معرفی و دانلود کتاب یک میلیون تکه کوچک

عکس جلد کتاب یک میلیون تکه کوچک
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یک میلیون تکه کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک میلیون تکه کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک میلیون تکه کوچک

جیمز فری در کتاب یک میلیون تکه کوچک، داستانی از امید و انگیزه را روایت می‌کند. این اثر تحسین شده ماجرای مرد جوانی را به تصویر کشیده که در دام بلای خانمان‌سوز اعتیاد گرفتار شده است و اکنون برای زنده ماندن تنها یک راه دارد؛ ترک اعتیاد!

درباره کتاب یک میلیون تکه کوچک:

خودتان را برای الهام‌بخش‌ترین کتابی که در زندگی‌تان می‌خوانید آماده کنید! در این کتاب جذاب شما شاهد قدرت و اراده یک انسان امیدوار هستید که پس از 10 سال اعتیاد، با غول هوا و هوس می‌جنگد.

با ذهنی باز و انعطاف‌پذیر به سراغ کتاب یک میلیون تکه کوچک (A Million Little Pieces) بروید؛ زیرا در هر قسمت از آن جیمز فری (James Frey) چیزی برای غافل‌گیری شما ارائه می‌کند. او شخصیتی است که برای نجات خودش از دامان اعتیاد و افول شخصیت اجتماعی‌اش، به اراده و عزم آهنین خود تکیه کرد.

داستان یک میلیون تکه کوچک با برشی ناگهانی و بسیار تکان‌دهنده آغاز می‌شود. روایتی مشمئزکننده که وضعیت نابسامان جیمز 23 ساله را در اوج دورانی که به مخدر و الکل اعتیاد داشت روایت می‌کند. وی در حال نیمه بیهوش چشم در هواپیمایی باز می‌کند که مقصدش شیکاگو است و در حالی که صورتش آغشته به خون است و همچون لاشه‌ای بی‌جان نقش بر زمین شده، انتظار رسیدن به مقصد را می‌کشد.

جیمز پس از مدت کوتاهی به مرکز بازپروری برای ترک اعتیاد می‌رود. او تنها چند هفته فرصت دارد تا زنده بماند. در یک گزاره هولناک به او گفته شده که اگر تا 24 سالگی نتواند اعتیاد را ترک کند قطعا خواهد مُرد!

در سال 2018 فیلمی بر اساس این کتاب به کارگردانی سم تیلور جانسون ساخته شد.

نکوداشت‌های کتاب یک میلیون تکه کوچک:

- گیرا! داستانی جذاب و بی‌نظیر... در انتهای آن چاره‌ای ندارید به جز این که برای جیمز فریاد پیروزی بکشید. (لس‌آنجلس تایمز)
- هر کس که تاکنون در زندگی شکست خورده و در آرزوی داشتن زندگی بهتری باشد، از کتاب جیمز فری الهام خواهد گرفت. (مجله مردم)
- یک کتاب جذاب که ما می‌توانیم آن را به دلیل پیروزی اراده این شخصیت تحسین کنیم. (نیویورک تایمز)

خواندن کتاب یک میلیون تکه کوچک به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به خواندن داستان و رمان‌های انگیزشی علاقمندید و از داستان اراده و موفقیت افراد لذت می‌برید، این رمان را به شما توصیه می‌کنیم. از سوی دیگر، این کتاب برای افرادی که به دام اعتیاد گرفتار شده‌اند و در جستجوی روزنۀ امیدی برای نجات و رهایی از وضع موجود هستند، سودمند تلقی می‌شود.

در بخشی از کتاب یک میلیون تکه کوچک می‌خوانیم:

نفسى عمیق مى‌کشم. به او خیره مى‌شوم. من در تاریک‌ترین تاریکی‌ها هستم و راحتم. به جز زمانى که در این کلینیک گذرانده‌ام، در شش سال گذشته در مجموع فقط چهار روز توانسته‌ام مقاومت کنم و مواد مصرف نکنم. کوششهایم براى رهایى ضعیف بود. همیشه مشروب الکلى دور و بر وجود داشت. همیشه مواد مخدر در دسترسم بود. همیشه دور و بر افرادى بودم که مواد مصرف مى‌کردند. من از نظر جسمى، روحى، احساسى به دو ماده جدا از هم به شدت معتاد هستم. من از نظر جسمى، روحى، احساسى به شیوه مشخصى از زندگى به شدت معتادم. دیگر چیزى بیش از این نمى‌دانم. بیش از این چیزى به خاطر نمى‌آورم. نمى‌دانم آیا مى‌توانم چیزى دیگر بشوم. از سعى‌کردن وحشت دارم. تا سرحد مرگ از سعى‌کردن مى‌ترسم. فهمیده‌ام انتخابهاى من یا زندان یا مرگ است. هرگز نمى‌دانسته‌ام ترک‌کردن هم یک انتخاب است براى اینکه هرگز باور نداشته‌ام مى‌توانم از پس آن برآیم. از سعى‌کردن براى ترک اعتیاد تا سرحد مرگ مى‌ترسم.

به لئونارد خیره مى‌شوم. او را نمى‌شناسم. نمى‌دانم او کیست یا چه مى‌کند و چه کرده که به اینجا رسیده است. نمى‌دانم چرا اینجاست یا چرا به دنبال من آمده است یا چرا مزخرف مى‌گوید. آنچه مى‌دانم و مى‌شناسم در چشمان اوست. آنچه مى‌دانم خشم است، خودسرى، تصمیم و حقیقت است. آنچه مى‌دانم این است که آنچه در نگاه اوست با نگاههاى دیگرى که به من مى‌شود و مرا قضاوت مى‌کند، افسوس مى‌خورد و در طى سالها مرا طرد مى‌کند، تفاوت دارد. آنچه مى‌دانم این است که به چشمانش اعتماد دارم؛ زیرا آنچه در آنها زندگى مى‌کند، در من زندگى مى‌کند. مى‌گویم.

بیست و چهار ساعت.

بیست و چهار ساعت چى؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک میلیون تکه کوچک
نویسنده
مترجمصدیقه ابراهیمی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۸۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۹۴
زبانفارسی
شابک978-964-442-509-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک میلیون تکه کوچک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب یک میلیون تکه کوچک

برای دریافت کتاب یک میلیون تکه کوچک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.