معرفی و دانلود کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا)

عکس جلد کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا)
قیمت:
6000 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا)

کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا) نوشتۀ دس تراینور، درباره همه چیزهایی است که شما نیاز دارید در مورد ارسال پیام و ایجاد ارتباط با مشتری بدانید؛ با چه کسی صحبت ‌کنید، چه بگویید و چه وقت آن را بگویید.

یک استراتژی پیام‌رسانی موثر و کارآمد، بستری جهت برقراری تعامل با مشتری است. اگر مشتریان شما برای آنچه که شما می‌گویید ارزشی قائل نباشند، هرگونه تلاش برای متقاعد کردن، آموزش دادن و یا ایجاد انگیزه در آن‌ها برای استفاده از محصول شما، احتمالا شکست خواهد خورد. آن‌ها از لحاظ ذهنی و یا به طور معناداری و کاملا مستقیم از مسیر عضویت در برنامه یا سایت شما خارج می‌شوند و شما فرصت درگیر کردن آن‌ها را از دست خواهید داد.

مردم همیشه از شرکت Intercom سؤال می‌کنند "چگونه باید به کاربران‌مان پیغام بفرستیم؟" اما هیچ پاسخی وجود ندارد که برای همه افراد مناسب باشد. یکی از موارد اشتباه ساخت ایمیل‌هایی با اهداف ضعیف است که یکبار نوشته می‌شوند ولی برای همه ارسال می‌شود. دو ایمیل که به خوبی نوشته شده‌اند و بسیار مرتبط هستند، هر هفته می‌تواند مشتریان خود را درحالی که تمایل دارند چیزهای بیشتر بدانند در انتظار بگذارند.

در شرکت Intercom، امروزه پیام‌های شخصی شده مؤثرترین نوع پیام رسانی هستند و در آینده نیز خواهند بود و این مسئله مهم‌ترین ماموریت در ایجاد کسب و کارهای تحت وب برای افراد است. پیام‌های مناسب و هدفمند جزء مهمی در سرعت بخشیدن به این تغییر هستند. اما برقراری ارتباط دقیق با کاربران در مقیاس بزرگ، بدون چالش نخواهد بود. تنها یک عنوان جذاب برای پیغام‌تان کافی نیست، تا بتواند از بایگانی شدن یا پاک شدن آن جلوگیری کند. پس چگونه می‌توانید شانس دیده شدن، خوانده شدن و انجام شدن پیام‌هایتان را در ایمیل‌ها، پیام‌های درون برنامه‌ای و یا اعلان‌ها به حداکثر برسانید؟ کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری، شما را در فرایند ارسال پیام درست به کاربران مناسب، به روش صحیح و در زمان مناسب هدایت می‌کند.

این کتاب بیشتر در مورد راه تفکر از طریق، هدف‌گیری و نوشتن پیام برای مخاطبین است و در مورد گردش کارهای خاص محصول، و غیره در شرکت Intercom نیست. دس تراینور در کتاب حاضر به شما کمک خواهد کرد تا بدون در نظر گرفتن محصولاتی که برای مشتریان تولید می‌کنید، پیام‌های بهتری برای آن‌ها ارسال کنید که باعث افزایش تعامل با مخاطبین‌تان شود. تعامل با مشتری یکی از موضوعاتی است که، در وبلاگ intercom، به آن بسیار پرداخته شده است. این اثر بر اساس برخی از پست‌هایی که در وبلاگ‌ به اشتراک گذاشته شده‌‌اند، نوشته شده، اما تا حد زیادی محتوای کتاب از ابتدا به نگارش درآمده.

فصل 1، تعریف مخاطبین را برای پیام شما با تقسیم‌بندی کاربران با توجه به رفتار و عمل آن‌ها پوشش می‌دهد.

فصل 2، در مورد ایجاد پیامی مناسب با حداکثر قدرت تاثیرگذاری بحث می‌کند؛ چه صدایی، چه لحنی، چه فرمتی و چه زبانی را استفاده کنید.

فصل 3، راه مناسب و زمان مناسب درخصوص ارسال پیام را پوشش می‌دهد. کارهایی که شما می‌توانید برای اطمینان از دریافت پیام توسط کاربر با مناسب‌ترین تنظیمات و در مناسب‌ترین محیط انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اول - افراد مناسب
فصل دوم - پیام مناسب
فصل سوم - انتخاب روش صحیح در زمان مناسب
نتیجه‌گیری
درباره شرکت نرم‌افزاری Intercom
معرفی uxbook

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا)
نویسنده
مترجمسمیرا مکرم، بهداد مرسلپور، علیرضا حسن زاده
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات113
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا)

سهیل قهرمانی
۱۳۹۷/۸/۲۶
کتاب فوق العاده کارایی هست ممنونم از مجموعه یو ایکس بوک
Mohammadbagherkhoshbakht
۱۴۰۲/۶/۱۴
فوق العاده عالی است و حتما بخوانید بسیار تاثیر گذار است
Mohammad Abedi Abedi
۱۳۹۸/۴/۳۰
یک کتاب واسه کسایی میخوان تو کاسبی موفق باشن
ایمان رستمی
۱۴۰۲/۱/۲۹
کتاب خوبیه خیلی به جزییات توجه دارد
negar kazemi
۱۳۹۸/۱/۲۵
ارزش خواندن را دارد
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا)

برای دریافت کتاب یک رابطه صمیمی با مشتری (استراتژی محتوا) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.