معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند
قیمت:
۹۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند (میکروکتاب)، اثر جف اولسون، به شما می‌آموزد که چگونه زندگی‌تان را آن‌طور که می‌خواهید بسازید و با انجام کارهای کوچک، تغییرات بزرگی در زندگی‌ ایجاد کنید.

کتاب صوتی برتری خفیف (The Slight Edge) به شما در راستای تحقق آرزوهایتان کمک می‌کند، فرقی نمی‌کند که رویایتان داشتن خانه‌ای بزرگ، درآمد عالی یا سلامتی باشد! برتری خفیف همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

طبق تحقیقات صورت گرفته بیش‌تر از 10 هزار نفر با ارسال نامه ذکر کرده‌اند که با کتاب برتری خفیف زندگی‌شان را تغییر دادند و به رویاها و اهداف خود رسیده‌اند. این اثر باعث می‌شود که زندگی و خودتان را از دید دیگری ببینید و آن را همان‌طوری بسازید که می‌خواهید.در این کتاب درمی‌یابید که چرا بعضی افراد موفق هستند و بعضی دیگر با اینکه هر روز تلاش می‌کنند اما هیچ‌وقت موفق نمی‌شوند. اولین نسخه این کتاب در سال 2005 چاپ شد و 8 سال بعد نویسنده نسخه جدیدی از آن را ارائه داد که همین میکروکتابی است که شما آن را می‌شنوید.

جف اولسون (Jeff Olson) با ایده‌ی برتری خفیف، توانست به افراد بسیاری کمک کند و باور دارد که جایگاه امروز خود را مدیون همین ایده است. او، جوان‌ترین مدیر فرودگاه آلبوکرکی، یکی از 5 مدیر برتر در یکی از شرکت‌های بزرگ در حوزه تکنولوژی و نویسنده‌ای چند میلیون دلاری است. او با یک گروه کوچک توانست درآمد یک شرکت بزرگ را 400 درصد بالا ببرد و یکی از بزرگترین شبکه‌های توسعه فردی در دنیا را تشکیل بدهد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی برتری خفیف می‌شنویم:

بعد از اینکه ورشکست شدم و شرکتم را از دست دادم، نه سرمایه‌ای داشتم و نه پس‌اندازی که کاری را از صفر شروع کنم. تنها یک راه داشتم: اینکه برای دیگری کار کنم همان راهی که وقتی ولگرد ساحلی بودم انجام دادم. این بار وارد حرفه‌ای شدم که از آن متنفر بودم: فروش! وارد یکی از شرکت‌های بزرگ تکنولوژی شدم و روز مصاحبه انتظار داشتم که مدیر شوم اما گفتند اگر می‌خواهی مدیر شوی باید از فروش شروع کنی. من از فروش هیچی نمی‌دانستم و حتی هیچ استعدادی هم نداشتم اما باید انجام می‌دادم. در نهایت فرآیند فروش و آموزش‌ها و تمریناتی که در مسیر آن داشتم زندگی من را متحول کرد. من در آن مسیر چیزی پیدا کردم که آن را اولین عنصر می‌نامم. بر اساس تجربیاتی که داشتم یک شرکت آموزشی در مورد پیشرفت شخصی تاسیس کردم و نام آن را «شبکه مردم» گذاشتم.

ما در این شرکت ویدئوهایی از مسائل مالی تا روابط اجتماعی می‌ساختیم و به کمک آن هزاران نفر توانستند زندگی‌شان را بهبود ببخشند اما از طرف دیگر افراد زیادی بودند که هیچ تاثیری از ویدئوها نگرفته بودند. بسیاری از آن‌ها تلاش می‌کردند و مشتاق بودند اما وقتی در ماه اول نشانه‌ای از تغییرات نمی‌دیدند دیگر مسیر را ادامه نمی‌دادند. در واقع به نظر من مهم نیست که چقدر اطلاعات عالی در دستتان است، تا زمانی که پردازش درست آن‌ها را ندانید هیچ اثری برایتان نخواهد داشت. بنابراین اگر همیشه به شما می‌گفتند که اگر چیزی را با تمام وجود بخواهی بدست می‌آوری، من به شما می‌گویم که این حقیقت ندارد. خواستن چیزی حتی وقتی همراه با تلاش و سختکوشی باشد، به تنهایی نتیجه نمی‌دهد. بدون اولین عنصر هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

در چند دهه اخیر با افراد زیادی از قشرهای مختلف در ارتباط بودم. برخی از آن‌ها میلیونر شدند اما اکثرشان هیچ پیشرفتی نکردند. چرا؟ این هیچ ربطی به شانس و هوش و استعداد ندارد. همانطور که قبلا گفتم من هیچ چیز از فروش نمی‌دانستم اما در آن کار کردم و در نهایت مدیر آن شدم. من هیچ استعدادی نداشتم و واقعیت این است که هیچ کار شگفت‌انگیزی هم انجام ندادم، حتی برعکس کارهای بسیار ساده‌ای را بارها انجام می‌دادم یا از استراتژی‌های ساده استفاده می‌کردم آنقدر آسان که می‌توانم در بیست دقیقه به شما کاملا توضیح دهم که برای ایجاد چهار سازمان چند میلیون دلاری چه کارهایی انجام دادم. اما احتمالا این اطلاعات برای شما موثر نیست. چرا؟ چون موضوع نحوه انجام کارها نیستند، بلکه شیوه تفکر شماست. چون هر آنچه که من بگویم بعد ازخارج شدن شما از اتاق من، توسط شما دوباره بازآرایی می‌شوند، بعد وقتی به رختخواب می‌روید بازهم این اتفاق رخ می‌دهد و وقتی بیدار می‌شوید هم یکبار دیگر این اتفاق رخ می‌دهد و در تمام موارد شما فکر می‌کنید که این دقیقا همان چیزهایی است که من به شما گفتم.

این همان دلیلی است که رژیم‌های غذایی موثر نیستند. یا عضویت در باشگاه ورزشی شما را به صورت جادویی خوش‌اندام نمی‌کند. آن‌ها بدون برتری خفیف چیزی کم دارند. حتما شما هم مانند همه مردم جهان به دنبال فرمول موفقیت هستید. اما باید بدانید که چگونه انجام دادن کارها اهمیتی ندارند، بلکه چطور انجام دادن چگونه‌هاست که مهم است. شما به اطلاعات بیشتر نیاز ندارید، بلکه به عنصری نیاز دارید که با آن در هر بخشی از زندگی به موفقیت برسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۴۲ دقیقه
فصل اول: عملکرد برتری خفیف
۴۶ دقیقه
فصل دوم: آهسته‌تر بروید تا سریع‌تر برسید
۳۸ دقیقه
فصل سوم: با سکه یک سنتی شروع کنید
۳۰ دقیقه
فصل چهارم: یادگیری از منتورها
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۹۸۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

behzad molaie
۱۳۹۸/۵/۱۴
کتاب به این خوبی چرا خلاصه اخه، من تو فیدیبو کاملشو خوندم، میتونم بگم محشره، اثر مرکب که انقد تعریفش میکنن یه کپی از اینه، اول این چاپ شد بعد اثر مرکب دارن هاردی، اگه امکانش هست کاملشو بذارین
morteza hoseini
۱۳۹۹/۳/۳۱
خوندن این کتاب به شدت توصیه میشه
این کتاب بما یاد میده که حتما نیاز نیس برای رسیدن به هدف شدیدا خودمون رو اذیت کنیم بلکه میشه با انجام دادن بخش کوچکی از الزامات بصورت مداوم اون هدف رو از آن خودمون کنیم
با سپاس از مجموعه کتابراه
لاله رنجبر
۱۳۹۸/۵/۱۵
بسیار کتاب عالی و کاربردییه و کاملش متاسفانه خیلی گرونه واقعا از سبکتو هم ممنون که این کتاب رو خلاصه و صوتی کرده اولین کتابیه که روش‌های کاملا کاربردی و علمی و قابل اجرا رو با زبانی ساده ارائه میده از کتاب عادت و اثر مرکب هم بهتره. ممنون از کتابراه عزیز
مهدی Kj
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
این میکرو کتاب اثر مرکب خلاصه شده هست. هیچ چیز جدیدتری نسبت به اثر مرکب ذکر نمیشه تو این میکروکتاب. و به نظرم اثر مرکب رو کسی بخونه هم بهتره هم نیازی به این کتاب نیست. راوی خیلی بیش از حد آهسته حرف میزنه و تلفظ کلمات رو بد ادا میکنه و جذابیت این کتاب رو چندین برابر کم کرده.
سهیلا عاشوری زاده
۱۳۹۸/۷/۲۳
کتاب خوبی بود، و با کتاب‌هایی که الان در مورد این هست که یک شبه به هر چیزی برسید متفاوت بود کتاب‌هایی که هیجان ادم میبره بالا و یکدفعه فروکش میکنه، کتاب راه رسیدن دستیابی به اهداف به صورت واقعی میگه، پیشنهاد میکنم حتما این کتاب بخونید.
بابک کلانتری
۱۴۰۰/۹/۱۵
اثر مرکب نوشته دارن هارپی دقیقن از همین کتاب کپی شده و با قاطعیت میشه گفت که دارن هاردی یک دزد و یک کلاهبرداره برای تنبیهش نباید کتابهاش رو خرید.
کتاب برتری خفیف یک دستور کار واقعی برای همه افراد جامعه بشری است.
زهرا شاهماری
۱۳۹۸/۸/۱۰
اول از همه که راوی بسیار آرام، دلنشین وبا نفوذ حق مطلب را ادا میکنن و این بسیار در تاثیر کتاب و تشویق مطالعه کمک کننده هست. متن کتاب هم بسیار زیبا تار و پود هدف نوشتار کتاب رو باز میکنه و قضیه رو برای مخاطب جا میندازه
Mojtaba Abbasi
۱۳۹۸/۶/۶
کتاب فوق‌العاده خوبیه..
اثر مرکب دارن هاردی چکیده‌ی این کتاب هستش
اگر کاملش رو هم تو اپلیکیشن قرار بدید ممنون میشم..
تشکر
نجمه ملکی
۱۳۹۹/۱/۱۵
شنیدنش هنوز تموم نشده اما تا اینجا که عالی بوده، نوشتار کتاب و گفتار گوینده متفاوته از کتابهای مصنوعی که درباره‌ی موفقیت هست. کاش کتاب صوتی کاملش رو هم میداشنید
حامد رضایی
۱۳۹۸/۵/۱۸
هر موجودی که اسمش انسانه برای هرچه بهتر ساختن زندگی خودش از لحاظ روابط اجتماعی، روابط خانوادگی، شخصیتی، دانش و مدیریت، شادی، ارامش روحی و اقتصادی باید این کتاب رو بخواند. ممنونم
مصطفی مرادی فرد
۱۴۰۰/۴/۱۸
برای ایجاد انگیزه و تلاش تدریجی خیلی کمک میکنه. کتابی درمورد توضیح شعر زیبای زیر:
رهرو ان نیست که گه تند و گهی خسته رود
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود
قاسم چنانی
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب خیلی خوبیه حتما پیشنهاد می‌کنم گوش بدید و عمل کنید به حرفاش واقعا ارزش چند بار خوندن رو داره و از معدود کتاباییه که زندگی آدم رو عوض میکنن
Ali Saeedy
۱۳۹۸/۹/۵
بیشتر مطالب شبیه کتاب اثر مرکب هست که خود نویسنده ان را به عنوان مکمل اورده. برتری خفیف و اثر مرکب کتابهای هستند که همه انسانها باید انرا مطالعه کنند
مهدی جیده
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
عالیه چندبار گوش کردم و نکات قابل تاملی درش هست که در زندگی زیاد باهاش مواجه شدم ولی توجهی به تاثیراتش نداشتم اینجاس که میگن کتاب دوست خوب
Shayan Naseri Naseri
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
یکی از بهترین کتاب‌های موفقیت هستش
مکملش هم کتاب اثر مرکبه
اگه به این دو تا کتاب عمل کنید و فقط نخونید تاثیر چشمگیری در زندگی میزاره
مشاهده همه نظرات ۷۵

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.