی‌خورد! در همین موقع دیگر حیوانات جنگل هم سر می‌رسند که ادامه‌ی ماجراهای جالب و متفاوت داستان را شکل می‌دهند...

کلاس گوتمن (Colas Gutman) با داستان بچه‌ی آدم (The Child) با بیانی ساده، کودکانه و طنزآمیز سوالاتی عمیق و تا حدودی فلسفی در ذهن کودکان ایجاد می‌کند. اینکه نقش انسان‌ها در زندگی چیست و آن‌ها چه تفاوتی با حیوانات دارند. قصه پایانی غافلگیر کننده و چالشی دارد که بر جذابیت بیشتر کتاب افزوده است. کتاب «بچه‌ی آدم» جایزه‌ی فرانسوی کتاب‌های ویژه نوآموزان در سال 2012 را در کارنامه دارد.

کتاب بچه‌ی آدم مناسب چه کسانی است؟

این داستان جذاب و پرکشش با تصاویری ساده برای کودکان سنین 3 تا 7 سال سرگرم‌کننده و دوست‌داشتنی است.

در بخشی از کتاب بچه‌ی آدم می‌خوانیم:

مامان گفت: «مطمئنم توی مسیر چندتا مرغ می‌بینیم.» بابا گفت: «دیدن همه‌ی این حیوان‌های آزاد و رها واقعا لذت‌بخش است.»

من حواسم به عکس ببرها، خرس‌ها و میمون‌های روی کاپشنم پرت شد و پایم رفت توی یک چالهی پرآب. درست همان موقع که بابا داشت برگ‌های یک درخت را می‌شمرد و مامان از خودش می‌پرسید که فصل شاه بلوط است یا نه، من با یک گوسفند چشم تو چشم شدم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بچه‌ی آدم
نویسنده
مترجمدینا کلباسی انارکی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۷
زبانفارسی
شابک978-600-462-188-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۸۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بچه‌ی آدم

رضا موزونی
۱۴۰۰/۴/۲۳
کتاب مناسب گروه سنی درج شده در کتاب نیست. طولانی و خسته کننده است. کودکان با آن ارتباط نمی‌گیرند. موضوع خوب است اما خوب پرداخت نشده. نقاشی‌ها ضعیف بی روح و کم جان هستند. سبک نقاشی مناسب خردسالان نیست.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب بچه‌ی آدم

برای دریافت کتاب بچه‌ی آدم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.