نظرات کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
پگاه مرادی
۱۳۹۹/۸/۲۲
بااینکه موفق نشدم جلداول روطالعه کنم اماجلددوم هم بسیارآموزنده وعالی هست هنوزتموم نشده کتاب تااینجاک دارم میخونم خیلی جذبش شدم ازنویسندش خیلی ممنونم تازه پدربزرگم روازدست دادم خیلی دوست داشتم بدونم چ اتفاقی می‌افته بعدازمرگ باخوندن این کتاب واقعامیفهمی ک فقط بایدمهربان بود.
کوشا عابدینی نسب
۱۳۹۷/۱۱/۲
با سلام: از آنجایی که جلد دوم بیشتر به شرح تجربه افراد پرداخته بود برایم جذاب تر بود. ما شرقی‌ها به دلیل اعتقاد به خدا و روز بازپسین خیلی نیازی به دلیل پردازی و اثبات جهان پس از مرگ نداریم. به هرحال تلاش نویسنده برای متقاعد کردن جهان ماشینی و مادی غرب ستودنی است.
Atena MP
۱۳۹۹/۳/۳۰
در این کتاب معرفی ظرفیت‌های کشف نشده‌ی انسان و اینکه چقدر میتونه دیدگاه ما به مرگ روی چگونگی زندگی ما تاثیر بذاره واقعا جذابه، بعد خوندنش میفهمیم واقعا خیلی چیزا ارزش اهمیت دادن نداره و مهربانی، صلح و عشق از همه چی مهمتره.
کاربر Gh
۱۳۹۶/۷/۳۰
پیشنهاد می‌کنم کسانی که عزیزترین فرد زندگیشون رو از دست دادن و به این خاطر شرایط روحی خیلی بدی دارن حتما این دو جلد کتاب رو مطالعه کنن. امید مجدد به دیدار عزیز از دست رفته با خواندن این کتاب اتفاق می‌افتد.
فرحناز فطوره چی
۱۳۹۹/۹/۹
من معلم بازنشسته هستم، خواندن این کتاب رو به همه توصیه می‌کنم، خیلی خوبه دیدگاه انسان رو نسبت به خیلی مسایل تغییر میده، در ضمن ترغیب به شنیدن سخنان دکتر میر باقری در باره معاد رو نیز از ایران صدابسیار موثر می‌دانم
Ali Kary
۱۳۹۹/۶/۲۱
این کتاب رو همراه دو کتاب سفر روح دکتر مایکل نیوتون بخونید تا جهان بینی تون کلا عوض بشه و درک واقعی از هدف خلقت و زندگی انسان رو پیدا کنید. بهشت و جهنم وجود نداره. همه‌ی آدما باید به تکامل مثبت روحی به هر نحوی برسن.
مازیار جهانپور
۱۳۹۷/۱/۲۴
پدر من به تازدگی دار فانی را وداع گفتند. با خواندن این کتاب واقعا تسلی خاطر خاصی را پیدا کردم. به نظر من همه باید این کتاب را مطالعه نمایند. این کتاب دو جلد دارد.
f y
۱۳۹۹/۱۰/۲
این کتاب برای افرادی که به تازگی عزیزی رو از دست دادند و نگرانش هستند خیلی کتاب خوب و آرامش بخشی هست. بعلاوه به افراد زنده هم کمک میکنه تا ترسشون در مورد مرگ کم بشه و مرگ رو یه رویداد وحشتناک تلقی نکند.
Pesar Khoshmazeh
۱۳۹۸/۸/۱۷
بسیار کتاب قشنگ و جالبیه ولی الان بعد از مدتها فهمیدم اسرار مرگ چیزی فراتر از این حرفهاس ولی با این حال این کتاب می‌تونه نظر و شاید ترس آدم رو در مورد مرگ عوض کنه و توصیه میکنم حتما مطالعه کنید 😊
Elham Shadmani
۱۳۹۷/۷/۴
عالی و بسیار مفید بود. خوشحالم که غربی‌ها با تحقیق و پژوهش به اصل مهم زندگی پس از مرگ رسیدن که باعث تقویت ایمان ما به خدا و جهان اخرت میشه. از مدیران کتابراه بی‌نهایت سپاسگزارم. برنامه عالی و بی‌نظیریه.
علی ایمانی نسب
۱۳۹۵/۷/۲۰
جناب دکتر قاسمیان همه کتابهاشون عالیست! جالبه برام که نظر دهندگان بیشتر خانم‌اند. گویا خانمها به خاطر لطافت روحیشون بیشتر سمت این مقوله کشیده میشن. ایمانی نسب
فاطمه جانی پور
۱۳۹۸/۵/۱۱
عالی بود برای من ک دختر کوچولومو به تازگی از دست دادم و اینکه فکر می‌کردم شاید من گناهکار باشم و نتونم اونو ببینم واقعا امیدوار کننده بود
محمد عرفان معادی خواه
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
خیلی دوستش داشتم، بیشتر از هر کتاب دیگه‌ای دوستش داشتم واقعا کتاب مفیدی بود برام، و از خدا خیلی ممنونم به خاطر اینکه این کتاب رو بهم هدیه داد💖
shakila hasani
۱۳۹۴/۶/۳
هر دو جلد فوق العاده بودن. مرسی از نویسندش مترجمش و کتاب راه عزیز که باعث شد من این کتاب بینظیرو بخونم.
مریم زمانی
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
خیلی خوب بود واقعا به من کمک کرد مراحل سوگ برادرم رو زودتر طی کنم و به پذیرش برسم
نرگس رفعتی
۱۳۹۴/۸/۲۵
عالی بود با تشکر فراوان از شما و طلب اجر و قرب برای نویسندگان و مترجم محترم کتاب
وحید شعبانی
۱۳۹۸/۵/۱۸
خواندن این کتاب را به همه، خصوصا خداناباوران، پیشنهاد میکنم
مبین ناسوتی
۱۳۹۷/۵/۱
فوق العاده امید بخش، خوندنش خالی از لطف نیس... 👌🏻
آصف نوروزی
۱۳۹۵/۲/۳۰
بسیار یک کتاب عالی بود سپاس گذارم از نویسنده عالیلقدر
منیر منیری
۱۳۹۴/۹/۲۳
خواهران ارجمند راهنمایی بفرماییید چطور کتابها را بخرم ممنونم.
sona azimi
۱۳۹۴/۸/۳
خیلی بود هر دو جلد رو خوندم. عالی بود
مهران اسمعیلی
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
کتاب خوبی بود فقط کاش کمی کامل تر بود
Mahsa Shahbazi Shahbazi
۱۳۹۹/۹/۸
بسیار زیبا و مفید بود. من لذت بردم
wwf ygh
۱۴۰۰/۱/۳
خوبه واقعا روح رو به خوبی ثابت میکنه
زهرا مرتضوی
۱۳۹۹/۲/۱۵
واقعاحرف تازه‌ای نداشت.
ناشناس ناشناس
۱۳۹۸/۲/۲
حتما بخونین واقعا عالی و مفید
سمیه . س
۱۳۹۷/۹/۴
متشکرم کتاب فوق العاده‌ای بود
Shabnam Kr
۱۳۹۷/۳/۲۹
عالی و فوق العاده
امید صابونچی
۱۳۹۶/۵/۲۸
عالی تر از عالی بود
ابراهیم. د
۱۳۹۵/۱۰/۲۸
کتاب خوبیه حتماً بخونید