معرفی و دانلود کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

عکس جلد کتاب چه کسی تغییر را کشت؟
قیمت:
۱۲۰۰۰ ۶۰۰۰ تومان ۵۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

با کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ نگاهی نو به تغییرات داشته باشید. کن بلانچارد در قالب یک داستان پلیسی به حل معمای رهبری افراد از طریق ایجاد تحول می‌پردازد و با راهکارهایی که ارائه می‌دهد مدیران و رهبران سازمان‌ها را راهنمایی می‌کند تا پاسخگوی پرسش‌های کارکنانشان درباره ایجاد و اعمال دگرگونی‌ها باشند.

درباره کتاب چه کسی تغیر را کشت؟

تغییر هیچ‌گاه آسان و ساده نبوده و نیست. می‌توان گفت حدود 70 درصد از کوشش‌ها برای ایجاد تغییر به شکست ختم می‌شوند. شکست در تغییر سازمانی پیامدهای ناخوشایندی چون بهره‌وری کم و روحیه نامناسب، برآورده نشدن خواسته‌ها، هدر دادن زمان و هزینه و بالا رفتن گردش مالی کارمندان را به دنبال دارد.

کن بلانچارد، جان بریت (John Britt)، جود هوکسترا (Judd Hoekstra) و پت زیگارمی (Pat Zigarmi) در کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ (Who Killed Change) به رهبران می‌آموزند که پرسش‌های رایج کارکنان درباره تغییرات اعمال شده را چطور پاسخ دهند و چگونه از استراتژی‌های خوبی برای مدیریت تغییر بهره‌مند شوند و رفتارهای مناسبی را برای رفع نگرانی‌های کارکنان در پیش بگیرند.

سازمان‌ها روزانه در سرتاسر دنیا تغییرات و تحولاتی را در محیط کار خود ایجاد و طراحی می‌کنند که اغلب بسیار بزرگ و گران هستند. با این وجود 50 تا 70 درصد از این تغییرات اعمال و مابقی به طور ناگهانی فراموش می‌شوند و انرژی و روحیه افراد سازمان را از بین می‌برند.

داستان کتاب حاضر از این قرار است که کارگاه مایک مک‌نالی بر روی یک قتل تحقیق می‌کند. او از تک‌تک مظنونین که 13 نفر هستند از جمله رهبر مشهور به ویکتوریا، یکی از مدیران ناکارآمد معروف به ارنست فوریت، یک مدیر اجرایی به نام کلر و چند کاراکتر مشکوک دیگر بازجویی می‌کند. در پایان کتاب کارآگاه مک‌نالی این معما را به نحوی حل و شما را تشویق می‌کند که به یک کارمند تأثیرگذار در سازمان خود تبدیل شوید.

این کتاب به شما نشان می‌دهد که چطور درس‌های برآمده از داستان را در دنیای واقعی اعمال کنید. پرسش‌های مهمی که در این اثر مطرح شده به شما کمک می‌کند تا از درستی تغییرات و ابتکارات سازمان خود اطمینان یابید و بهترین روش‌ها را برای فعال کردن خود و حفظ تغییر دلخواه‌تان یاد بگیرید.

نکوداشت‌های کتاب چه کسی تغییر را کشت؟:

- نگاهی نو به تغییر. آنچه که الآن دنیا به آن نیاز دارد تغییری است که مؤثر واقع شود. (اسپنسر جانسون، مؤلف کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد؟)

- مدیریت کردن تغییر، کار راحتی نیست. مستلزم تعهد، رهبری قوی و رغبت به کار کردن از طریق مقاومت است. افزون بر این، در پیدا کردن حس شوخ‌طبعی و یک راهکار مؤثر است. چه کسی تغییر را کشت؟ هر دوی این‌ها را فراهم می‌کند. (بتسی مایرز، مدیر اجرایی سابق مرکز رهبری عمومی هاروارد)

- یک داستان پلیسی ماهرانه و پر از بینش‌های عظیم. چه کسی تغییر را کشت؟ سریع خوانده می‌شود می‌توان آن را طی پروازی دو ساعته تمام کرد اما درس‌های آن مدت‌ها با شما می‌ماند. (جان آساراف، مؤلف کتاب پاسخ و کارشناس برجسته در کتاب راز)

کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مدیران و رهبران سازمان‌ها و صاحبان کسب‌وکارها را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

با کن بلانچارد بیشتر آشنا شویم:

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) نویسنده و سخنران حرفه‌ای حوزۀ موفقیت، در سال 1961 مدرک کارشناسی خود را در رشتۀ فلسفه دریافت کرد، در سال 1963 مدرک کارشناسی ارشدش را در رشتۀ جامعه‌شناسی از دانشگاه کولگیت و در سال 1967 از دانشگاه کورنل مدرک دکترا در رشتۀ آموزش و رهبری گرفت.

او از مهم‌ترین و برجسته‌ترین نویسندگان در زمینۀ مدیریت به شمار می‌آید و آثار بسیاری در این حوزه به چاپ رسانده است. بلانچارد مدیریت ارشد معنوی شرکت‌های بلانچارد که مجموعه‌ای بین‌المللی در حوزۀ مدیریت و مشاوره محسوب می‌شود را بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری در سال 1979 در سن دیگو تأسیس کرد.

از دیگر آثار او می‌توان به عذرخواهی یک دقیقه‌ای، کمک به مردم برای برنده شدن در کار، گفت‌وگو با مدیر یک دقیقه‌ای، چه کسی تغییر را کشت، شیوه نهنگ، رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ می‌خوانیم:

بازپرس مک‌نالی، دفترچه یادداشت سیاه کوچکش را بیرون آورد و به فهرستش نگاهی انداخت. تا کنون با کارولینا فرهنگ، چِیس تعهد و اسپنس حمایت مالی مصاحبه کرده بود. نفر بعدی فهرست، چستر از تیم رهبری تغییر بود.

مک‌نالی با توجه به پرونده‌های قبلی که بر روی آن‌ها کار کرده بود می‌دانست که تیم رهبری تغییر، یکی از اجزای اصلی برای گنجاندن تغییر در سازمان بود. اعضای این گروه، به دلیل اثرگذاری‌شان بر سازمان، انتخاب شده بودند. اغلب اوقات، اعضای تیم رهبری تغییر، از قدرت موقعیتی برخوردار بودند؛ به این معنا که عنوان یا موقعیت‌شان در سازمان باعث می‌شد که افراد به آن‌ها توجه کنند، اما همیشه این امر صدق نمی‌کرد. یک رهبر آگاه که در حال تشکیل یک تیم رهبری تغییر بود رهبران غیررسمی از کلیه‌ی سطوح سازمانی، افرادی با مهارت‌های فنی قوی، یا دارای مهارت‌های فردی در حوزه‌ای که قرار بود تغییر در آن ایجاد شود را به کار می‌گرفت. برای آنکه تغییر، موفق شود، لازم بود صداهای زیادی شنیده شوند.

هنگامی که کارآگاه مک‌نالی وارد اتاق شد، هیچ تردیدی نداشت که چه کسی پشت میزِ مقابل، درست در مکانی که تغییر مرده بود نشسته است. چستر از تیم رهبری تغییر، بسیار تنومند بود. دور بازویش، سه برابر اندازه‌ی یک مرد عادی بود. شانه‌هایش آنقدر پهن بودند که گردنش به سختی قابل مشاهده بود.

کارآگاه مک‌نالی با بیان نام و نام خانوادگی‌اش خود را معرفی کرد و آقای "تیم رهبری تغییر"، با مهربانی پاسخ داد. او افزود: "نگاه کنید، بیشتر محلی‌ها فقط مرا پیس صدا می‌زنند." او ماهیچه‌های سینه‌اش را سفت کرد، لبه‌های آستین پلیورش را مرتب کرد و گفت: "اگر دوست داشته باشید، می‌توانید مرا پیس صدا بزنید."

مک‌نالی یادش آمد که واقعاً بهتر است باشگاه رفتن را شروع کند، همان کاری که پارسال، هنگام سال نو تصمیم به انجام آن گرفته بود.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: صحنه‌ی جرم
فصل دوم: مظنونِ اول: فرهنگ
فصل سوم: مظنونِ دوم: تعهد
فصل چهارم: تأمل در مورد فرهنگ و تعهد
فصل پنجم: مظنونِ سوم: حمایت مالی
فصل ششم: مظنونِ چهارم: تیم رهبری تغییر
فصل هفتم: مظنونِ پنجم: ارتباطات
فصل هشتم: تأمل درباره‌ی حمایت مالی، تیم رهبری تغییر و ارتباطات
فصل نهم: مظنونِ ششم: فوریت
فصل دهم: تأمل درباره‌ی فوریت و چشم‌انداز
فصل یازدهم: مظنونِ هفتم: برنامه‌ریزی
فصل دوازدهم: مظنونِ هشتم: بودجه
فصل سیزدهم: چشم‌انداز مرگ
فصل چهاردهم: مظنونِ نهم: مربی
فصل پانزدهم: مظنونِ دهم: انگیزه
فصل شانزدهم: تأمل درباره‌ی برنامه‌ریزی، بودجه، مربی و انگیزه
فصل هفدهم: مظنونِ یازدهم: مدیریت عملکرد
فصل هجدهم: مظنونِ دوازدهم: مسئولیت‌پذیری
فصل نوزدهم: پلیس ویژه و ذینفعان
فصل بیستم: گزارش کالبدشکافی
فصل بیست‌ویکم: قاتل معرفی می‌شود: فقط مدعوین اجازه حضور دارند
فصل بیست‌ودوم: تغییر زنده می‌ماند!
فصل بیست‌وسوم: کمک به پیشرفت تغییر در سازمان‌تان
درباره‌ی نویسندگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چه کسی تغییر را کشت؟
نویسنده، ، ،
مترجمرحمت ربیع پور
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۳
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های تئوری سازمان، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ۶۰۰۰ ت ۵۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

برای دریافت کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.