معرفی و دانلود کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه)

عکس جلد کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه)
قیمت:
49000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه)

کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه) نوشته‌ی حسین شیرمحمدی، اطلاعات و منابعی را به اشتراک خواهد گذاشت که تماما از جنس خرد و حکمت است و نه تکنیک و ترفند، تا شما راه و مسیر درست زندگی خود را دریابید.

تفاوت اصلی خرد با تکنیک در کهنه و تکراری نشدن خرد است، خرد همیشه و در هر موقعیتی راهگشا و جوابگوی شماست و در میان کلیه فرهنگ‌ها و انسان‌ها مقبول و مورد پذیرش است. اما تکنیک و ترفند اینطور نیست امکان دارد گاهی جواب دهد و گاهی نتیجه بخش نباشد. تکنیک‌ها بستگی به روش اجرا و فرد مقابل دارند ولی آموزه‌های خرد گونه، این طور نیستند. شما باید تکنیک‌های فراوانی بلد باشید تا در هر موقعیتی یکی از آن‌ها را استفاده کنید اما خرد اندک اما بسیار عمیق است.

جالب است بدانید که تکنیک‌ها خود نیز از خرد متولد می‌شوند، با این حال چرا آب را از سرچشمه نخوریم. چرا نباید در آب‌های عمیق‌تر شنا کرد؟! شاید پاسخ این باشد که دانایی می‌گذرد اما فرزانگی (خرد و حکمت) ماندگار است. قطعا نقطه کمال هر اطلاعات و دانشی، رسیدن به خرد و حکمت خواهد بود.

بگذارید تا با یک مثال موضوع را بشکافیم. در مباحث مشتری مداری، اگر شما مردم را عمیقا درک کرده و قلباً عاشق آن‌ها باشید شما فردی خردمند به شمار می‌آیید. ولی اگر با ترفند «حسن جویی» با مشتریان خود رفتار کنید و در همه‌ی مواقع «لبخند» بر لبان خود داشته باشید، اما این حسن جویی و لبخند، مصنوعی بوده و به قصد فروش کالای‌تان باشد، شما تکنیکالی رفتار کرده‌اید.

حسین شیرمحمدی در کتاب حاضر با تمرکز بر نکات مهمی مثل شکرگزاری، شادی، اهمیت‌گرایی، کار عمیق، تفکر و شفایت می‌خواهد تا 14 آموزه که تماما از جنس خرد است را معرفی و درباره هرکدام توضیحاتی ارائه دهد. این 14 آموزه گلچین شده آگاهی‌های متعددی است که درباره‌شان خوانده‌، نوشته‌ و آزموده است.

در بخشی از کتاب هک زندگی (حکمت های 14 گانه) می‌خوانیم:

اولین بار در یکی از سمینارهای تغییر و تحول فردی با مفهوم شکرگزاری آشنا شدم. در آن کلاس استاد از ما خواست هر شب بابت پنج مورد از داشته‌ها یا اتفاقات مثبت روزانه خدا را شکر کنیم و حتماً آن را در دفترچه شکرگزاری مکتوب کنیم. انجام این تمرین دیدگاه من را به شکرگزاری عوض کرد.

تا زمانی که این تمرین را انجام ندهید به قدرت آن در ایجاد احساس خوب پی نمی‌برید. از آن موقع به بعد همیشه و هر شب این تمرین را انجام می‌دهم، این کار باعث می‌شود تا تمرکزتان را از موارد ناخوشایند و منفی روزانه زندگی‌تان برداشته و فقط به جنبه‌های مثبت زندگی‌تان توجه کنید. همچنین به طرز باور نکردنی‌ای با انجام این تمرین اتفاقات مثبت بیشتری را به سمت زندگی‌تان جذب می‌کنید.

با انجام این تمرین شما به یک مغناطیس اتفاقات مثبت تبدیل می‌شوید و نگاهتان بیشتر دنبال جنبه‌های مثبت زندگی است تا بابت آن سپاسگزار باشید و جالب اینکه هرروز موارد بیشتری پیدا می‌کنید تا در دفترتان ثبت کنید و خودتان از حجم زیاد اتفاقات مثبت شگفت‌زده می‌شوید.

این تمرین بسیار ساده است و همین سادگی آن باعث می‌شود خیلی‌ها آن را انجام ندهند. باور غلطی که وجود دارد این است که گاهی فکر می‌کنیم مشکلات ما راه‌حل‌های پیچیده‌ای دارند و اگر شخصی راه‌حل پیچیده ارائه کند، حتماً خیلی باسواد است و حتماً این راه‌حل برایمان مفید خواهد بود. خواهش می‌کنم گول سادگی این تمرین را نخورید و همین‌الان دفتری را برداشته و برچسب «دفترچه شکرگزاری» را روی آن چسبانده و همین امشب با قید تاریخ، شروع به نوشتن شکرگزاری نمایید و بازهم تأکید می‌کنم، فقط 3 ماه این کار را ادامه دهید؛ قول می‌دهم نتایج این تمرین شما را مبهوت خواهد کرد.

فهرست مطالب کتاب

بخش 1: خوشبختی شما
حکمت شماره 1: احساس خوب good feeling
حکمت شماره 2: سپاسگزاری thanksgiving
حکمت شماره 3: شادی happiness
بخش 2: برای بیزینس شما
حکمت شماره 4: فکر کردن think
حکمت شماره 5: شفافیت transparency
حکمت شماره 6: اهمیت گرایی essentialism
حکمت شماره 7: آغازگری initiation
حکمت شماره 8: انجام دادن do
حکمت شماره 9: کار عمیق deep work
حکمت شماره 10: کوچینگ coaching
بخش 3: برای شتاب شما
حکمت شماره 11: مینیمالیسم minimalism
حکمت شماره 12: خودآموزی self learning
حکمت شماره 13: قدرت کلام the power of spoken word
حکمت شماره 14: معجزه نوشتن the magic of writhing

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات120
زبانفارسی
شابک978-622-215-431-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
49000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه)

فربد رضایی
۱۴۰۱/۴/۳۱
کتابی بسیار مفید و کاربردی که مانند چراغی در تاریکی به مواردی می‌پردازد که در دسترس و اطرافمان هست ولی آن‌ها را نمی‌بینیم و با آن چراغ تمام آن چیزها قابل رویت می‌شوند و همچنین راه را نیز به ما نشان می‌دهند.
مهدی همایونی
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
واقعا کتاب عالی بود
حتما پیشنهاد میکنم بخوندیش در درتمام جنبه‌های زندگی ب کار میاد فرقی نمی‌کنه شغلتون چی باشه عالیه
فقط کاش نماز اول وقت هم بهش اضافه میکرد
من خیلی نتیجه گرفتم ازش
مرسی از کتابراه عزیز
ذوقی
۱۴۰۲/۵/۱۹
سلام، جالب بود، من کتاب قوانین زندگی آقای شیرمحمدی را خوانده بودم به نظرم آن کتاب بهتر بود، با تشکر از نویسنده محترم.
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه)

برای دریافت کتاب هک زندگی (حکمت‌های 14 گانه) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.