دانلود کتاب به رابطه‌ی زناشویی خود کمک کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به رابطه‌ی زناشویی خود کمک کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به رابطه‌ی زناشویی خود کمک کنید

کتاب به رابطه‌ی زناشویی خود کمک کنید نوشته‌ی کاس پری داترویچ به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های مورد نیاز برای زنده نگه داشتن عشق در رابطه‌ی زناشویی را کسب کنید.

از نخستین روز ازدواج، شما و همسرتان احتمالا به جنبه‌های عملی زندگی مشترک توجه بسیاری کرده‌اید، جنبه‌هایی از قبیل: امور مالی، فرزندان، نگهداری از آن‌ها، مسئولیت‌های خانه و چه راحت می‌توان در میان همه این نگرانی‌ها فراموش کرد که عشق هم زندگی خود را دارد.

زن و شوهرها اغلب به ارتباط عاطفی خود آن قدر بی‌توجه می‌مانند که مشکلات کوچک‌شان به بحران‌هایی وحشتناک تبدیل می‌شوند.

کتاب به رابطه زناشویی خود کمک کنید (Be good to your marriage Therapy) تلاش کوچکی است برای این که زن و شوهرها یکدیگر را بیشتر دوست بدارند و مشکلات‌شان را راحت‌تر از سر راه بردارند. سی قانونی که کاس پری داترویچ (Kass P Dotterweich)‌ در این کتاب آورده دستچینی است از توصیه‌های شفاف متخصصین و تجربیات آزموده و تأیید شده زوج‌ها. سادگی این سی قانون خرد جاودانی را گرامی می‌دارد که به زن و شوهرها کمک می‌کند از طریق احترام متقابل، در حضور خداوند به یکدیگر وفادار بمانند.

 ۶۵ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5150-21-9 

چاپ ۱۳۸۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به رابطه‌ی زناشویی خود کمک کنید

برای دانلود کتاب به رابطه‌ی زناشویی خود کمک کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به رابطه‌ی زناشویی خود کمک کنید
الناز برزن
۱۳۹۸/۱/۱۴
وقتی فکر میکنم ٢هزارتومن براش پول دادم اعصابم میریزه بهم واقعا رایگان هم اگ بود ارزشی نداشت 😐😐😐
فاطمه ص
۱۳۹۷/۸/۱۳
عالیه
منصوره ستایش
۱۳۹۸/۱۰/۱
عالی ممنون از زحماتتون❤❤
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)