معرفی و دانلود کتاب به زندگی قسم

عکس جلد کتاب به زندگی قسم
قیمت:
44500 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب به زندگی قسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به زندگی قسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به زندگی قسم

کتاب به زندگی قسم نوشته‌ی رنه کارلینو، رمانی پرکشش و زیرکانه درباره نویسنده‌ای است که وقتی می‌فهمد داستان زندگی‌اش الهام‌بخش نویسنده دیگری شده، تصمیم می‌گیرد با گذشته‌اش کنار بیاید.

«امیلین» رمانی تازه از «جی. کلبی» نویسنده‌ای ناشناس را می‌خواند که نقل محافل است و به عنوان برترین کتاب سال انتخاب می‌شود. امیلین که در زندگی‌ شخصی‌اش مثل دیگران فراز و فرودهای بسیاری را تجربه می‌کند، در پی زندگی بهتری است. وی وقتی داستان را می‌خواند متوجه شباهت‌هایی با زندگی خودش می‌شود و خط به خط آن را، ماجرای زندگی خود می‌یابد؛ داستان دو کودکی که در انتهای جاده‌ای خاکی زندگی می‌کردند و بهترین دوستان دوران کودکی هم بودند و بعد عاشق می‌شوند و به رویایی ورای زندگی در آن جاده خاکی فکر می‌کنند.

امیلین رفته رفته می‌فهمد که جی. کولبی همان جس کولبی، بهترین دوست و عشق اولش است. جی کلبی نویسنده، همه این‌ها را پیش چشم امیلین می‌آورد که سا‌ل‌هاست از دوست دوران کودکی‌اش خبری ندارد. او که از دانستن این موضوع شوکه شده حالا باید با جس ملاقات کند و حقیقت پرفروش‌ترین رمان او را بداند. رنه کارلینو درس‌های زیادی را در این کتاب گنجانده است.

نویسنده کتاب «به زندگی قسم» (Swear on This Life)، داستان را از همین‌ ابتدای کار با ضرب‌آهنگی سریع پیش روی مخاطب می‌گذارد. داستانی واقع‌گرا، تاثیرگذار و گیرا که آن را یک‌ نفس خواهید خواند.

رنه کارلینو (Renée Carlino) فیلمنامه‌نویس و نویسنده آمریکایی است که کارش را با سرودن شعر و داستان کوتاه آغاز کرد و به تدریج خودش را به عنوان نویسنده‌ای مهم شناساند. بیشتر رمان‌های او مضمونی عاشقانه دارند و به درام و پیچیدگی‌های روابط انسانی علاقه فراوان دارد.

در بخشی از کتاب به زندگی قسم می‌خوانیم:

من وادار شده‌ بودم با کلرها زندگی کنم، به نوعی خانه‌ی ربات‌های مطیع بود، دانیال و برندون، دوقلوهای عزیز و به امان خدا رها شده‌ی چشم آهویی و توماس اوتیسمی با تکه‌های نان تستش، و سوفیا، سوفیای شیرین. بعد هم که من آمدم، امرسون، دختر جدید نیوکلایتون با کوله‌پشتی و پولیور بنفش نو، چشمان کبود و بخیه‌ی روی لب تا به چشم‌ها بیاید.

حتی نمی‌خواستم سعی کنم دوست جدیدی در مدرسه‌ی نیوکلایتون پیدا کنم. نمی‌دانستم چند‌ وقت قرار است با خانواده‌ی کلر بمانم؛ وقتی به اینجا می‌آمدیم پائولا به من گفت دنبال خانواده‌ای می‌گردند که احتمالا من را بپذیرند. وقتی می‌دیدم مادر خودم رهایم کرده، این موضوع به نظرم خنده‌دار می‌آمد.

بچه‌های دبیرستان با سرعت از کنارم می‌گذشتند و من بالای پله‌های ورودی ایستادم و فکر کردم من کی‌ام؟ بالاخره می‌فهمم؟ این زندگی سگی و مامان بابای آشغالم، تعریف می‌کنه که من کی‌ام؟ اصلا روزی می‌آد که حس طبیعی بودن داشته باشم؟ خدا را شکر، درس‌هایم در نیبل جلوتر بودند، برای همین چیزی که در اولین روزم در نیوکلایتون شنیدم، بیشتر مرور بود. روزم در تیرگی و ابهام گذشت.

بعد از مدرسه، کاری که گفتند را انجام دادم و به کتابخانه رفتم و منتظر سوفیا شدم. تا من را دید، به سمتم دوید، کوله‌پشتی سنگینش هم روی دوشش چپ و راست می‌رفت. پنج متری من که رسید بلند گفت: «یالا بگو! درباره‌اش بگو!»

فهرست مطالب کتاب

1: پیدایم کرد
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
2: نگاه نمی‌کردم
از کتابِ «تمام جاده‌های بین ما»
3: می‌دوم
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
4: چیزهایی که جمع کردم
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
5: همچنان چیزی نگفتم
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
6: تمامش درست بود
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
7: حرف زدن‌ها
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
8: خداحافظی
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
9: این ما هستیم
10: خواندن نانوشته‌ها
11: تمرکز
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
12: شاید حقیقت را بفهمی
13: کدام راه؟
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
14: منحنی یادگیری
15: نظرت در مورد خودمون چیه؟
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
16: در مورد زندگی؟
17: در مورد خود چه نظری دارم؟
18: اطرافیانت
از کتاب «تمام جاده‌های بین ما»
19: تا اینکه می‌دانی درست است
حرف آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به زندگی قسم
نویسنده
مترجمبهاره نوبهار
ناشر چاپیبنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات296
زبانفارسی
شابک978-600-253-381-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
44500 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به زندگی قسم

فرشته طاهرخانی
۱۴۰۰/۳/۷
رمان بسیار زیبایی بود وآموزنده، اینکه بتونی کسی رو ببخشی و در نهایت خودت بیشترین بهره را از بخششت میبری، کتاب در مواقعی که بار احساسی بالایی داشت سانسور شده بود و این بسیار بد بود وتوی ذوق میزد به نظرم باید به خواننده بیشتر احترام گذاشت چون در جاهایی دچار سردرگمی میشدم ولی با تمام اینها بسیار لذت بردم و خواندنش را بسیار توصیه میکنم
عسل
۱۴۰۱/۶/۱۰
برای نوجوونا و تقریبا جوونای کم سن خوبه. کتابی نبود که دلم بخواد بی وقفه بخونم. با بی حوصلگی خوندم وخیلی طول کشید تا تموم بشه. هیچ چیزی نداشت که جذبم کنه. ضمنا سانسور کتاب یجور دست بردن و تحریف کار نویسنده است. بی اندازه سانسور شده بود. مجبور نیستید ترجمه دروغی بنویسید. برا خواننده ارزش قائل بشید
Mahya Marjani
۱۳۹۹/۲/۱۳
کتاب خیلی قشنگی بود، ترجمه‌اش خیلی سانسور شده بود که از بار احساسی واقعی کتاب کم میکرد که به نظرم کار درستی نیست یه جورایی مظمون احساسی و عمق تاثیر گذاری کتاب کم میشه.. خیلی بخش رابطه بر قرار کردن با پدر امی برام احساسی بود و قابل لمس.. خوندش رو پیشنهاد می‌کنم.
Frzn Aminifar
۱۳۹۸/۸/۲۴
از نظر طراحی رمان واقعا بی‌نظیر هست. اینکه داخل یک رمان یک کتاب دیگار می‌خانی و در داخل آن کتاب یک رمان ریگر میخانی و دوباره بر میگردی به خود رمان... در حالی که شخصیت‌های هر سه این رمان‌های تو در تو ثابت هستند. موضوع هم جالب هست.
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۷/۱۰/۸
مگه میشه این کتاب رو خوند ولی دوستش نداشت. اونقدر این کتاب واقعی بنظر میرسه واونقدر خلاقانه نوشته شده که باید به نویسنده افرین گفت
Elahe shirazi
۱۳۹۷/۹/۲۹
جدا مزخرف‌ترین کتابی بود که تو چند وقت اخیر خوندم و حیف نصف روز وقتی که براش گذاشتم تا تمومش کنم. ترجمش هم به نظرم مشکل داشت و قسمت مکالمه‌ها هم اصلا معلوم نبود کدوم از شخصیت‌ها داره حرف میزنه👎👎👎
الهام نظاری
۱۴۰۱/۲/۲۳
اولین بار بود از این نویسنده کتاب میخوندم و ترجمه فوق العاده روانی داشت. کتاب فوق العاده‌ای بود و توصیه میکنم به کتاب خوب خوان‌ها مطالعه این اثر فوق العاده رو از دست ندن.
هلیا سرگو
۱۳۹۹/۱/۲۴
فقط میتونم بگم عاشققققشم و اصلا اغراق نیست، یه شب تا صبح بیدارموندم واسه تموم کردنش، این نویسنده مورد علاقمه کتاب قبلیشم به سرعت مطالعه کردم و واقعا احساس خوبی بهم دست داد😍
vajihe samareh
۱۴۰۰/۱۲/۹
فوق العاده بود از اون کتاب‌هایی هست که آدم وقتی شروع به خوندنش میکنه اصلا متوجه گذشت زمان نمیشه انگار خودش قسمتی از داستانه
الهام. ت
۱۴۰۰/۳/۷
واقعیت این ‌که از یه سنی به بعد داستان‌های عاشقانه چیزی بهت اضافه نمیکنه و خوندنشون هدر دادن وقت برای رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال خوب بود
Zohreh Oveidi
۱۳۹۹/۶/۲۸
دارم میخونمش، و نمیتونم زمین بذارمش
پیشنهاد میکنم بخونید😊
واقعا این رمان را یک نفس خوندم
علی قلیچ
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
خییلی کتاب قشنگیه. حرفایی ک میزنه عالیه. اگه میشه باز از این نویسنده کتاب بزارید
taha abbasi
۱۳۹۷/۹/۲۲
جالبه داستانی شگفت انگیزه فقط یه خورده ادبیه
Mahboobe Momeni
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
خیلی خیلی عالی بود موقع خوندنش کلی احساساتی شدم ودوست داشتم بی وقفه بخونمش.
Hamid Ahmadi
۱۳۹۸/۳/۸
اولین رمانم که منو به رمان علاقه مند کرد
مشاهده همه نظرات 19

راهنمای مطالعه کتاب به زندگی قسم

برای دریافت کتاب به زندگی قسم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.