معرفی و دانلود کتاب و فراموشی کیمیاست

عکس جلد کتاب و فراموشی کیمیاست
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب و فراموشی کیمیاست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب و فراموشی کیمیاست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب و فراموشی کیمیاست

کتاب و فراموشی کیمیاست مجموعه تجربیات درونی نویسنده است که با قلمی روان به تصویر کشیده شده است. یگانه خرمندار در این اثر از درس‌هایی که زندگی به او آموخته حرف می‌زند. هر فصل کتاب به یکی از چالش‌های انسان می‌پردازد و می‌توانید با توجه به نیاز خود، یک یا چندین بخش از آن را مطالعه کنید.

کتاب و فراموشی کیمیاست مناسب چه کسانی است؟

اگر از مطالعه کتابی که نویسنده مستقیما با خوانده سخن می‌گوید لذت می‌برید و اهل مطالعه دلنوشته‌های زیبا و تاثیرگذار هستید، ما کتاب «و فراموشی کیمیاست» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب و فراموشی کیمیاست می‌خوانیم:

چه زیباست! اگر دیگران را بخشیدیم خودمان را به خاطر ظلم‌هایی که گاهی در حق خودمان کردیم ببخشیم. بیشتر محبت کنیم و کمتر انتظار داشته باشیم.

فراوان‌تر بخندیم و کمتر بر روی بدی‌ها متمرکز شویم. به بدی‌ها توجه نکنیم و آن‌ها را پرورش ندهیم. افکار ما بسیار قدرتمند و تاثیرگذار هستند بر روی زندگی‌ ما و این تاثیرات شگفت‌انگیز افکار ما بر زندگی‌مان بسیار تأثیرگذار هستند.

متن جالبی را خواندم که نظرم را جلب کرد:

مشکل بسیاری از ما انسان‌ها است که به همان اندازه که مورد تمسخر قرار می‌دهیم به همان اندازه از خوبی‌هایشان نمی‌گوییم همانقدر که اشتباه می‌کنیم فکر نمی‌کنیم همانقدر که عیب می‌بینیم برطرف نمی‌کنیم.

و همانقدر که کینه به دل می‌گیریم نمی‌بخشیم و محبت نمی‌کنیم و همانقدر که ویران می‌کنیم آباد نمی‌کنیم این را همیشه می‌گوییم که دیگران همیشه مقصرند ما هرگز خطا نمی‌کنیم.

همه ما به یکدیگر ظلم می‌کنیم چون هیچ وقت جبران نمی‌کنیم اگر جبران کنیم همه زخم‌هایی که ایجاد کردیم التیام می‌یابند. اگر وقتی دلی را ناخواسته می‌شکنیم بعد همان دل را به دست آوریم هیچ ضربه‌ای به هیچ فردی وارد نمی‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
سخن نویسنده
بخشش و کینه
دل شکستن (انسانیت)
رویا
گذشته
نگرش و طرز تفکر
امید و شکست
فرصت‌ها
مقایسه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب و فراموشی کیمیاست
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۴
زبانفارسی
شابک978-622-247-646-5
موضوع کتابکتاب‌های ادبیات پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۱۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب و فراموشی کیمیاست

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب و فراموشی کیمیاست

برای دریافت کتاب و فراموشی کیمیاست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.