معرفی و دانلود کتاب رئیس بدون لقب

عکس جلد کتاب رئیس بدون لقب
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رئیس بدون لقب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رئیس بدون لقب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رئیس بدون لقب

کتاب رئیس بدون لقب نوشته رابین شارما، روش‌های مدیریتی را در قالب داستان به شما ارائه می‌دهد و کمک می‌کند تا از نظر نوآوری، کارایی و مشتری‌مداری به سطح جدیدی برسید.

با استفاده از سیستم مدیریت و راهبردی که رابین شارما (Robin S Sharma) در این کتاب به شما آموزش می‌دهد، نتایج شگفتی را در کار خود تجربه خواهید کرد و به شما کمک می‌کند تا به سطح خوبی از مدیریت دست پیدا کنید. همچنین شما پیشرفت عمیقی را در زندگی شخصی خود لمس می‌کنید و راه حضور در عرصه جهانی را خواهید آموخت. در کتاب رئیس بدون لقب (The leader who had no title) شیوه‌های مدیریت در قالب داستان بیان شده است. قهرمان، بلیک دیویس، تامی مربی فراموش نشدنی او و چهار معلم فوق‌العاده‌ای که راه زندگی و کار او را دگرگون کردند همگی شخصیت‌هایی داستانی هستند. اما اعتباری که این سیستم آموزشی و مدیریتی برای موفقیت دارد به خاطر اصول، ابزارها و روش‌هایی است که ارائه می‌کند، آن‌ها کاملاً کاربردی‌اند و هزاران نفر را در نقاط گوناگون جهان برای موفقیت سازمان‌هایشان در تجارت و دیگر زمینه‌های کاری یاری رسانده است.

هر یک از شما با نبوغ و استعداد فراوان متولد می‌شوید اما متأسفانه تعداد زیادی بسیار معمولی زندگی می‌کنید. شارما باوری را برایتان فاش می‌کند که مانند زالو به شما می‌چسبد و دائم از شما تغذیه می‌کند. خیلی‌ها باور دارند که افراد خاص، استعدادی خاص دارند و خودشان افراد معمولی هستند و از این ویژگی یا ارتباط و رانت برخوردار نیستند. اما لازم است با خودتان روراست باشید. شما هم، می‌توانید کار خارق‌العاده‌ای بکنید و زندگی خود را سامان ببخشید. از همین امروز شروع کنید. این کتاب حاوی آموزش‌هایی قوی است که به مرور و با دقت همراه با ایجاد شوقی صادقانه در شما به یاری‌تان خواهد آمد.

کتاب رئیس بی‌لقب مانند یک گردش علمی و عملی است و این گردش سرشار از لذت، سرگرمی و هیجان خواهد بود. اصول و ابزارهایی که به دست می‌آورید به طور خودکار باعث خواهند شد تا در کارتان جهش کنید، شادی شما اوج بگیرد و استعدادهای خودتان را به طور کامل به صحنه زندگی وارد کنید.

نظرات افراد مشهور حوزه موفقیت درباره کتاب رئیس بدون لقب:

- کیت فرازی نویسنده کتاب پرفروش «هرگز تنها غذا نخور»: خواندن کتابی که در دست دارید، شما را با تغییری شگرف مواجه خواهد نمود، تغییری که باعث جهشی فوق‌العاده در کار و زندگی شما می‌شود.

- مارسی شیماف نویسنده کتاب پرفروش «خوشحالی بدون دلیل»: کتاب «رئیس بی لقب» کتابی تعیین‌کننده بوده و با خواندن آن برای یک زندگی شگفت‌انگیز تازه، آماده خواهید شد.

- جرج.ا. کاهون موسس مک دونالد در کانادا و روسیه: این کتاب ارزشمند به ما خواهد گفت که چگونه باید برتری خود را در هر کاری که انجام می‌دهیم نشان داده و توانایی‌های بالقوه را به ظهور برسانیم.

جملات برگزیده کتاب رئیس بدون لقب:

- هیچ کسی به موفقیتی فراتر از انتظار خود نخواهد رسید مگر این که با برخی از کارهای با ریسک بالا، شروع کند.
- بزرگ‌ترین هدیه ای که یک فرد موفق می‌تواند به دیگران بدهد راهنمایی نمودن آن‌هاست.
- اصلی‌ترین عاملی که افراد به واسطۀ آن، توان خویش را از دست می‌دهند این است که فکر می‌کنند قدرتی ندارند.
- درد موقتی است، شرمساریِ رها کردنِ کار، برای همیشه می‌ماند.
- مهم‌ترین بخش از فرمول مدیریت، چگونگی تعامل کردن با دیگران است.
- در صورتی بهترین چیزها را از دیگران دریافت می‌کنی که بهترین چیزهای خودت را به آن‌ها بدهی.
- اگر همه انسان‌ها از خودشان راضی بودند، دنیا اسطوره‌ای نداشت.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم:

رابین شارما نویسنده و سخنران انگیزشی در 18 مارس 1965 در کانادا متولد شد. او 11 کتاب در حوزه اصول مدیریت به چاپ رسانده و آثارش تاکنون در بیش از 60 کشور و 70 زبان مختلف منتشر شده است. شارما با نوشتن کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت شهرت بسیاری کسب کرد. این اثر در جهان، در فهرست کتاب‌های پرفروش قرار گرفته و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفته است. او چندین سال در حرفه وکالت فعالیت کرده و بنیان‌گذار مؤسسه بین‌المللی مدیریت شارماست.

در بخشی از کتاب رئیس بدون لقب می‌خوانیم:

همۀ کلماتی که جت می‌گفت، در هوا گرفتم! به نظر می‌رسید او مردی فرهیخته و خردمند باشد.

«ما در دنیای مادّی، برای بزرگ شدن دنبال عناوین، ماشین‌های پرسرعت و حساب‌های بانکی پُر پول هستیم. در حالی که در حقیقت کلّ چیزی که می‌خواهیم رو داریم. فضیلت و شادی که ما دنبالش می‌گردیم، در درون خودمون هست، ما در جای اشتباهی دنبالش می‌گردیم. در پست، موقعیت اجتماعی و چیزهایی مثل پُز دادن. اما بلیک، همۀ ما موقعی که حتی فکرش هم نمی‌تونیم بکنیم به قبرستان سر خواهیم زد! جاروکش خیابون در کنار مدیرعاملی دفن شده. عناوین و مدارک دانشگاهی در برخوردی که مرگ و طبیعت با شما می‌کنه خیلی فرقی نداره. چه حساب شما پر از پول باشه و یا این که خونتون دوبلکس بوده باشه. اون چیزی که دارای اهمیته اینه که چقدر شخصیت خود را پخته کردید و چه توانمندی‌هایی را به ظهور رسوندی. چقدر مدیریت پیدا کردی و چقدر تاثیر مثبت بر زندگی نزدیکانت داشتی. همۀ این تغییرات از درون خودت شروع می‌شه. این طوری می‌تونی با قلبی پُر از احساس نیکی و راستی سر بر خاک بذاری».

انگار انگیزه‌های من را برای مدیر شدن داشت کم‌رنگ می‌کرد. نتوانستم خودم را کنترل کنم: «این چه حرفاییه که می‌زنی، هدف من از مدیر بی‌عنوان شدن این بود که به طور غیرمستقیم هم که شده یه ماشین جدید بخرم، یه آپارتمان شیک، با بهترین وسایل. اما تو داری حرفای دیگه‌ای می‌زنی».

«بلیک عزیز، با همه احترامی که برات قائلم بهت می‌گم که تو به هیچ کدوم از چیزایی که الان گفتی نیازی نداری».

اصرار کردم دوباره: «چرا، دارم».

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: پیشرو و موفق بودن حق طبیعی شماست
فصل دوم: دیدار من با مربی راهنما
فصل سوم: خسارت سنگین معمولی بودن و پاداش دیدنی مهارت پیشرو و خاص بودن
فصل چهارم: نخستین گفتگوی مدیریتی: برای مدیر بودن حتماً نباید عنوان داشت
فصل پنجم: دومین گفتگوی مدیریتی: مدیران بزرگ از دل مشکلات و سختی‌ها بیرون می‌آیند
فصل ششم: سومین گفتگوی مدیریتی: هرچه ارتباطات شما عمیق‌تر، مدیریت شما قوی‌تر
فصل هفتم: چهارمین گفتگوی مدیریتی: برای مدیر بزرگ شدن، اول باید انسان بزرگی شوی
فصل هشتم: گام نهایی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رئیس بدون لقب
نویسنده
مترجمصابر سیدی
ناشر چاپیانتشارات ریواس
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات240
زبانفارسی
شابک978-600-8476-65-8
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رئیس بدون لقب

Fatemeh Seifi
۱۴۰۰/۴/۲۵
قسمتی از کتاب: 《 غذایی که میخوری، رفتار و برخورد ت رو تعیین میکنه. مدیریتت با رژیم غذاییت در ارتباطه. با تغذیه مناسب و تاکید بر روی گیاه خواری می‌تونی سطح بالاتری از سلامتی رو داشته باشی و قطعاً احساسات و روانت رو زنده نگه میداره. با کمتر خوردن میتونی لحظات زیباتری برای خودت رقم بزنی. سبک و سرحالی، احساس کسالت و افسردگی نمیکنی. در ضمن به کبدت فرصت میدی تا نفس بکشه. 》
هفت قانون مدیریت فردی:
۱. یادگیری⁉️
۲. بیان🎭
۳. تصویر سازی😇
۴. نوشتن روزانه✍
۵. هدف گذاری🎯
۶. تمرین ورزشی💪🏼
۷. تغدیه😋
مهسا 💖
۱۳۹۹/۱/۲۸
محشررررررر هر چی از این کتاب بگم کم گفتم... مث‌ی معجون بود پر از نکته‌های مفید و خوب.... خوشمزه بودنشم بخاطر داستانی بودنش😍پیشنهاد میکنم هر ادمی ک دنبال تغییر تو زندگیشه برای تبدیل شدن ب‌ی ادم فوق العاده حتما این کتابو بخونه و اینک سعی کنید تو 4روز یا دوروز بخونیدش ن اینک‌ی روزه تمومش کنید تا تو این مدت کامل تو ذهن و قلبتون اینهمه نکات مفید حک بشه👌
رضا قاسم زاده
۱۳۹۹/۲/۱
نقل قولی از کتاب: برای این که مدیر خوبی باشی لزوما نباید مقام و عنوان داشته باشی. فقط لازمه که یه انسان زنده و واقعی باشی. همین کافیه. عزیزی که داری نظراتو میخونی همین قسمت کتاب فکر کنم گواه خوبی باشه بر خوب بودن کتاب. پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونی. ترجمه و نثرش هم عالیه ممنون از کتابراه
بهاره فرهنگ
۱۴۰۱/۱۰/۲۳
بسیار عالی بود... لذت بردم.. مدتیه خسته شدم از شیوه زندگیم و بی‌هدف بودنم، تااینکه خوشبختانه امروز این کتاب رو دیدم و مطالعه کردم، بعد ازخوندن انرژی مضاعف بهم داده شد و تصمیم گرفتم زندگی تازه‌ای رو شروع کنم با هدفی که آرزویه دستیابیش رو دارم... به همه دوستان توصیه میکنم این کتاب و از دست ندن و تکونی به زندگیشون بدن... سپاسگذارم از گذاشتن این کتاب مفید،،، زنده و برقرار باشید
محمود افسردلیر
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
با سلام خدمت دوست عزیزی که نظرات رو می‌خونی تا ببینی کتاب رو بخری یا بخونی
اگر نگم که بهترین کتاب. باید بگم یکی از بهترین‌کتابها توی زمینه مدیریت. زندگی. و کلا تمامی مسایلی که روزانه باهاش سرو کار داریم. هست.
توی خوندن کتاب اصلا شک نکن.
حتما کتاب رو بخون. و بعدا یکی از افرادی میشی که میای مثل من اینجا نظر میدی و می‌گی شما هم بخونین 😁
محمدباقر سلمانی
۱۳۹۹/۴/۱۵
سلام به دوستان و کتابراه عزیز، این کتاب رو خوندم، بعضی از راه‌ها و روش‌هایی که در کتاب معرفی شده بود قبلاً در کار و زندگی استفاده می‌کردم و با خواندن این کتاب افق روشنی برای من محیا کرد.
پیشنهاد میدم بخونید و راه‌های پیشنهادی رو بکار ببرید و تاثیر آن‌ها را در کار و زندگی خودتون ببینید.
تشکر از کتابراه
طلا امینی
۱۴۰۱/۲/۱۴
واقعا توصیه میکنم بخونید بینهایت عالی
بخشی از کتاب: انسانهای معمولی در بهترین حالت، در شرایطی که در سطحی متوسط از زندگی اجتماعی به سرمیبرند می‌میرند، در حالی که مدیران واقعی وقتی میمیرند، تلاش و پیشرفت را تجربه کرده‌اند تا بهترین کارایی را داشته باشند و با بیشترین شتاب اوج گرفته‌اند.
Vahid Sadeghi
۱۳۹۹/۲/۲۵
کتاب‌های استاد رابین شارما همگی سفر زندگی هستند و هر کتاب ایشون به انسان آگاهی و خرد هدیه می‌دهد و پیشنهاد می‌کنم همه کتابهایی که آقای شارما نوشته‌اند را بارها مطالعه کنید از جناب صابری و انتشارات محترم و کتابراه از بابت قرار دادن این کتاب ارزشمند متشکرم
رضا میری
۱۴۰۲/۱/۲۰
با عرض سلام و ادب خدمت مدیریت و کارکنان محترم کتابراه و همچنین خوانندگان ارزشمند
این کتاب با نثر و ترجمه‌ای روان و گویا حاوی نکات بسیار ارزنده و کاربردی میباشد و می‌تواند روحیه تازه و تغییر نگرش مثبتی در خواننده ایجاد نماید.
سید صابر سیدی فضل اللهی
۱۴۰۲/۱/۹
در این اثر سعی شده از ترجمه تحت الفظی پرهیز شده و اصطلاحات و تمثیل‌های فارسی جایگزین شود که این مسئله باعث ایجاد شور و نشاط در خواننده میشود.
کتاب صوتی این کتاب اکنون در کتابراه منتشر شده است.
كتاب كتاب
۱۳۹۹/۵/۲۷
کتاب خوبیه
مدیر بی عنوان
مهم‌ترین موضوع که در این کتاب به اون پرداخته
که ما میتونیم بدون داشتن مقام و عنوان کارها رو به طرز صحیح انجام بدیم
باتشکر از کتابراه
Amirreza AliHemmati
۱۴۰۰/۵/۲۷
وقتی که داستان کتاب رو متوجه شدم و زبان راوی که قدرتمند و شیوا درباره روانشناسی موفقیت حرف زده بود اشتیاق خوندنم بیشتر شد و متوجه گذر زمان هم حتی نشدم
خسته نباشید میگم به مترجم
وحید توانگر
۱۴۰۰/۵/۲۰
من می‌تونم خدمت دوستان عرض کنم که یکی از بهترین کتابهایی که تاکنون توی عمرم خوندم با توجه به اینکه شارما نویسنده اعجوبه‌ای هست و در قالب داستان قشنگ‌ترین تفاسیر را به کار می‌بره
عبدالله صادقی
۱۳۹۹/۴/۱۴
واقعا پرمحتوا و روان، پیشنهاد میدم بخونیدش، اگه چند صفحه‌ی اولش بخونید عاشقش میشید، از اون کتاب‌هایی یه که حتما باید خونده بشه
ممنون از کتابراه
Rend taMar
۱۳۹۹/۴/۱۰
نیچه یجا می‌گه قدرت نویسندگیه من اونجاست ک دیگران مطلبی رو در ده صفحه بیان میکنن و من در چند جمله.
این کتاب ازهمون کتابهای دیگرانه.
شاید حرف خوبی هم داشته ولی باشه مورد پسند من نیست
مشاهده همه نظرات 54

راهنمای مطالعه کتاب رئیس بدون لقب

برای دریافت کتاب رئیس بدون لقب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.