معرفی و دانلود کتاب به سوی روشن ضمیری

عکس جلد کتاب به سوی روشن ضمیری
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب به سوی روشن ضمیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به سوی روشن ضمیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به سوی روشن ضمیری

مگر نه این‌که، خداوند روح خود را در کالبد بنده‌هایش دمیده است، مگر نه این‌که، کالبد همان جسم، احساس و فکر آدمی است و این‌ها چنان به هم وابسته و متأثر از یکدیگرند که گاه انسان را از اصل خویش، یعنی همان روح الهی دور می‌سازند. چنین است که در فرهنگ ما، رهاشدن هنر مردان بزرگ است.

 آنچه پیش رو دارید، مجموعه داستان‌هایی است که افکاری را خلق می‌کند که بر جسم، احساس و حتی گاهی اوقات بر روح اثر گذارده و کمک می‌کند تا بتوان با دیدن آیات شهودی به عالم غیب دست یافت.

مهم نیست که چه افکاری دارید، یا چه عقایدی بر زندگیتان حاکم است، مهم این است که این داستان‌ها از حقایق سخن می‌گویند و نویسنده توانسته است با یک جمع‌بندی مناسب از این روایات، دست شما را گرفته و به مدد شناختی درست از زندگی، به سوی دنیای ”روشن‌ضمیری“ هدایت کند.

کتاب حاضر ترجمه‌ای آزاد از کتاب (The Heart of the Enlightened) است که به گفته مؤلف کتابی از داستان تفکرات عبادی می‌باشد. این کتاب در مسیر ادامۀ راهی مردمی، از نقطه‌نظر نویسنده، جهت معراج انسان به سوی معنویت می‌باشد. تفکرات عبادی در قالب داستان، می‌تواند انسان را به سطحی بالاتر از خود ادراکی برساند که با گذر از ترس و توهمات، خود را، حقیقتاً، به عنوان یک فرد کاملاً آزاد و ماهر ببیند. د.ملّو از داستان به عنوان ابزاری بهره جسته تا خواننده توانایی رسیدن به خودشناسی و سپس هدایت به سرمنزل «روشن‌ضمیری» را داشته‌ باشد.

او دویست و پنجاه قصه و حکایت از فرهنگ ملل مختلف را به کار گرفته است و در این حکایت‌ها با تقسیم‌بندی دیدگاه‌های مختلف روحانی، مراحل رسیدن به «روشن‌ضمیری» را در هفت مرحله مطرح می‌کند که این هفت مرحله عبارت‌اند از: روحانیت، آموزش، صاحب‌اختیار، سرشت آدمی، رابطه، خدمت‌رسانی و روشن‌ضمیری.

این داستان‌ها قدرت آن را دارند تا موانع دفاعی ما را در هم شکسته و اجازه دهند که برای اولین بار آن چیزی را که همواره به آن نگاه می‌کنیم، ببینیم. در این داستان‌ها یک خواندن توأم با لذت تجربه می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

سخن مترجم
مقدمۀ نویسنده
روحانیت
آموزش
صاحب اختیار
سرشت آدمی
رابطه
خدمت‌رسانی
روشن ضمیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به سوی روشن ضمیری
نویسنده
مترجممنصوره پاره کار
ناشر چاپیانتشارات بین المللی الهدی
سال انتشار۱۳۸۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۹۰
زبانفارسی
شابک978-964-439-117-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به سوی روشن ضمیری

نوشین افشار
۱۳۹۵/۵/۴
سلام.. دوست من!این کتاب راحتمابخوان، روشنگری درهرسطراین کتاب احساس میشود. روحم رانوازش می‌دهد.... عالی است. متشکرم کتابراه من!سپاس
امیری
۱۳۹۶/۱۲/۳
سلام کتاب خوبیه، واقعا باید روی بعضی از داستان‌ها خیلی تمرکز کنی که این خودش قدرت فکر کردن رو بالا میبره.
سراج الدین نجما
۱۳۹۴/۱۱/۳۰
واقعاً اندیشه‌های این نویسنده گان این نسخه‌ها رادیکالی بودند وطرز تفکر شان ناب
مهرداد شکرابی
۱۳۹۵/۸/۲۳
6بسیار عالی.. همراه روزها و شبهای نا امیدی و یاس....
علیرضا همتی
۱۳۹۵/۱/۲
عالی و روشنگرانه
خسته نباشید و دستتون درد نکنه
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب به سوی روشن ضمیری

برای دریافت کتاب به سوی روشن ضمیری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.