معرفی و دانلود PDF کتاب یک سال در دنیای دایناسورها

عکس جلد کتاب یک سال در دنیای دایناسورها
قیمت:
۲۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یک سال در دنیای دایناسورها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک سال در دنیای دایناسورها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک سال در دنیای دایناسورها

کتاب یک سال در دنیای دایناسورها نوشته‌ی الیزابت هاورکرافت، همراه با تصاویری رنگی و جذاب سعی دارد کودکان را با زندگی موجوداتی آشنا کند که 150 میلیون سال پیش می‌زیسته‌اند. این اثر دوست داشتنی باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

موضوع کتاب یک سال در دنیای دایناسورها چیست؟

این کتاب داستان زندگی تعدادی از دایناسورها را در دوران ژوراسیک به تصویر می‌کشد. آیا رویای فرزند شما این است که به یک دانشمند دایناسور تبدیل شود؟ پس با خواندن این کتاب آرزوی کودک خود را برآورده کنید.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب یک سال در دنیای دایناسورها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. الیزابت هاورکرافت (Elizabeth Havercroft) داستان یک سال در دنیای دایناسورها (A year in the world of dinosaurs) را برای کودکان دبستانی که علاقه‌مند به دنیای حیوانات هستند، تالیف کرده است.

در بخشی از کتاب یک سال در دنیای دایناسورها می‌خوانیم:

فصل بارانی شروع شده است. رودخانه طغیان کرده. بعضی از خرندگان از دریا رسیده‌اند. سیل آن‌ها را به این منطقه آورده است. پلیساروس‌ها گردن‌های بلندشان را بیرون از آب برده‌اند. رپتایل‌ها برای شکار ماهی به درون آب شیرجه می‌زنند. دو تا از بچه دایناسورهای دیپلودوکوس در جزیره مشغول بازی هستند. دو کروکودیل هم به سمت آن‌ها شنا می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ماه آوریل: به دنیا آمدن دایناسورها
ماه ژوئن: حمله دایناسور تورووساروس
ماه آگوست: آتش گرفتن جنگل
ماه سپتامبر: سرزمین سوخته شده
ماه نوامبر: سیل‌ها
ماه دسامبر: فصل تولید مثل
ماه ژانویه: ساختن آشیانه
ماه مارس: مهاجرت کردن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک سال در دنیای دایناسورها
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۷
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک سال در دنیای دایناسورها

تیسا خجسته
۱۴۰۱/۶/۲۷
برای بچه‌هایی که از دایناسور نمی‌دانند بد نیست. من یک دختر ده ساله‌هستم. از سه سالگی دارم درباره‌ی دایناسورها تحقیق می‌کنم. ۲۶ صفحه دارد، در یک جا نوشته شده که استگوساروس با دم شلاقی‌اش از خود دفاع می‌کند، (استگو ساروس با دم شلاقی و با چهار تادامایزر از خود دفاع می‌کند.) این درست است.
در کتاب یک
ماه می‌آورد و چهار خط می‌نویسد و می‌گوید چه می‌بینی؟ از نظر من این کتاب کتاب خوبی نیست. 😤فقط برایش پول می‌دهید. حتی یک صفحه هم نیاورده تا شما ببینید خوب است یا بد. 😤 به نظر من برایش پول ندهید.
سید محمد مریدی
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
برای دوستداران دایناسورها و حتی غیر آن‌ها عالی است زیرا گذشته خانه خودمان یعنی زمین است این کتاب عالی است❤️
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب یک سال در دنیای دایناسورها

برای دریافت کتاب یک سال در دنیای دایناسورها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.