معرفی و دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی

عکس جلد کتاب صوتی دنیای سوفی
قیمت:
137000 تومان - 14.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنیای سوفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنیای سوفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دنیای سوفی

کتاب صوتی دنیای سوفی نوشته‌ی یوستین گردر، یکی از پرفروش‌ترین و درخشان‌ترین کتاب‌های جهان است که با خلاقیتی شگفت‌انگیز، نکات مهمی که هر شخصی باید در مورد علم فلسفه بداند را با زبانی روان و گویا در قالب رمان شرح می‌دهد.

دنیای سوفی (Sophie's World) مجموعه‌ای از سخنان باارزش بزرگان و فیلسوفان مشهور جهان در 3 هزار سال گذشته و داستانی پیرامون تاریخ فلسفه‌ی تمام جهان است. یوستین گردر (Jostein Gaarder) نویسنده‌ی نروژی این کتاب برجسته در حقیقت معلمی پرکار بود که اغلب سال‌های عمرش را به تدریس درس فلسفه و تاریخ عقاید سپری کرد و همیشه در پی راهی برای انتقال آسان‌تر مفاهیم فلسفی به جوانان بود.

او سال‌های بسیاری از عمرش را در حال یافتن کتابی آسان و روان درباره‌ی فلسفه بود تا بتواند آن را به شاگردان خود بیاموزد، اما با وجود تعدد کتب فلسفی، نتوانست کتابی را پیدا کند که فلسفه را به صورت روان بیان کند. همین دغدغه موجب شد تا خودش نوشتن را شروع کند تا بتواند فلسفه را با ایجاد داستان‌های گیرایی که برای جوانان جذاب‌تر است، به شاگردانش آموزش دهد.

سوفی آموندسن، شخصیت اصلی این رمان جذاب، دختری شاد، خلاق، مهربان و پرانرژی است که فقط 15 سال سن دارد. ذهن او با دریافت نامه‌ای مملو از پرسش‌های مختلف فلسفی می‌شود که پاسخی برای آن‌ها وجود ندارد. متن نامه حاوی دو کلمه بود: «تو کیستی». اما داستان این نامه‌ها به همین راحتی به اتمام نرسید، چرا که مدتی بعد سوفی نامه‌ای طولانی‌تر از قبلی دریافت کرد که در آن نوشته بود: «جهان چگونه به وجود آمد!»

سوفی نماد بسیاری از نوجوانان جهان به شمار می‌آید که با ذهنی آشفته از پرسش‌های بی‌جواب از کیستی و چیستی خود روبه‌رو شده‌اند. داستان دنیای سوفی به طور کلی دنیای دختری با این ویژگی‌ها را روایت می‌کند. این رمان جذاب سعی دارد به سوالاتی که بشر در طول تاریخ همواره با آن‌ها درگیر بوده، پاسخ دهد.

یوستین گردر کیست؟

یوستین گردر استاد فلسفه و تاریخ عقاید در سال 1952 در نروژ به دنیا آمد. امروزه او نامى آشنا و معروف در جهان ادبیات و فلسفه‌ى غرب به حساب می‌آید. با آن که او پیش از این، آثار درخشانی مانند «راز بردبارى (1990)» را چاپ کرده که باعث شهرت او در وطنش نروژ شده، اما بیشتر نام‌آورى خود را در دنیا مدیون رمان دنیاى سوفى است که رمانی شگفت‌انگیز، ابتکارى و بى‌سابقه در ساده کردن و به صورت رمان درآوردن حکمت اروپا از آغاز پیدایش آن در دنیاى یونانى تا آخرین سال‌هاى قرن 20 است.

کتاب دنیای سوفی در حال حاضر به اغلب زبان‌هاى مختلف جهان ترجمه شده و میلیون‌ها نسخه‌ى آن به فروش رفته، بر اساس این رمان جذاب فیلمی نیز ساخته شده و با استقبال بسیاری روبه‌رو شده است؛ خصوصا در آلمان که سرزمین پیدایش و پرورش درخشان‌ترین مردان فلسفه‌ى مغرب زمین در دنیاى پس از یونانى و رومى به شمار می‌آید و نیز در فرانسه که سرزمین بحث و جدل‌هاى دائمى و روشنفکرانه است. از دیگر آثار وی می‌توان به مرد غیرقابل اعتماد، قصری در پیرینه، دنیای انا و... اشاره کرد.

جملاتی برگزیده از کتاب صوتی دنیای سوفی:

- احساس زنده بودن، بدون فکر کردن به ‏‌این‏که روزى مرگ در خواهد رسید غیرممکن است!
- به زمین وفادار باش؛ به آن کس که زندگى بهترى در آن جهان به تو وعده مى‌دهد، گوش فرامدار.
- چه قدر غم‌انگیز است که مردم طوری بار می‌آیند که به چیزی شگفت‌انگیز چون زندگی عادت می‌کنند.
- هرچه می‌بینی بخشی از جهان پیرامون توست، اما نحوه دیدنت بستگی دارد به عینکی که به چشم می‌زنی.
- ارسطو می‌پرسد: چگونه باید زیست؟ خوب زیستن مستلزم چیست؟ و پاسخ می‌دهد: انسان فقط در صورتی می‌تواند خوشبخت شود که همه توانایی و شایستگی خود را به کار اندازد.
- زن باید احترام خود را به‌دست آورد، یعنى آن را تسخیر کند. باید هویت خود را با مرد پیوند ندهد. زیرا تنها مرد نیست که بر زن ستم روا مى‌دارد؛ خود زن نیز با تقبل نکردن مسئولیت زندگى شخص خودش، بر خود ستم مى‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی دنیای سوفی می‌شنویم:

- بنابراین همان‌طور که می‌بینی نمی‌شود با عقل ثابت کرد فلان کار صحیح است یا نه، رفتار مسئولانه در واقع این است که بتوانیم احساسات خود را برای خوشبختی و آرامش مردم تقویت کنیم. هیوم می‌گوید: «اگر کسی بخواهد دنیا را نابود کند تا مثلا انگشتش خراش نبیند کار چندان نامعقولانه‌ای انجام نداده است.»

- چه حرف ترسناکی.

- یا در این مورد که نازی‌ها میلیون‌ها یهودی را قتل عام کردند، آیا نقصی در عقل آن‌ها وجود داشت یا از نظر عاطفی مشکل داشتند؟

- بدون شک از نظر احساسات کمبودهایی داشته‌اند.

- خیلی از این نازی‌ها آدم‌های باهوشی بوده‌اند و در پشت این تصمیمات سنگدلانه‌شان، حسابگری‌هایی نهفته است. بعد از پایان جنگ خیلی از این نازی‌ها به سختی مجازات شدند اما نه به خاطر نامعقول بودن بلکه به دلیل سنگدلی بیش از حدشان. گاهی اوقات افراد ناقص به خاطر ارتکاب به جنایت محکوم نمی‌شوند چرا که در لحظه‌ی انجام جنایت عاقل نبوده‌اند اما هرگز کسی که جرمی را از روی سنگدلی انجام داده باشد تبرئه نمی‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
16 دقیقه
فصل اول: باغ عدن
23 دقیقه
فصل دوم: کلاه بلند شعبده بازی
13 دقیقه
فصل سوم: اساطیر
25 دقیقه
فصل چهارم: فیلسوف‌های طبیعی
15 دقیقه
فصل پنجم: دموکریتوس
19 دقیقه
فصل ششم: سرنوشت
28 دقیقه
فصل هفتم: سقراط
10 دقیقه
فصل هشتم: آتن
22 دقیقه
فصل نهم: افلاطون
20 دقیقه
فصل دهم: کلبه‌ی سرگرد
33 دقیقه
فصل یازدهم: ارسطو
34 دقیقه
فصل دوازدهم: یونان‌گرایی
19 دقیقه
فصل سیزدهم: کارت پستال‌ها
26 دقیقه
فصل چهاردهم: دو فرهنگ
48 دقیقه
فصل پانزدهم: قرون وسطی
66 دقیقه
فصل شانزدهم: رنسانس
42 دقیقه
فصل هفدهم: عصر باروک
38 دقیقه
فصل هجدهم: دکارت
28 دقیقه
فصل نوزدهم: اسپینوزا
29 دقیقه
فصل بیستم: جان لاک
39 دقیقه
فصل بیست و یکم: دیوید هیوم
14 دقیقه
فصل بیست و دوم: بارکلی
35 دقیقه
فصل بیست و سوم: برکلی
49 دقیقه
فصل بیست و چهارم: عصر روشنگری
55 دقیقه
فصل بیست و پنجم: کانت
51 دقیقه
فصل بیست و ششم: رمانتیسم
33 دقیقه
فصل ببیست و هفتم: هگل
38 دقیقه
فصل بیست و هشتم: کی‌یر کگارد
47 دقیقه
فصل بیست و نهم: مارکس
69 دقیقه
فصل سی‌ام: داروین
49 دقیقه
فصل سی و یکم: فروید
62 دقیقه
فصل سی و دوم: دوران خودمان
35 دقیقه
فصل سی و سوم: مهمانی توی باغ
49 دقیقه
فصل سی و چهارم: هم‌نوایی
25 دقیقه
فصل سی و پنجم: انفجار بزرگ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دنیای سوفی
نویسنده
مترجممهدی مهدی لو
راویسارا فیض
ناشر چاپیانتشارات یوبان
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۰ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب صوتی نوجوان
قیمت نسخه صوتی
137000 ت - 14.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دنیای سوفی

محمدرضا جباری
۱۳۹۹/۲/۳
با سلام خدمت عوامل کتابراه و تشکر از کیفیت خوب این مجموعه به نظر من این کتاب جدا از متنی که بسیار ماهرانه چند خط داستانی را مانند یک فیلم نامه جذاب طی می‌کند و همین باعث جذابیت دو چندان آن میشود، تلاشی است برای تفهیم یا بهتر بگویم القای جهانبینی مبتنی بر جهان‌های موازی که به کررات در فیلمهای مثال و هالیوودی آغاز، آواتار، میان ستاره‌ای و.... که می‌خواهند اصل آخرت جهان پس از مرگ و وجود نظام پاداش و جزا رو انکار کنند که البته به مدد فلاسفه بزرگشون و اینکه تمایلات شهوانی بشر در اکثر مواقع بر نفس انسان غلبه داره و به اصطلاح خودمون نقد رو بچسب تا حدودی موفق هم بودن و بشر رو به سمت مادی گرایی و اشرافی گری و نهایتا ترسیم جهانی مبتنی بر قانون جنگل (هابز) نموده‌اند که در اینجا لازم است ما بر اساس فلسفه شرق و فلسفه ملاصدرا که بسیار پربار هم هست بتوانیم انسان را در جایگاه متعالی خود به مردم جهان و آیندگان معرفی کرده و در جایگاه اشرف مخلوقات معرفی نماییم. در کل برای آشنایی با فلسفه غرب بهترین کتاب برای شروع هستش
Ali Akbari
۱۴۰۱/۶/۲۵
این کتاب در مورد تاریخچه فلسفه است که خیلی ساده اونو بیان میکنه و‌از نظریه‌های اولیه در مورد فلسفه حرف میزنه تا دنیای امروز، بنظرم این کتاب نه تنها برای نوجوون هاست بلکه برای هرکسی خوبه، کسی که هیچ اطلاعاتی از فلسفه نداره براحتی میتونه از این کتاب شروع کنه و اطلاعات خیلی خیلی خوبی بدست بیاره. کتاب صداگذاری بنظرم عالیه از صداهای خیلی خوبی برای شخصیت‌های مختلف استفاده شده بود و موسیقی هم خوب بود بطریقی که شما کامل در محیط کتاب غرق میشی و فکر میکنی دقیقا توی همون لحظه هستی، نویسنده کتاب خیلی باهوش بوده و در وسط بیان تاریخچه شخصیت‌های داستان‌هایی که در همون مورد یودن رو وارد میکنه مثلا یهو دختر کبریت فروش وارد میشه چون نویسنده‌اش سوسیالیسم بوده و الان داره در مورد همون سوسیالیسم صحبت میشه، و اخرای کتاب خیلی غیرمستقیم میخواد بگه شاید جن و پری و این چیزایی که در توهم ما هستن وجود داشته باشن، در صورتی که مستقیم اونارو تایید نمیکنه همونطور که در طول داستان بارها گفت، یه فیلسوف واقعی نه تایید میکنه نه تکذیب میکنه وقتی چیزی رو نمیدونه، هرچند مسائل فضایی رو کامل تکذیب کرد با اون داستانی که گفت هیچکس هیچ مدرکی رو نیاورد و تحویل نداد، جالب بود یه کتاب دنیای سوفی هم به سوفی داد که فراموشش کرد و توی اون کتاب در مورد ربات‌ها داشت حرف میزد و شروع دنیای رباتیک شاید ازاد گذاشت تا خواننده یا شنونده در مورد اون بحث کنه، البته بایدم گفت این کتاب بیشتر در مورد فلاسفه غرب هست و هیچی از فلاسفه ما توش نیست شایدم چون ما کارامونو مدرکی نکردیم، ولی خب فقط در مورد فلسفه غرب و پیشرفتش تا کنونه، کتاب بسیار بسیار خوبیه و‌برای کسی که به فلسفه علاقه داره بشدت توصیه میشه، و در واقع بنظرم برای همه واجبه
مهسامحمدی
۱۴۰۱/۱۱/۲۸
دنیای سوفی، کتاب بسیار آموزنده‌ای هست.
اینکه به زبان بسیار ساده و در دنیای کودکانه فلسفه رو بیان میکنه به جذابیت و محبوبیت این کتاب خیلی اضافه کرده.
تاریخچه‌ فلسفه رو به قدری منظم به رشته تحریردرآورده که خواننده میتونه همه چیز رو به راحتی درک کنه.
داستان در مورد دختری نوجوان هست که به فلسفه و
علاقمند هست استادی ناشناس توسط نامه و بعد فیلم و قرارهای حضوری فلسفه رو به زبان ساده از پیدایش اون توضیح میده و از همه مهمتر بهش یاد میده چطور فکر کنه و ما هم با خوندن این کتاب یاد میگیریم.
اگر به فلسفه علاقمند هستین ولی دانش فلسفی ندارین و کتابهای دیگه براتون سنگین بوده یا خسته کننده، این کتاب بسیار براتون مفیده چون در عین آموزندگی اصلا خسته کننده نیست.
و در آخر ممنون از صدا و گویش زیبای خانم فیض که لذت شنیدن کتاب رو چند برابر میکنه.
مجتبی برنامه
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
کتاب فوق العادس هم محتوا هم سبک داستانش. من نسخه چاپیشو خوندم توی خدمت خیلی خووووب بود حتما پیشنهاد میکنم
مهدی بیطرف
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
خارج از مهارت نویسنده در نوشتن این رمان و کیفیت و سطح علمی کتاب؛ و خارج از ترجمه خوب آن؛ گوینده او واقعا عالی بود؛ یعنی واقعا این خانوم سارا فیض؛ ما را به فیض رساند؛ گوینده به زیبایی توانست مکس‌ها؛ تأمل‌ها؛ حالت صدا و حتی روحیه آن دختر کوچک را به خوبی نشان داده و با صدای ملایم و ظریفش توانست گوش به دادن این کتاب صوتی را برای چندین ساعت به خستگی ناپذیر بودن تبدیل کند... بیشتر از نویسنده و مترجم؛ از گوینده تشکر میکنم و با این که متن کتاب‌ها برایم ملاک است اما اگر اثر‌های دیگر گویندگی از ایشان ببینم حتما رجوع میکنم...
سجادعسگری
۱۴۰۱/۱۲/۲۴
این کتاب کاملا مرتبط با فلسفه و الاهیات هستش پس اگر به این دو مقوله علاقه‌ای ندارید پس این کتاب مناسبی براتون نیست. این کتاب تا حدودی گزیده‌ای از سخنان و نقطه نظرهای بزرگان فلسفه هستش بجز توضیح نظریه‌ها حامل داستان دیگه‌ای نیست. بعضی از نظریات فلسفه دان‌ها فقط به درد دنیای هالیوود میخوره که باهاش و فیلم بسازن مردم رو سرگرم کنن کارایی دیگه‌ای رو نداره. ما انسانیم ما در دنیای تخیلات زندگی نمیکنیم. ما در خواب و رویا نیستیم. ما در جایی دیگر بیدار نخاهیم شد. ما هم مثل بقیه جانداران زندگی میکنیم و میمیریم و انسانها و جانداران دیگه جایگزین ما میشن ب همین سادگی. تخیلات مذهب و برخی فلسفه دان‌ها فقط برای سرگرمی مناسبه. تمام.
آ ت
۱۴۰۰/۱/۷
ببینین این کتاب فوق‌العاده است دقیقا میره به سوالاتی که پاسخی برایشان نداشتیم و توی خودمان می‌ریختیم تلنگور می‌زنه اما کمی کتاب سنگینی است شاید شده باشه من هر قسمت را 5 بار گوش کنم تا به مفهومش دست پیدا کنم من 12 سالمه فکر کنم شاید هنوز هم کمی این داستان برام زود باشه اما ازش لذت می‌برم برای همین و به کسانی که 12 سال به پایین هستن توصیه میکنم کمی صبر کنند چون حوصله شان سر چون متوجه‌ نمی‌شون اما به کسانی که 12 سال به بالا هستن بد جوری توصیه می‌کنم ببینن راه زندگی آدم را تغییر می‌دهد افکار آدم را باز می‌کند
زهرا محسن زاده
۱۴۰۲/۸/۲۶
باسلام
کتاب کسل کننده و ملال آوری بود برای من.
دوست داشتم با الفبای فلسفه آشنا بشم اما نه اینجور که روند آموزش فلسفه با تخیلات و داستان پردازی راجع به سوفی باشد.
رفتارهای سرهنگ، پیغام‌هایی که میفرستاد، نحوه سورپرایز هیلده داستان را به شدت تخیلی کرده بود. کمااینکه نویسنده از داستان پردازی راجع
به شخصیت‌ها در جهت توضیح فلسفه استفاده کرده بود اما واقعا ضرورتی نداشت.
راوی بسیار مسلط بود اما وقتی از زبان آلبرتو صحبت میکرد و صداشو کلفت میکرد خیلی آزاردهنده بود.
البته کسانی که داستان‌های تخیلی دوست دارند شاید این کتاب را بپسندند اما من که از زیاده گویی و داستان‌های پر شاخ و برگ فراری‌ام داستان جالبی نبود
Rouzbeh Ashkan
۱۳۹۹/۶/۲۸
من رو یاد انیمیشنهای جدید انداخت، کارتونهایی که پیامهاشون برای بزرگترها ملموس تر از بچه هاس ولی در عین حال تأثیر خودشون رو در ناخودآگاه کودکان هم می‌گذارن. نمی دونم این عقب افتادگی ما از دنیای مدرنه که باعث چنین خاصیتی میشه یا برای جهان اولی‌ها هم همینطوره. احساس می‌کنم سیر بشر داره از سرعت نور هم پیشی می‌گیره. کتابی بسیار مفید و پر مطلب راجع به تاریخ فلاسفه و نظراتشون به زبان ساده، حتما توصیه می‌کنم. (شخصا نیاز به شنیدن بار دوم رو حس می‌کنم، البته اگر کتابهای دیگه این مجال رو نگیرن)
پریناز
۱۴۰۲/۶/۱۷
کتاب درباره روند شکل گیری فلسفه صحبت کرده بود و در کنارش ما همراه با دختر داستان این روند رو طی میکردیم. ۱_بخش‌هایی از این کتاب که من رو واقعا جذب کرد هیجان انگیز بودن داستان دختر بود که درابتدا بسیار مبهم بیان شده لود و خواننده رو کنجکاو میکرد تا ادامه داستان رو بخونه و همین مانع از حوصله سر بر هم بودن کتاب شده بود۲_اگر شما مثل من به کتاب‌های فلسفی علاقه مندید و دوست دارید که فلسفه رو به زبان ساده و روان یاد بگیرید پیشنهادم اینه که حتما این کتاب رو بخونید و در نهایت از تیم گویندگان تشکر میکنم چون واقعا ارتباط گرفتم
معصومه مولایی
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
با سلام کتاب فلسفی خوبی بود خلاصه‌ای از زندگی و عقاید فیلسوفان را بیان میکنه و کنار تاریخ فلاسفه یک قصه جانبی هم داشت مطالب آن سخت بود ولی بخاطر رمانی که داشت تونستم کتاب را تمام کنم ولی کسی که با تاریخ و فلسفه آشنایی نداره بهتره این کتاب را انتخاب نکنه
عجیبه چند روز از مطالعه کتاب میگذره این نظر
را بعد از چند روز می‌نویسم
دنیا را با چشم دیگر می‌بینم عجیبه هر چیزی که می‌بینم یا می‌شنوم را تفسیر می‌کنم حس خوبیه شبیه بیدار شدن از یک خواب عمیق را داره
پیشنهاد می‌کنم حتما این کتاب را بخوانید با اینکه سخت بود ولی چیز‌های خوبی داره
Par
۱۴۰۲/۱۰/۲۳
من اصلا حوصله‌ی اینجور رمان‌های همه چی و هیچی رو ندارم فلسفه غرب با یک داستان کوتاه از دختری که خودش نمیدونه با خودش چند چنده اصلا اسم مناسبی برای این کتاب انتخاب نشده بود نوجوان‌ها میخوان از شنیدن رمان لذت ببرند من که بزرگسال هستم اصلا با این کتاب ارتباط برقرار نکردم اگر بخواهیم فلسفه بشنویم خوب و میریم سر وقت یک کتاب با مضمون نام خودش نه دنیای سوفی که اصلا دنیای سوفی نبود یک کلاس تفهیم فلسفه غرب بود نمیدونم چرا این اسم رو براش انتخاب کردن بهتر بود می‌گذاشتند فلسفه و سوفی. تنها نکته مثبت گوینده ش بود
نرگس دیلمی
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
کتاب خیلی خوبیه البته برای کسی که واقعا به فلسفه علاقه داشته باشه. من از روی کامنتای مثبت و تعریفایی که قبلا شنیده بودم خریدمش. الان تا فصل ۲۰ گوش کردم. ولی پشیمونم، شاید ادامه ندم. چون کتاب داره در مورد نگرش فلاسفه از گذشته تا امروز حرف میزنه. مثلا ۴ صفحه در مورد ارسطو صحبت کرده بعدهم فیلسوف بعدی تا آخر. این طور موضوعات که خیلی تخصصیه یا باید خیلی خوب و جامع مطالعه بشه یا اصلا نشه. ممکنه آدم رو گمراه کنه. به هر صورت ممنون از کتابراه. صدا گزاری و ترجمه بسیار عالی بود
مریم مهدی
۱۴۰۱/۵/۲۳
من اینو نصفه گذاشتم تا زمانی که خییییلی وقت اضافی داشتم دوباره برم سراغش. حقیقتش برام کسالت بار شد، عین کتابهای درسی بود، سریع و سطحی از مباحث عبور می‌کرد، جوری که فکر میکردم هیچی برام جا نمیفته و هفته دیگه همش یادم رفته.
خلاصه به نظرم اگر می‌خواین واقعا چیزی از این مکاتب فلسفی و جهان بینی شون و
یادتون بمونه موقع گوش دادن کتاب حتما دفتر قلم لازم دارین، به درد گوش دادن و کار روزمره انجام دادن نمی‌خوره.
اجرای گوینده عالی بود
علی بختیاری پویا
۱۴۰۱/۱/۱۱
سوفی با صوفی متفاوت است
اینجا منظور از سوفی دخترکی در نقش اصلی که با پرسش‌هایی از طریق نامه‌های ناشناس در صندوق پستی قرار میگرد و سوالی همانطور که برای سوفی ایجاد میکند برای خواننده نیز ایجاد میکند
مانند: ((من کیستم؟))
و مثل کتاب لطفا گوسفند نباشید نظرات بزرگانی با این تفاوت که صرفا نظرات غرب
فیلسوف‌های مثل دکارت ارسطو سقراط و…
کتابی بسیار عالی برای فهم بهتر خواننده از فلسفه،
قطعا کتابیست که ارزش خواندن دارد
مشاهده همه نظرات 523

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دنیای سوفی

برای دریافت کتاب صوتی دنیای سوفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.