معرفی و دانلود خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن

عکس جلد خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن
قیمت:
4800 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن

در کتاب هیولای درونتو بیدار کن نوشته آنتونی رابینز، می‌آموزید که چطور با تسلط روی خودمان، می‌توانیم کنترل سرنوشت‌مان را به دست بگیریم و آن را به سمتی که می‌خواهیم هدایت کنیم.

از خواب بیدار شو و کنترل زندگی‌ات را به دست بگیر! اگر از شرایط امروزت خسته شدی و فکر می‌کنی که زندگی آنچه لیاقت تو هست را به تو نداده، باید بدانی که همه چیز دست خودت است. همه موفقیت‌هایی که می‌خواهی درون توست، کافی است بتوانی آن‌ها را تبدیل به واقعیت کنی.

در این میکروکتاب 18 راهکار یاد می‌گیریم که چطور هیولای درونمان را بیدار و از آن در جهت رسیدن به خواسته‌هایمان استفاده کنیم.

با به کار بردن برخی از اصول تسلط نفس، هر فردی می‌تواند کنترل زندگی‌اش را در دست بگیرد و نیروهایی را که به سرنوشتش شکل می‌دهند را تحت فرمان خود داشته باشد.

کنترل خود، نکته‌ کلیدی برای رسیدن به یک زندگی با کیفیت است. به ویژه پرورش و توسعه یک سیستم باور قدرتمند، اهمیت زیادی برای رسیدن به این هدف، دارد. هنگامی که یک سیستم باور عالی ایجاد و به طور مداوم قدرتمند شد، زندگی فرد باید در جهت این سیستم باور حرکت کند و به هدف نهایی آن برسد.

واقعا می‌توانید با توسعه اصول اساسی مناسب در سیستم اعتقادی، هر چیزی را که می‌خواهید در زندگی داشته باشید را به دست آورید و سرنوشت مطلوب خودتان را خلق کنید و با استفاده از آن سیستم قادر خواهید بود روی افکار، اعمال و حرف‌هایتان تاثیر بگذارید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins)، یکی از موفق‌ترین و مشهورترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در دنیاست. او در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از 20 کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را به دست گیرند. او کتاب‌های بسیار موفق زیادی نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌وکار بوده است.

جملات برگزیده کتاب هیولای درونتو بیدار کن:

- در پشت همه‌ افکاری که در ذهن داریم، باورهای ما قرار دارند، مانند روحی که در یک کالبد قرار دارد.
- چیزها تغییر نمی‌کنند، این ما هستیم که تغییر می‌کنیم.
- تجربه چیزی نیست که برای یک انسان اتفاق می‌افتد، بلکه رفتاری است که فرد با چیزهایی که برایش اتفاق می‌افتد انجام می‌دهد.
- بعضی از افراد چیزها را همانطور که هستند می‌بینند و می‌گویند چرا؟، من رویاهایی در سر دارم که هیچ‌وقت مانندشان وجود نداشته است و می‌گویم چرا که نه؟
- استفاده از واژه‌های درست قدرت زیادی به شما می‌دهد. هر زمان که از واژه‌های درست استفاده می‌کنیم نتایج فیزیکی و روانی موثری هم به دست می‌آوریم.
- همه‌ کشف‌هایی که درباره‌ واقعیت صورت گرفته‌اند، نتیجه‌ یک قیاس بوده‌اند. ‌

در بخشی از میکروکتاب هیولای درونتو بیدار کن (Awaken the Giant Within) می‌خوانید:

هویت شما باورهایی است که برای معرفی کردن خودتان استفاده می‌کنید و چیزی است که شما را به یک موجود منحصر به‌ فرد تبدیل می‌کند. هویت‌تان تاثیر مستقیمی روی شیوه‌ استفاده کردن از ظرفیت‌هایتان می‌گذارد و همچنین نشان می‌دهد که چگونه با دیگران تعامل می‌کنید.

هویت فرد، زندگی و نگاهی را که او به خودش دارد را تعریف می‌کند. در نتیجه هویت کلیدی‌ترین چیزی است که فعالیت‌های فرد را در آینده مشخص می‌کند. برای اینکه تغییر مثبتی در زندگی‌تان ایجاد کنید، سعی کنید یک هویت جدید و قدرتمند برای خودتان بسازید، سپس وارد جامعه شوید و با این شخصیت تازه‌ای که انتخاب کرده‌اید زندگی کنید.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند هویت‌شان توسط تجربه‌هایی که داشته‌اند شکل گرفته‌ است. اما واقعیت این است که دو نفر ممکن است وارد یک تجربه‌ یکسان شوند اما با خاطره‌های کاملا متفاوتی از آن خارج شوند. در واقع تفسیری که فرد از تجربه‌اش می‌کند تاثیری به مراتب بیشتر روی هویت او دارد، تا خود اتفاقی که تجربه می‌شود. در نتیجه پیش از اینکه شروع به ساختن یک هویت قوی برای خودتان کنید، کمی وقت بگذارید و مشخص کنید که در حال حاضر در چه وضعیتی قرار دارید.

اگر در یک دیکشنری یا ویکی‌پدیا مدخلی برای شما وجود داشته باشد، چه چیزی درباره‌ شما نوشته خواهد شد؟ مدخل مربوط به زندگی‌ خودتان را بنویسید.

اگر یک کارت تشخیص هویت برای خودتان درست کنید که در آن به افراد غربیه توضیح بدهد که چگونه انسانی هستید، چه چیز‌هایی را در آن کارت وارد می‌کنید و چه چیزهای را از قلم می‌اندازید.

در نهایت این تمرین‌ها باید نشان دهند که هویت شما چیزی است که خودتان برای خودتان انتخاب کرده‌اید. معنای این حرف این است که برای ساختن یک هویت جدید و قوی نباید هر چیزی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را انتخاب کنید، بلکه باید انتخاب‌های آگاهانه و هوشمندانه‌ای داشته باشید.

فهرست مطالب کتاب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: آزاد کردن قدرت
رویاهایی برای آینده
وضعیت جسمانی‌تان
روابط عاطفی و حرفه‌ای
تصمیم‌ها: گذرگاه قدرت
نیرویی که به زندگی‌تان شکل می‌دهد
سیستم‌های باور: قدرت خلق یا نابود کردن
آیا می‌توان در یک لحظه تغییر ایجاد کرد؟
چگونه همه چیز را در زندگی‌تان تغییر دهید
چگونه به چیزی که واقعا می‌خواهید دست پیدا کنید
پرسش‌ها منشا پاسخ‌ها هستند
ادبیات موفقیت نامحدود
قدرت استعاره‌های زندگی
ده احساس قدرت
وسواس فوق‌العاده
چالش ذهنی 10 روزه
فصل دوم: تحت کنترل گرفتن سیستم اصلی
تاثیر نهایی: سیستم اصلی
ارزش‌های زندگی
قوانین
منابع
هویت
فصل سوم: درسی درباره‌ی سرنوشت
پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن
نویسنده
ناشر چاپی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات132
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن

Niloofar.z.m
۱۴۰۲/۱/۳
کتاب خوبی بود بنظرم میکرو کتاب بودنش باعث نشده بود مطلبی گنگ بمونه یا نامفهوم یا بیان نشه جملات کلیدی و مهم باقی گذاشته شده بودن به شخصه قسمت های دوست داشتنی کتاب رو هایلایت کردم و هر از چندگاهی مرور میکنم مطالب قابل توجهی داره و با ارزش هرچند به عقیده شخصی انرژی این نوع کتاب ها و جملات زود گذر هست اما شما میتونید با تکرار مداوم جمله ای که خوشتون اومده اونو تبدیل به یک باور کنید آرزوی موفقیت برای همه دوستان
Mohammadreza Taghva
۱۴۰۰/۹/۱۴
از تونی رابینز هرآنچه بگیم کم گفتیم!
ایشون بعد از جیم ران (استاد تونی)، بزرگترین سخنران تحولی دنیا هستن
این کتاب و مطالبش برای همه عزیزان توصیه میشه. اما بیشتر میتونه برای افرادی شگفت انگیز و سازنده باشه که قصد دارن نقطه عطفی رو در زندگی آغاز کنن و به تحولی عظیم برسن. این کتاب میتونه سرآغاز یک زندگی سعادتمندانه باشه. سپاس از کتابراه
AA
۱۴۰۱/۷/۱۴
به نظرم کتاب‌های انگیزشی یکم با دنیای واقعی فاصله دارن و واقع گرایانه نیستن ولی برای غلبه بر نا امیدی و بالا بردن سطح انرژی لازم داریم گاهی بخونیمشون تا انگیزه بگیریم... خب من از این کتاب انگیزه گرفتم در کل...
حامد جامه بزرگی
۱۳۹۸/۸/۲۹
من واقعا لذت بردم ❤💙💕
از نویسنده و مترجم و تمام کسانی که زحمت و تلاش کردن تا من از این کتاب بهره ببرم سپاسگزارم ❤💕💙
امیدوارم در مراحل بعدی موفق تر باشید با سپاس فراوان و بدون حد ارادتمند شما حامد😚❤💙💖💕👑
kaplan Abbaszadeh
۱۳۹۹/۱/۱۲
سلام این کتاب در مقایسه با کتاب‌های انگیزشی و موفقیت ضعیف بود واقعا مطالبش نسبتا تکراری و از نوشته‌های بزرگان نیز زیاد استفاده کرده و در کل خوشم نیومد
مرتضی
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
کتاب انگیزشی و امید وار کننده و از همه مهمتر انرژی بخش هست. میشد راهکارهای دیگری هم پیشنهاد بده برای بیدار کردن هیولای خودمان
علی مستانی
۱۳۹۸/۸/۱۰
کتاب بدی نیست ولی کتاب‌های خیلی بهتر و قوی تری تو این زمینه است که پیشنهاد میکنم اون کتابها مطالعه فرمایید
آتنـا مهدوی
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
مثل همیشه عالی.

کتاب نیروی بیکران تونی رابینز هم برای افرادی ک دنبال راهکار هستن توصیه میشه.

با تشکر از کتابراه.
Homa Bagheri
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کتاب‌های آنتونی رابینز الهام‌بخش و هدایت‌گر هستند. به نظر من کتاب هیولای درونتو بیدار کن جزو بهترین آثار رابینز است
Shahryar Matin
۱۳۹۸/۸/۲۷
کتابی کوچک ولی با درسهای بسیار بزرگ که می‌تواند راهگشای بسیاری از تغییرات و رسیدن به آگاهی بیشتر و کمال باشد. عالی بود.
ساغر کاریانی
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
ممنون إز برنامه کتابراه
یک کتاب فوق العاده موثر به شرط عمل
همان گونه که در اول کتاب هم گفته شده است
Adel Amini
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
بسیار عالی و مفید و کاربردی می‌باشد
جهانبخش فرامرزی
۱۳۹۸/۱/۲۷
ایده بسیار جالبیه این حجم کتاب وتنوع ودسترسی آسان به اونها به شخص انگیزه مطالعه میده. ممنونم از زحمات شما
ابراهیمی .
۱۳۹۸/۱/۸
از اونجایی که من کتاب صوتی رو سرچ کرده بودم خیلی در ذوقم خورد که کتاب صوتی نیست
Sadegh Mohammadi
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
کتاب بسیار عالیست. بشدت پیشنهاد میکنم
مشاهده همه نظرات 37

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن

برای دریافت خلاصه کتاب هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.