معرفی و دانلود کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید

عکس جلد کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید
قیمت:
۷۵۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید

کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید نوشته جان سی ماکسول و جیم درنان، با بیان اصول و روش‌های ساده‌ای برای متقاعد کردن و تاثیر‌گذاری بر دیگران، به شما کمک می‌کنند تا به رهبری تاثیر‌گذار تبدیل شده که می‌تواند تغییرات به سزایی در جهت مثبت در زندگی دیگران و خودش داشته باشد.

جان سی ماکسول (John C Maxwell) و جیم درنان (Jim Dornan)، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تاثیرگذار شدن را این می‌دانند که بتوانید تغییر را در زندگی دیگران به خوبی حس کنید. کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید (Becoming a person of influence) به شما نشان می‌دهد که چطور می‌توان از فردی موفق به فردی تاثیرگذار و محبوب در گروه و تغییر دهنده‌ای مثبت تبدیل شد؟ چگونه می‌توان با دستیابی به حداکثر توانمندی با دیگران ارتباط برقرار کرد؟ با یادگیری این مطالب می‌آموزید که چطور تاثیر مثبت بر دیگران را با تبدیل شدن به فردی تاثیر‌گذار افزایش دهید.

مکسول و درنان بیشتر زندگی خود را صرف پرورش افراد تاثیرگذار کرده و بر زندگی افراد بسیاری در جهان تاثیرات مثبتی گذاشته‌اند. آن‌ها تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود را به شکلی منحصر به‌ فرد در اختیار افراد قرار داده و شما را به این باور می‌رسانند که اگر زندگی شما به هر نحوی با افراد دیگر در تماس هست، شما فردی تاثیرگذار هستید. هر کاری که در خانه، زندگی، شغلتان انجام می‌دهید، روی زندگی افراد دیگر تاثیر خواهد گذاشت.

با هر هدفی مثل: رهبری یک سازمان، پرورش خانواده، ارتقاء جامعه و... می‌توان با یادگیری اینکه چگونه فردی تاثیرگذار باشید به هدفتان دست‌یابید.

در بخشی از کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید می‌خوانیم:

چند سال پیش، در حالی که من و همسرم نانسی و من در سفر کاری به اروپا رفتیم، تولد او را در لندن جشن گرفتیم. تصمیم گرفتم به عنوان هدیه تولد، او را به فروشگاه اسکادا ببرم تا یک یا دو لباس بخرد.

او چند دست لباس را پرو کرد و از همه آن‌ها خوشش آمد. در حالی که در اتاق پرو ایستاده بود و داشت تصمیم می‌گرفت کدام را بردارد، من به فروشنده گفتم همه آن‌ها را برمی‌داریم. نانسی سعی کرد به این کارم اعتراض کند. او خجالت می‌کشید همه لباس‌ها را یک‌جا بردارد اما من پافشاری کردم. هر دوی ما می‌دانستیم او خیلی خوب از آن‌ها استفاده می‌کند. علاوه بر اینکه همه لباس‌ها به او می‌آمد.

چند روز بعد، ما سفری طولانی از فرودگاه هیدرو در لندن به فرودگاه بین‌المللی سن فرانسیسکو آغاز کردیم. پس از فرود، در صف بازرسی گمرک ایستادیم. وقتی آن‌ها از ما پرسیدند که چه چیزهایی در چمدان داریم، ما از لباس‌هایی که برای نانسی خریده بودیم و هزینه‌ی آن گفتیم.

مامور گمرک گفت: "چی؟ شما درباره لباس‌هایتان صحبت می‌کنید؟" او رقمی که ما نوشته بودیم را خواند و گفت: "حتما شوخی می‌کنید. " درست است که پول زیادی برای آن‌ها پرداخت کرده بودیم اما فکر نمی‌کردیم مشکل‌ساز شود. او پرسید: " لباس‌ها از چه جنسی هستند؟"

به نظر سوال عجیبی می‌آمد. نانسی جواب داد: "از جنس‌های مختلف، پشم، کتان، ابریشم. هر چیزی متفاوت است. لباس، کت، بلوز، کفش، کمربند و زیورآلات هستند. چرا این سوال را می‌پرسید؟"

او گفت: "هر جنس عوارض خاص خود را دارد. باید رئیسم را خبر کنم. حتی نمی‌دانم قیمت آن‌ها چقدر است. هیچ‌کس لباس‌هایی که می‌خرد را اعلام نمی‌کند. " او خسته به نظر می‌رسید، گفت: "هر چه خریده‌اید از چمدان دربیاورید و بر اساس جنس آن مرتب بچینید. "

کار مرتب کردن و تخمین قیمت هر یک، چهل و پنج دقیقه طول کشید. عوارض مبلغ قابل توجهی حدود دو هزار دلار شد. وقتی داشتیم لباس‌ها را داخل چمدان می‌چیدیم، مامور گمرک گفت: "می‌دانید چیه؟ فکر می‌کنم شما را بشناسم. آیا شما جیم درنان نیستین؟"

من جواب دادم: "بله، ببخشید من قبلا شما را دیدم. " من او را نشناختم.
او گفت: "نه، اما دوستی دارم که در سازمان شما کار می‌کند. سازمان 21. درسته؟"
گفتم: "درسته"

فهرست مطالب کتاب

پیش گفتار
مقدمه
فصل اول: با دیگران صداقت داشته باشید
فصل دوم: باعث رشد دیگران شوید
فصل سوم: به افراد ایمان داشته باشید
فصل چهارم: به صحبت‌های دیگران گوش ‌دهید
فصل پنجم: دیگران را درک کنید
فصل ششم: باعث رشد و ترقی دیگران ‌شوید
فصل هفتم: دیگران را هدایت ‌کنید
فصل هشتم: با دیگران ارتباط بر قرار کنید
فصل نهم: به دیگران قدرت و اختیار ‌دهید
فصل دهم: افراد تاثیرگذار بیشتری را پرورش دهید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید
نویسنده،
مترجمفریبا سبز چمنی
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۹
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید

ترانه کرمی
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
واقعا کتاب خوبی هست این کتاب ب شما راهکار میده تا بتونید در آینده تاثیرگذار تر باشید و با نفوذتر باشید و دیگران بیشتر به شما اعتماد کنند و حرف شما رو گوش بدن
محمد فتحی
۱۴۰۰/۳/۵
مرسی از کتابراه
مرسی از انتخاب تون
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید

برای دریافت کتاب به فردی تاثیر‌گذار تبدیل شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.