معرفی و دانلود PDF کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری

عکس جلد کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری

کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری نوشته‌ی زهره زاهدی، از سری کتاب‌های کانکت، داستانی کوتاه و بسیار دلنشین درباره‌ی راه و رسم زندگی و مهربانی کردن است.

مجموعه کتاب‌های کانکت، کتاب‌های کوچک و دو زبانه‌ای هستند که صفحات کم‌ برگ آن‌ها با تصاویر زیبا و خوش‌ کیفیتی تزئین شده است. این کتاب‌ها به زبانی ساده و بدون هر گونه ایهام و پیچیدگی، حاوی نکات ساده‌ی معنوی و اخلاقی هستند که ذهن شما را روزها و گاه سال‌ها درگیر معنای عمیق خود خواهند کرد و هر‌ بار که آن‌ها را مجدد می‌خوانید همان لذت بار اول را احساس می‌کنید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۸۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-964-8554-89-7
موضوع کتابکتاب‌های چند زبانه
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری

برای دریافت کتاب از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.