معرفی و دانلود PDF کتاب با عشق، از طرف مامان

عکس جلد کتاب با عشق، از طرف مامان
قیمت:
۲۴۸۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب با عشق، از طرف مامان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب با عشق، از طرف مامان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با عشق، از طرف مامان

کتاب با عشق، از طرف مامان نوشته‌ی جینت برادلی، داستان لطیف و زیبای بچه پنگوئنی را به تصویر می‌کشد که مادرش برای مدتی از او دور شده و این موضوع او را بسیار غمگین کرده است.

موضوع کتاب با عشق، از طرف مامان چیست؟

روزی مادر بچه پنگوئن که نامش کیپلینگ است با او خداحافظی کرده و می‌گوید خیلی زود پیش او برمی‌گردد. اما برای شام، موقع خواب و حتی صبح هم برنگشت. کیپلینگ خیلی غمگین بود به همین خاطر سنگ آرزوهایش را روی زمین چید و برای هر کدام از آن‌ها آرزو کرد که مادرش زودتر برگردد اما آرزویش برآورده نشد تا اینکه جعبه‌ای از طرف مادرش برای او رسید...

جینت برادلی (Jeanette Bradley) در داستان با عشق، از طرف مامان (Love, Mama) به زیبایی عشق میان فرزند و مادر و دلتنگی برای دوری از هم را به تصویر کشیده است. این قصه‌ی سرشار از احساس به کودکان می‌آموزد که دوری پدر و مادر، از عشق و علاقه‌ی آن‌ها به فرزنداشان کم نمی‌کند بلکه همیشه عشق و محبتشان در قلب بچه‌ها وجود دارد. کتاب حاضر با بیانی دلنشین و تصاویری دوست‌داشتنی، با اضطراب جدایی بین کودکان و والدین مقابله می‌کند.

کتاب با عشق، از طرف مامان مناسب چه کسانی است؟

این داستان دلچسب همراه با تصاویر زیبا برای کودکان سنین 3 تا 7 سال آموزنده و دوست‌داشتنی است.

در بخشی از کتاب با عشق، از طرف مامان می‌خوانیم:

جعبه از طرف مامان بود! برای کیپلینگ یک جعبه پُر از چیزهایی که دوست داشت فرستاده بود با یک قلب کاغذی که رویش نوشته بود: کیپلینگ عزیزم عشق من به تو در سرتاسر اقیانوس پهناور پخش شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب با عشق، از طرف مامان
نویسنده
مترجمشادی فرزین
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۷
زبانفارسی
شابک978-600-462-455-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب با عشق، از طرف مامان

Parvane Heydari
۱۴۰۰/۱۲/۱
بهترین کتابی بود که خوندم👍
آزاده نخستین
۱۴۰۰/۴/۱۷
دختر من خیل دوسش داشت. جالب بود
تکتم محمدپور
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
نپسندید جالب نبود
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب با عشق، از طرف مامان

برای دریافت کتاب با عشق، از طرف مامان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.