معرفی و دانلود PDF کتاب طوطی‌ها

عکس جلد کتاب طوطی‌ها
قیمت:
۴۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب طوطی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب طوطی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طوطی‌ها

کتاب طوطی‌ها نوشته جان بانت وکسو از مجموعه حیات‌وحش به تنوع شگفت‌انگیز طوطی‌ها که رنگین کمانی از رنگ‌ها را به دنیای حیوانات می‌افزاید پرداخته است. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

بهترین سخنگو‌ها، لانه‌های تو در توی غیر منتظره، از خود گذشتگی برای جفت‌هایشان از جمله عناوین جالب و هیجان انگیز این کتاب برای کودکان گروه سنی ج است.

تعداد کمی از طوطی‌ها پرهایی به رنگ قهوه‌ای کمرنگ یا متمایل به زرد دارند. اما بیشتر آن ها با رنگ‌های روشن قرمز، سبز، زرد و آبی پوشیده شده‌اند. بیش از 300 گونه‌ی مختلف طوطی وجود دارند.

طوطی‌ها به چند دلیل آشکار، پیش مردم بسیار محبوبند. اول اینکه، آنها زیبا هستند. بسیاری از گونه‌های طوطی‌ها، از سر تا دم، پوشیده از پرهای رنگی درخشان هستند و بیشتر آنها زینت‌های دیگر دارند. مثلا تاج‌هایی که به زیبایی آن‌ها می‌افزاید. در جهان، تنها گروه‌های اندکی از پرنده‌های دیگر وجود دارند که می‌توانند در شکوه و زیبایی، همتای طوطی‌ها باشند. همچنین توانایی برخی از طوطی‌ها برای صحبت کردن، مردم را تحت تأثیر قرار داده و آنها را مجذوب خود می‌کند. در برخی موارد، این توانایی واقعاً مبهوت کننده است. برای مثال، طوطی خاکستری آفریقایی می‌تواند به تقلید از مردان، زنان، کودکان و حیوانات، صحبت کند.

طوطی‌هایی وجود داشته‌اند که می‌توانستند سخنرانی‌ها را از بر بخوانند یا سلسله کاملی از طنزها را بگویند. گاهی اوقات، طوطی‌ها به قدری می‌توانند در بیان کلمات و عبارت‌ها خوب باشند که ما تقریباً متقاعد شویم که آنها معنی آنچه را می‌گویند، می‌دانند. اما، البته آنها در واقع هیچ یک از آن کلمات را درک نمی‌کنند. آنها فقط «تقلیدگران » خوبی هستند، که استعدادی عالی برای تقلید صداهایی که می‌شنوند، دارند. اینکه آیا همه‌ی آنها در این توانایی یکسان هستند، یک معما است. به نظر می‌رسد طوطی‌های وحشی در جنگل‌ها، صدای پرنده‌ها و حیوانات دیگر را تقلید نمی‌کنند. در میان طوطی‌های اسیر شده، طوطی خاکستری آفریقایی، بهترین سخنگو است....

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب طوطی‌ها
نویسنده
مترجممهدی رضایی
ناشر چاپیانتشارات گنجینه دانش نوین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۱
زبانفارسی
شابک978-600-7288-65-8
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب طوطی‌ها

سیتا روستا
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
اصلا خوب نبود خیلی کلی و پراکنده صحبت شده بود و اصلا شبیه کتاب نبود. کلا چند صفحه بود که خیلی کم و کلی گویی بود
امیر مهدی حسین نژاد
۱۳۹۸/۸/۱۳
کتاب خوبی اما اشکالات ریزی هم داشتی که به طوطی‌های برزیلی میگفت مرغ عشق و نام بعضی طوطی را اشتباه میگفت و اشتباه توضیح میداد
محسن احمدی
۱۴۰۰/۱/۲۹
عالی بودکیفیت عکسها خیلی خوب بود تنوع داشت مطالب هم خوب بود
محمد پارسا قندهاری
۱۴۰۰/۵/۲۶
کتاب خوبی بود ولی کوتاه بود
محمد امین حاجعلی
۱۳۹۹/۱۲/۵
ممنون از سازنده عالللللییییی عالیییبییی
Parnia Akbari
۱۳۹۹/۴/۷
عااالیییی من پیش طوطیم نشستم و خوندم
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب طوطی‌ها

برای دریافت کتاب طوطی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.