معرفی و دانلود PDF کتاب کار E-KIDS سطح دو

برای دانلود قانونی کتاب کار E-KIDS سطح دو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کار E-KIDS سطح دو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کار E-KIDS سطح دو

در کتاب کار E-KIDS سطح دو نوشته‌ی سپیده ذاکری، تمرین‌های گوناگونی برای کار با ضروری‌ترین نرم‌افزارهای سیستم عامل ویندوز، طراحی شده است. این تمرین‌ها باعث ماندگاری آموزش فناوری در ذهن کودکان می‌شود.

درباره‌ی کتاب کار E-KIDS سطح دو:

کتاب کار E-KIDS سطح دو از چهار فصل بسیار کاربردی تشکیل شده است. کودکان و نوجوانان با انجام تمرین‌های گوناگون هر فصل، به شکلی ساده و جذاب، آموزش‌های استفاده از ضروری‌ترین و کارآمد‌ترین نرم‌افزارهای محیط ویندوز را فرا می‌گیرند.

فصل اول کتاب تمرین‌هایی را دربرمی‌گیرد که به آموزش مبانی نرم‌افزار ورد کمک می‌کند. مخاطب با انجام این تمرین‌ها پایه‌ترین مهارت‌ها از تعریف یک پروژه در ورد تا خروجی گرفتن از پروژه را می‌آموزد. فصل دوم کتاب روی نرم‌افزار اکسل تمرکز می‌کند و مخاطب را با کاربرد منوها و کلید‌های میانبر و دیگر امکانات این نرم‌افزار آشنا می‌کند. فصل چهارم کتاب شامل تمرین‌های ساده‌ای است که به صورت گام به گام، مهارت‌های استفاده از نرم‌افزار پاورپوینت را آموزش می‌دهد. و فصل پایانی شامل مباحثی درباره‌ی اینترنت و استفاده از آن است. کودک در این فصل با مفاهیم پایه‌ای اینترنت، بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات اینترنت، انواع مرورگرها و... آشنا می‌شود.

در کتاب دو جلدی e-kids 1,2 که سپیده ذاکری پیش از این منتشر کرده بود، مفاهیم بنیادی و مهارت‌های ضروری و کارآمد استفاده از اینترنت و آشنایی با محیط ویندوز و کار با نرم‌‍‌افزارها به طور مفصل، مطرح شده‌بود. کتاب کار E-KIDS سطح دو، یک کتاب کار است که انجام تمرین‌های آن می‌تواند آموزش‌های کتاب‌های پیشین را کامل کند.

کتاب کار E-KIDS سطح دو برای چه کسانی مناسب است؟

کودکان 6 تا 12 ساله که به دنبال آموزش پایه‌ای‌ترین مهارت‌های فناوری هستند، می‌توانند مخاطب این کتاب کاربردی و آموزشی باشند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه ناشر
مقدمه مؤلف
مهارت اول: نرم‌افزار WORD
مهارت دوم: نرم‌افزار EXCEL
مهارت سوم: نرم‌افزار POWERPOINT
مهارت چهارم: اینترنت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کار E-KIDS سطح دو
نویسنده
ناشر چاپی موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات104
زبانفارسی
شابک978-622-218-207-6
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک، کتاب‌های آموزش آفیس
قیمت نسخه الکترونیک
120000 ت - 12.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کار E-KIDS سطح دو

عارفه سنائی
۱۴۰۱/۱۰/۲۲
مدرس‌های عزیز با استفاده از این کتاب در کنار تدریس خود می‌توانند تمرین‌های بیشتر و همچنین تکالیف را در کنار درس استفاده کنند.
ممنون از کتابراه🌝🍀
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب کار E-KIDS سطح دو

برای دریافت کتاب کار E-KIDS سطح دو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.